Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli lipa jeśli ktoś chciałby od czasu do czasu oglądać coś innego niż to co cyfra mu oferuje

 

A czego sie spodziewales kupujac dekoder u danego operatora?

Ze bedzie "uniwersalny"?

Zadna z platnych telewizji w Polsce nie umozliwia na swoich dekoderach tego o czym piszesz.

Mogles kupic niededykowany dekoder. Karty Cyfry (jako jedyne w Polsce) dzialaja nie tylko na dekoderach od Cyfry.

 

Cyfrowy Polsat i ich tunery umożliwiają skanowanie dowolnych satelit i dodawanie dowolnych kanałów FTA do swoich list .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cyfrowy Polsat i ich tunery umożliwiają skanowanie dowolnych satelit i dodawanie dowolnych kanałów FTA do swoich list .

 

inna sprawa, że CP to badziew jakich mało. miałem CP kilka lat i raczej nie wrocę.

ps. z rozwiazaniem umowy bujałem się przez kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze te Sagemcomy to [beep] ale żeby drugi dekoder w ciagu dwóch dni był walnięty?

 

Wymieniaj ten [beep] do skutku. Ja już mam 3 sztukę od maja i zbieram się na wymianę 4 sagemcoma - ale już mi się nie chce jeździć i kabli przepinać. Zapisuję tylko nr seryjne żeby ponownie mi nie wciśnięto tego samego BUBLA. Będzie 50 wymian, to będzie - mało mnie to interesuje. Niech to "da do myślenia CYFERCE".

U mnie się zawieszają i ot co. Pomaga wyjęcie wtyczki z kontaktu - jedyny sposób.

Zauważyłem że zawiesza się najczęściej kiedy podłączam dekoder pod kino domowe, ażeby wykorzystać dźwięk 5,1. Wtedy często wystarczy pogłośnić na pilocie, albo sciszyć i już mamy zawiechę RESET :D

 

Podczas walki Kliczko - Haye zawiesił mi się 3 razy kiedy próbowałem podgłośnić :D Po tych zwiechach nie dotykałem już pilota, żeby ten złom się nie zawiesił kolejny raz :) SZROT to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość jednoczesnego podłączenia do Sagema kabla HDMI oraz kabla SCART?

 

1. Przyłączam się do pytania...

w jednym pokoju oglądam przez SCARTa a w drugim po HDMI.

Zależy mi na tym aby oglądać na obu TV bez przełączania przewodów.

czy może ktoś przetestować ?

Było już o tym wspominane i testowane. Złącza HDMI oraz SCART działają jednocześnie bez kupowania kabli za 150pln..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maestro mialem identycznie,

 

Jestem po wymianie dekodera. Co jest najlepsze, zawieszanie sie sagemcoma nie bylo spowodane uterka dekodera, a zlym ustawieniem talerza i konwertera (dla pewnosci kupilem tez talerz 80 cm, chociaz z pewnoscia jest zbedny, na innej instalacji z talerzem 60 cm nawet HD dzialo pieknie) Teraz juz sie nie zawiesza, smiga ladnie. Natomiast spadlem z deszczu pod rynne, mam podlaczony dekoder thomsona do dzwieku 5.1 (DVD) i przy kazdej probie podglosnienia czy sciszenia automatycznie sagecom sie resetuje. a przy pierwszym dekoderze tego nie mialem (tamten byl kupiony na allegro i byl z grudnia 2010) a ten jest z czerca 2011, hehs........ i znowu pewnie bedzie wymiana

 

Blad polega na tym ze zapewne czestotliwosc podczerwieni tego pilota od DVD dziala na podobnej co dekoder od cyfry,,

 

I mam pytanie, po raz 2 wymienia mi od reki dekoder?

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże! Ludzie litości. – Narzekanie na sprzęt Cyfry+ to jakaś obsesja.

Niektórym "Filip" PVR też nie pasi a on jak każdy inny sprzęt prosi tylko o odrobinę czułości a nie barbarzyństwa w jego używaniu.

Pamiętajcie, że my mamy serce zaś każdy sprzęt elektronikę. I to i tamto jest czułe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was miał problem z dźwiękiem przez HDMI w tym tunerze. Konkretnie chodzi mi o to, że tuner podłączony do amplitunera kablem HDMI i dźwięk zaczyna być słyszalny dopiero powyżej 40 jednostki głośności, a z dvd również podłączonego poprzez HDMI słychać już od 1.

Trochę to wkurzające jak zmieniając źródło dźwięku są aż tak duże różnice w głośności.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podobne problemy ze swoim sagemecom dsi 187 hd ,nabyłem go przed czterema dniami - zawiesił mi się kilkanaście razy, wczoraj wymieniłem go na nowy, jakież było moje zdziwienie gdy zacząłem użytkować nowy dekoder, ten zawieszał mi się co chwilę, zorientowałem się że problem powstaje gdy używam pilota od amplitunera marki Thomson. Używanie tych dwóch elementów w jednym zestawie wzajemnie się wyklucza, rano pójdę do punktu Cyfry+ po kolejną wymianę.

pozdrawiam rap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...