Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiadam dekoder Strong 6880, ale zaczyna mi on coraz gorzej funkcjonować. Jeden ze znajomych che mi odsprzedać dekoder DSI87 za 100zł i mam takie pytanie: Czy nie będzie żadnego problemu z podłączeniem go? Wystarczy po prostu przełożyć kartę i wszystko będzie działało poprawnie?

 

Inne pytanie to takie: Czy ten dekoder po zakończeniu umowy będzie działał jako dekoder do odbierania kanałów FTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam dekoder Strong 6880, ale zaczyna mi on coraz gorzej funkcjonować. Jeden ze znajomych che mi odsprzedać dekoder DSI87 za 100zł

 

Ten dekoder nie jest wart 100 zł. Przy propozycji migracji, dawali mi nowy dekoder a stary miałem sobie zostawić za free. Nie wiem po co, chyba, żeby mi dom zaśmiecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz jakiś dowód zakupu od niego co udowadnia jego gwarancję to bez problemu wymienią nawet, a jeśli nic możesz iść z samym dekoderem i sprawdzą czy jest na gwarancji... a jeśli nic żadnych gwarancji to lipa..

 

takie mam doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy zdarzyło się komuś na tym dekoderze, że zacinał się jakby pilot ? Tzn dokładnie to zawiesza się dekoder i nie reaguje na żadne przyciski z pilota. Trzeba zmieniać kanały na dekoderze. Pytam bo nie wiem czy to da się jakoś naprawić zwłaszcza, że jak się zawiesi tak to trwa to nawet i godzinę. Aż się sam odblokuje.

Wyłączenie zasilania nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień baterie w pilocie, może są rozładowane. Trzeba też przeczyścić przednią ściankę w dekoderze (na mokro płynem do mycia naczyń), może czujnik podczerwieni jest zasłonięty. Mnie się zacina pilot jak wchodzę w informacje o kanale. Trzeba wtedy wyjść z tej funkcji przyciskiem "o>".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień baterie w pilocie, może są rozładowane. Trzeba też przeczyścić przednią ściankę w dekoderze (na mokro płynem do mycia naczyń), może czujnik podczerwieni jest zasłonięty. Mnie się zacina pilot jak wchodzę w informacje o kanale. Trzeba wtedy wyjść z tej funkcji przyciskiem "o>".

 

Dzięki za rade, ale niestety nie działa. Chyba trzeba będzie go wywalić na śmietnik...Najgorsze, że kupiłem go, nie pożyczyłem również jak inni za 150zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego dekodera ? Jest prosty mozna ustawic kanały po swojemu ? Czy jakis inny to oferuje ? Mam drugi z dyskiem 250 gb to tragedia chyba philps , niemozna zmienic koeljnosci kanalow , jak jest wylaczony to ciagle pracuje , glosny jak traktor . Chetnie bym wymeinil ten badziew na sagecoma bo jest 100 rayz lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojawil sie u mnie problem z owym dekoderem. Po burzy wywalilo telewizje i wyskoczyla informacja, ze jest problem z ustawieniem anteny hot bird. Wymienilem konwerter, ktory padl i probuje ustawic antene juz od jakiegos czasu i nic. Antene ustawiam z miernikiem i niby wszystko ma dzialac, a na dekoderze 0% sila sygnalu i jakosc ... teraz na dodatek, mruga czerwona dioda i nic nie da sie zrobic na dekoderze, nie reaguje na nic. Mail ktos podobne problemy ? Czy to wina dekodera czy moze jednak zle ustawiona antena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...