Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po fuzji i mieszaniu kanałów pojawił się taki problem, że od bodaj 276 do 300 mam dziurę. O tyle to istotne, że gdzieś tam między tym powinna być Al Jazeera Sport Global, którą chce sobie wrzucić na własną listę kanałów. Jest jakiś sposób, żeby ten kanał złapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po fuzji i mieszaniu kanałów pojawił się taki problem, że od bodaj 276 do 300 mam dziurę. O tyle to istotne, że gdzieś tam między tym powinna być Al Jazeera Sport Global, którą chce sobie wrzucić na własną listę kanałów. Jest jakiś sposób, żeby ten kanał złapać?

 

 

Na głównej liście C+ między kanałami 276 - 300 jest tylko 7 kanałów i nie ma tam tych kanałów o których piszesz . Te 7 kanałów to :

277-National Geogr.

278-National Geogr.Wild

279-Esp.

280-Esp.2 NE Polish

281-HBO

282-HBO 2

283-HBO Comedy

300-Das Erste

Nie podaje tu listy z Sagemcoma DSI87 , a z DiGYBOXX HD C+ . Więc nie masz czego żałować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, włączam dekoder pilotem niby wszystko normalnie jak zawsze ale, pisze boot na pocZątku (dioda zielona) - normalne

potem pisze inie( brak diody - też zawsze tak było

następnie - -;- - (dioda czerwona miga) potem to samo co ostatnio tylko pali się dioda na zielono i na tym stoi wszystko niby normalnie jak zwykle ale po tym ostatnim etapie powinien ukazać się obraz a tu nic jak cały czas czarny ekran. Gdy go wyłączeń godzina pisze ze jest 10:08 po każdym wyłączniu wchodzi na te, gdyby była to wina zasięgu powinno się cos ukazać i dioda powinna świecić na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czasami muszę go kilka razy włączyć, żeby zaskoczył. Pokazuje te swoje BOOT potem INIT potem kreski itd a potem wraca do zegara. Dopiero za 3 lub 4-tym razem dioda na zielono i jest ok. Przestałem go wogóle wyłączać. Ktoś ma ten sam problem?

 

Mam tak samo :( Drugi problem z nich to zacinanie obrazu.

Sagemcom w porównaniu do Pace PVR 500 GB to :censored:

 

U mnie pomaga: włączam najpierw tuner i jak w pełni się uruchomi odpalam TV. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana przypadłość. Wina softu.

 

Chyba tak, mam to od pewnego czasu ale nie potrafię tego skojarzyć ze zmianą softu. Podejrzewałem podłączony HDD i na nim funkcję Timeshift. I faktycznie po odłączeniu HDD rzadziej się wyłączał i restartował po zmianie kanału. wszystkie te objawy jednak dzieją się bez okreslonej (dla mnie) przyczyny- po prostu sprzęt lub soft jest niestabilny.

Szkoda, bo przez ponad rok byłem z niego naprawdę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji listy kanałów przez Cyfrę moja lista ulubionych pozostanie tak, jak ją ułożyłem? Pytam, bo dzisiaj wymieniłem Pace SD na tego Sagemcoma i z racji tego, że nie można na liście ulubionych przesuwać kanałów, to jej ułożenie zajęło mi chyba z pół godziny, tak więc szkoda jakby się zniszczyła. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po aktualizacji listy kanałów przez Cyfrę moja lista ulubionych pozostanie tak, jak ją ułożyłem? Pytam, bo dzisiaj wymieniłem Pace SD na tego Sagemcoma i z racji tego, że nie można na liście ulubionych przesuwać kanałów, to jej ułożenie zajęło mi chyba z pół godziny, tak więc szkoda jakby się zniszczyła. :wink:

Lista ulubionych pozostanie , nie zmieni się pod warunkiem , że operator nie usunie kanału ze swojej oferty . Jeżeli usunie jakieś kanały to znikną one jedynie z Twojej listy , a pozostałe kanały będą dalej na liście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...