Skocz do zawartości

Kodowanie CAID 1813 przy kanałach z pakietu Cyfry


Satellite
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zapytac Was jak sie sprawuje modul Aston najnowszy we wspolpracy z ferdkiem 8900 hd ??czy odbiera wszystkie kanaly? ja kupilem modul orginalny z CYFRY ..ZA 49 zl..jest wolny ale odbiera wszystkie kanaly jestem ciekaw jak wyglada wspolpraca z Astonem???i czy nie ma konfliktu??czy sa wszystkie kanaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem ale teraz napisze ( zapomniałem o tych bublach z fergusona bo tu firma nic nie robi od 2 lat tylko sprzedaje wadliwy sprzęt który pochodzi z Korei ) nie działa na HF 8x00 , część co miała problem to już działa ( po dzisiejszych zmianach ecam ) ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim HF 8900 HD żadnych zmian jak na razie nie widzę.W większości ciemnośc.

 

Mam pytanie takie, mam tuner od Cyfry Pace HD, plus spliter SmartWi i Fergusona HF8900 HD oczywiście.

 

Po pierwsze, czy w punkcie Cyfry zostanie mi sprzedany moduł w tej sytuacji?

Po drugie, czy moduł będzie współpracował z kartą abonencką SmartWi?

 

Na razie czekam cierpliwie na nowe oprogramowanie do Fergusona, ale nie wiem ile to jeszcze potrwa.

 

A to co zrobiła Cyfra jak i to co robi Ferguson uważam za całkowite olewanie klientów, i naciąganie ich na zakup modułów.

 

A ilu jest takich co w ogóle nie wie, dlaczego im częśc kanałów nie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, czy w punkcie Cyfry zostanie mi sprzedany moduł w tej sytuacji?

 

Jeżeli masz juz jeden tuner od C+ i zwykłą karte to nie kupisz drugiej przy zwykłej karcie abonenckiej. Stuacje zmienia posiadanie Kart Multiroomu (z opcja HD) wtedy bezproblemowo możesz dokupic moduł CAM HD za 49 zł. (ja tak zrobiłem) lub dowolny inny tuner np. Philips HD (bez PVR) za 198 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że na 10,892GHz, pol. H jest kopia Canal+ Film kodowana wyłącznie w Seca M4, która dekodowana jest karty tylko umieszczonej w czytniki Fergusona. Nie da się jej zdekodować z modułu CAM Cyfra+ HD. Ciekawa sprawa, ale ważne, że cała reszta działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ferguson ma zmowę z C+ na upchnięcie ludziom zalegającego badziewia ?

Bo tylko tak mogę to zinterpretować.

Swoją drogą zarówno C+ jaki i Ferguson dały du... i smród z tym związany będzie się ciągnął za nimi latami.

Wiem jedno, po tym co przeczytałem na stronie Fergusona odnoście "rozwiązania problemu" w postaci zakupu modułu CA z C+ więcej Ferdka już nie kupię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam fredka 8900 hd i przez to co z Nami wyprawiaja tez tej marki juz nigdy nie kupie! a Cyfra + dala plame jak nigdy! a jestem jej abonentem od lat! Niech sobie dalej strzela gola do wlasnej bramki..jesli zaczna sie od niej odsuwac klienci..wtedy dostanie po finansach..konkurencja nie spi! Widac wyraznie ze ani Cyferce ani Fergusonowi nie zalezy na pospiechu..mysle ze to dzialenie zamierzone..trzeba wyczyscic magazyny z modulow..tylko gdzie w tym wszystkim jest dobro klienta???? Zyją z Nas ! a traktuja jak sprzęt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że C+ nigdy nie udzielała licencji na Sece czy Nagre Fergusonowi, to była ich własna emulacja software'owa i C+ tego nie wspiera technicznie i wspierać nie będzie :-( Już niedługo na kanałach C+ zostanie tylko CAID1813...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyraźnie w umowie powiedziane, że C+ nie odpowiada za dekodery, których nie sprzedają :-( A od tego żeby wszysko chodziło OK są własnie moduły CAM, szczególnie, że cena 49 zł nie jest wygórowana :-)

 

Zauważ, że Ferguson nigdzie na odbiornikach nie ma ani loga C+ ani oznaczenia ich systemu kodowania, jest Conax itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób tutaj wypowiadających się ma chyba problemy z samym sobą. Korzystacie z nielicencjonowanego sprzętu i jesteście zdziwieni, że nie działa? Śmieszne są wypowiedzi, że "dogadali się" oraz że to wina Cyfry.

Już wcześniej zwracałem na to uwagę ale widać dalej co do niektórych nic nie dociera.

 

Przy okazji: plugin Poor Man's CAM działa, wystarczy wyłączyć auto ECM (ale później trzeba ręcznie wybrać system kodowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...