Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wam pisałem kiedyś iż N zależało najbardziej na kanale Polsat HD. Reszta kanałów ich nie interesowała. Polsat już dawno chciał wejść do N ze swoimi kanałami ale Nka stała przy swoim stanowisku i teraz dopięła swego. Oczywiście nie dostała tego za darmo. Polsat też dobrze na tym wyszedł sprzedając całą swoją paczkę za dostęp do kanału Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siulu23 Portal Sat kurier twierdzi ze rowniez bedzie dolaczony Polsat Sport News. ;)

Według naszych informacji nie są to jedyne nowości jakie N planuje na najbliższe miesiące.

zrodlo: spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co cieszyć bo życie pokazuje że w ślad za dodaniem Polsatów wzrosną ceny...Jak dobrze że przedłużyłem umowę na 24 miesiące za 48/68.Taniej już nie będzie.

 

Podejrzewam ze podwyzki które miały miejsce były podyktowane polsat [beep]ami. W sumie nie dziwię się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś w błędzie, gdyż umowa nie była jeszcze podpisana i nadal nie jest, więc wprowadzone podwyżki nie mogły być spowodowane dołączeniem do oferty kanałów Polsatu. Podwyżki raczej wprowadza się po sfinalizowaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi No to co ze ''nie jest podpisana umowa'' co Ty myslisz ze z dnia na dzien dostali olsnienia na temat Polsatu, wiedzieli zapewne od dluzszego czasu na jakim gruncie stoja wiec podniesli abo bo juz wiedzieli ze beda miec Polsaty w ofercie. ;)

Po drugie skad Ty wiesz ze umowa nie jest podpisana co ? :>, Polsaty sa juz w ulotkach wiec podpisanie to tylko zwykla formalnosc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat w sd jest np w cyfrze w letterbox lub w czyms podobnym ale nie w 16 na 9. Na szczescie polsat hd jakkolwiek bylby malo w hd to jednak w 16/9. Nie wiem czy wszyscy n kowicze sobie z tego zdaja sprawe. Warto bylo sie targowac o wersje hd. Tvn sd podobno ma w czerwcu przejsc satelitarnie na 16/9 ale o polsat nie slyszalem? Rodzice jaka cyfre + i jak patrze na ten letterbox na polsat i tvn sd to nie jest przyjemne a wlasciwie to tortury.

 

Mam n do konca czerwca 2012 po 48zl ale co bedzie pozniej? oj zeby chociaz po 54 albo wybierac 3 pakiety bo pakiety film dzieci i muzyczny to prawie nie ogladam. Nie ma sie czym przejmowac. Zrezygnowac z powodu podwyzek nie bardzo bo aktywacja 99zl plus turbo 148zl i to musi przynajmniej 4lata lezec w domu za taka kase wydana na te aktywacje.

 

poza polsatem hd naprawde duzo nie poogladacie na tych kanalach bo nie bardzo jest co. Najslabszy polsat film nawet nie sprawdzajcie co tam jest bo nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi No to co ze ''nie jest podpisana umowa'' co Ty myslisz ze z dnia na dzien dostali olsnienia na temat Polsatu, wiedzieli zapewne od dluzszego czasu na jakim gruncie stoja wiec podniesli abo bo juz wiedzieli ze beda miec Polsaty w ofercie. ;)

Dopóki nie podpiszą umowy to nie wiedzą, że będą mieli Polsaty. Spójrz chociażby na negocjacje Cyfry+ z Polsatem. One trwały od paru lat, więc co? Cyfra+ wprowadziła podwyżki za Polsaty np. w 2007 roku, bo negocjowali i wiedzieli, że będą mieli Polsaty?

