Skocz do zawartości

nShow 3D


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
na kazdej leci to samo

O NIE :!: Napewno nie leci to samo. Materiał 3D nagrywany jest specjalną kamerą która ma dwa obiektywy rozstawione względem siebie tak jak ludzkie oko (przeciętnego człowieka) więc przesunięcie jest bo musi być wtedy by nie było efektu. Teraz już nie wiem bo nie mam dostępu do pozycji 23,5E gdzie nadawają dwa kanały 3D FTA ale chyba lewy obraz jest o kilka dziesiętnych sekund szybszy od prawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Oba obrazy są rejestrowane z innego kąta. I idą one jednocześnie, lecz TV 3D i okulary do niego przystosowane są tak zrobione, że na przemian w odstępach milisekundowych wyświetlany jest obraz raz dla lewego oka, raz dla prawego - dzięki czemu skleja on się nam w jedną całość i mamy wrażenie 3D. W internecie można o tym masę tekstów poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawe ile będzie kosztować nShow 3D po 2011 roku. W Sky UK, aby korzystać ze Sky 3D należy mieć opcje Sky World (wszystkie pakiety temat.). Ja sądze, że w n będzie tak samo. Ja płace 48 zł/mies. więc drogo nie będę miał. Nie mam TV 3D, ale można przykryć połowe ekranu czymś, potem w menu zmienić na format 4:3 i można oglądać. Może jak na 21 calowym tv, ale zawsze coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie co do tego kanalu. Przedwczoraj kupilam N, kolega zamontowal, wszystko pieknie i cudownie. Tylko ze ten Show3D wyswietla sie tak, ze jedna polowa obrazu jest czarna, a druga normalna... Od razu mowie, ze mam telewizor ze standardem 3D. Wiecie moze co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony DKL40HX800 i ustawiam go tak:

1. Wciskasz na pilocie "OPTIONS"

2 Najeżdżasz na "Menu 3D" naciskasz OK

3 Obraz 3D przełączasz na "właczony"

4. Najeżdżasz na "format 3D" i tam masz opcje Symulowane 3D, Nad i pod, Obok siebie.

5. Wybierasz Obok siebie - włączasz okulary i wszystko powinno działać. :brawo:

A tak przy okazji czy masz okulaty Active Shutter oraz nadajnik 3D. Jeżeli masz nadajnik 3D to potrzeba go włączyć do gniazdka z tyłu telewizora !!

Ja oglądam co jakiś czas 3D i mimo sprzecznych opinii na różnych forach jestem ogólnie zadowolony z uzyskiwanych efektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Codziennie w godzinach popołudniowo - wieczornych, w weekendy trochę dłużej. W kółko to samo czyli stare mecze LM, jakieś stare walki bokserskie, fragmenty koncertów pocięte i wymieszane bez ładu i składu, rzadko jakiś film. EPG właściwie nigdy nie pasuje do tego co jest pokazywane.

Na forum n-ki chwalą się jakoby n-ka posiadała ponad 300 godzin materiału w 3D. Może i posiada, ale chyba trzyma go w szafie.

Ogólnie kanał niewypał, jego istnienie uzasadnia chyba tylko potrzeba marketingowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kanał wystartuje oficjalnie to będzie najlepszym kanałem 3D na rynku.

 

 

To nie ma być najlepszy kanał 3D na rynku w Polsce - tylko to ma być kanał z ciekawą ofertą programową dla całej rodziny z materiałami wyłącznie w prawdziwym 3D. I wtedy będzie popyt na tego typu produkt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...