Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Same tu psoty na temat Sagemcom DSI87 HD tak jak niefrasobliwość w opisach o Philipsie PVR. Dostałem czas do końca lipca, aby ten dekoder odebrać z salonu.

Myślę, że macie za ciężkie ręce, że odwzajemnia się tym, czym traktujecie Sagemcoma. Jeden i drugi może nie jest potęgą nowoczesności ale bez przesady. Philipsa PVR uważam za najlepszy dekoder z tych, których posiada Cyfra+ Bije o jedno EURO więcej nawet nowszą pięćsetkę. Elektronika jest czuła niczym kobietka. Zatem więcej serca! Chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość jednoczesnego podłączenia do Sagema kabla HDMI oraz kabla SCART?

 

1. Przyłączam się do pytania...

w jednym pokoju oglądam przez SCARTa a w drugim po HDMI.

Zależy mi na tym aby oglądać na obu TV bez przełączania przewodów.

czy może ktoś przetestować ?

 

2. czy pilot jest IR czy radiowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kol. raffik, prawdopodobnie HDMI i SCART równocześnie nie będą działać i trzeba by zastosować zamiast kabla HDMI, kabel iHDMI, ale to koszt ok. 150 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy poprzez ten Dekoder da się oglądać inne wydarzenia sportowe itp. na innym telewizorze poprzez drugi Dekoder ? Czy splittera jest wogóle wykorzystywany w tym dekoderze bo słyszałem od innych że jednak nie da się "wyłapywać" obrazu poprzez wposmniany SPLITTER .. Zgóry Dzięki za Odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie ma możliwości wypuszczenia z dekodera dwóch niezależnych sygnałów na telewizory.
Wyjścia HDMI i Scart działają jednocześnie w tym dekoderze na 100%.

 

to komu wierzyć ?

 

mam teraz dekoder TP\Orange i tam można jednocześnie oglądać na HDMI i SCART. Jedyna niedogodność jest taka że wszelkie menu\napisy wyświetlane są domyślnie na HDMI (bez możliwości zmiany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od dzis jestem posiadaczem dekodera Sagemcom DSI87 i mam zerowy poziom sygnału. Podłączajac jakis stary (dwuletni) poprzedni dekoder cyfry poziom sygnały mam na mocna 4 i zielony kolor paska na czestotliwosci 10892. Ten nowy Sagemcom domyslnie ma ustawiona czestotliwosc 10719. Zmieniajac na 10892 poziom sygnalu wynopsi 65% a jakosc jest dobra. Mimo to dekoder nie wyszukuje kanałow? Gdzie moze lezec problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli lipa jeśli ktoś chciałby od czasu do czasu oglądać coś innego niż to co cyfra mu oferuje

 

A czego sie spodziewales kupujac dekoder u danego operatora?

Ze bedzie "uniwersalny"?

Zadna z platnych telewizji w Polsce nie umozliwia na swoich dekoderach tego o czym piszesz.

Mogles kupic niededykowany dekoder. Karty Cyfry (jako jedyne w Polsce) dzialaja nie tylko na dekoderach od Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na jakiej częstotliwości wyszukiwać kanały Cyfry+ na Sagemcomie? Domyslnie ustawione jest 10719 i na takiej częstotliwości mam brak sygnału (w punkcie również jest brak sygnału na takiej częstotliwości). NA 10892 sygnał 69% wyszkiwanie kanałów nie działa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...