Po drugie skad Ty wiesz ze umowa nie jest podpisana co ? :>, Polsaty sa juz w ulotkach wiec podpisanie to tylko zwykla formalnosc. ;)

Z wypowiedzi Cyfrowego Polsatu dla jednego z portali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMTi Zgadzam sie z toba, ale jak wiadomo nka nie podniosla cen rok temu, tylko w zeszlym miesiacu o ile pamiec mnie nie myli, wiec moge sadzic ze podniesli abonament bo juz widzieli na jakim gruncie stoja a pamietajmy ze negocjacje trwaly dlugo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś w błędzie, gdyż umowa nie była jeszcze podpisana i nadal nie jest, więc wprowadzone podwyżki nie mogły być spowodowane dołączeniem do oferty kanałów Polsatu. Podwyżki raczej wprowadza się po sfinalizowaniu umowy.

 

A wiadomo kiedy zaczęły się rozmowy na temat polsatu? Może już zaczęło się coś dziać w przed okresem podwyżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy oficjalne stanowisko N-ki. 10 kanałów Polsatu od 6 maja w Platformie N. Brawo, to dobra wiadomość.

Liczę, że wkrótce nastąpi fuzja C+ i N i wreszcie powstanie platforma prawie idealna. Dobry sprzęt N-ki wraz z najbardziej urozmaiconą ofertą programową plus prawa sportowe C+. I tak jak u mnie, pewnie u wielu zniknie z półki jeden niepotrzebny tuner.

Dla przeciętnego konsumenta, jednak, tak naprawdę tylko Polsatu brakowało w N. W tym momencie błękitna platforma pozostawia Polsat daleko w tyle w każdej kategorii, jak dla mnie nawet sportowej. Jeśli nie jesteś fanem siatkówki i boksu nie ma w tym momencie żadnego argumentu przemawiającego za CP. Jestem bardzo ciekawy wyników sprzedaży, który będzie ogłoszony przez platformy na koniec półrocza. Stawiam na zdecydowaną przewagę N-ki i na spadek ilości abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ donvitobandito - oj żebyś się nie zdziwił. Wbrew pozorom Polsat nie straci tak szybko klientów ponieważ nadal ma na rynku najtańszy abonament z w miare dużą ilościa kanałów (a N-ka musiała zrobic podwyżke aby mieć kase na Polsaty i być może E-klase), a prawda jest taka, że większość abonentów Polsatu to osoby z rejonów Wsi i mniejszych miejscowości dla których mało kiedy liczą sie bajery w postaci kanałów HD czy nawet bogatej oferty programowej. Dla nich ważne jest mieć podstawowe Polskie kanały i cos w stylu Polsat News czy TVN 24, a dodatkowo w Polsacie mogą dokupić internet. Co nie zmienia oczywiście faktu, że N-ka ma już teraz bardzo dobrą oferte programową i na pewno skuszą nowych klientów. Ja sam się ciesze, że w przyszłym roku bedę miał większy wybór wśród platform cyfrowych jak będą się ważyć losy mojej obecnej umowy z Cyfra+ i wcale nie jest powiedziane że się nie skusze na N.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy oficjalne stanowisko N-ki.

 

Chyba coś przeczyłem. Bo na razie tym oficjalnym stanowiskiem jest informator spam.org, czyli przedstawiciel "n" z infolinii ;)

 

Na razie nikt "OFICJALNY" nie potwierdza 6 maja jako włączenie Polsatów.

 

:brawo:

O 6 maja wspomina także SatKurier. Czyżby oni też dzwonili na infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Raczej powiązali datę wprowadzenia nowych ulotek (gdzie widnieje Polsat) jako równoznaczna z wprowadzeniem Polsatów do oferty. A to niekoniecznie to samo. Chociaz czas pokaże. Bo i n i Polsat nie potwierdzają 6 maja jako włączenie kanałów Polsatu ;)

 

jak napisali: "My dotarliśmy do ulotki promocyjnej telewizji n, która ma datę obowiązywania promocji od 6 maja 2011". A to nie jest równoznaczne z włączeniem Polsatu tylko z wprowadzeniem na rynek nowej ulotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...