Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się zgadza tzn te "argumenty" które przytaczacie. Zauważam że wszyscy zapomnieli o fakcie dodania dwóch kanałów HD w ostatnim czasie. To po pierwsza, po drugie to jakaś ironia bo przecież w N jest najwięcej kanałów HD, ale to szczegół. Mają najlepszy tuner. To też pikuś. Są konkurencyjni cenowo jak również programowo zarówno do C+ ( ostatnie podwyżki i zmiana pakietów z brakiem dodania opcji HD ) jak i do CP ( mizerna jakość nadawanych programów ). Nieważne! Najważniejsze jest to że zapowiedzieli kanał 3 miechy przed terminem. Śmiechu warte komentarze! :!:

Malkontenci niech sobie porównają zawartość i ceny pakietów na poszczególnych platformach a wnioski przyjdą same. Ja obecnie jestem u konkurencji ale wszystko wskazuje na to że przejdę do N :brawo: z dwóch względów: sprzęt i ceny. Chyba że coś się zmieni ale nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne! Najważniejsze jest to że zapowiedzieli kanał 3 miechy przed terminem. Śmiechu warte komentarze! :!:

CP nie lepszy bo tez miesiac czy dwa zapowiadali dolaczenie kanalu Nat Geo Wild HD do oferty, wiec nie ma co gadac na nke.

A tak w ogole to juz od dlugiego czasu bylo zapowiadane ze BBC Knwoledge HD dolaczy do oferty nki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku najprawdopodobniej pojawią się następne cztery kanały w HD. Współpraca z BBC będzie jeszcze bardziej pogłębiana. No i nikt już nie ma wątpliwości ( poza kilkoma zatwardziałymi fanboyami C+ żyjącymi płonną nadzieją), że National Geographic HD jak i SD pojawią się w N( w TNK i Cyfrowym Polsacie też) po zakończeniu wyłączności w 2011. Muliroom od jutra. Tellenbacha w Hiszpanii i Niemczech nauczyli, dlaczego krajowa liga jest ważna dla platformy, więc tym razem C+ będzie miał ciężko. Umowa z TP obniży znacznie koszty i zabezpieczy przed zostaniem w tyle jeśli chodzi o oferty łączone oraz da zapasowe centrum nadawcze i pojemności satelitarne. Faktycznie parę zmian się kroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam że wszyscy zapomnieli o fakcie dodania dwóch kanałów HD w ostatnim czasie.

 

Zapomnieli? Jezeli nawet to nie ma nad czym plakac bo te 2 kanaly nie sa HD!

 

Poza tym Nka dodala kanaly, ktore sa dostepne u konkurencji wiec nie jest to nic wyjatkowego i byc moze ludzie juz wiedza jak wyglada przyzwoite HD i nie daja sie nabrac na pseudo HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport w n to nie tylko nSport. Za nFilm nikt prawie nie płaci 20 zł to raz, po 2 w HD (bardzo przyzwoitym) bardzo chętnie sobie obejrzałem, po 3 to na C+ nie ma starszych filmów, bo coś mi się wydaje że są.

 

 

Zapomnieli? Jezeli nawet to nie ma nad czym plakac bo te 2 kanaly nie sa HD!

 

Poza tym Nka dodala kanaly, ktore sa dostepne u konkurencji wiec nie jest to nic wyjatkowego i byc moze ludzie juz wiedza jak wyglada przyzwoite HD i nie daja sie nabrac na pseudo HD!

 

 

Niby są u konkurencji, ale już Cyfra ich załatwić nie potrafiła :) Co do jakości, to początkowa jakość nawet n zaskoczyła (patrz dyskusja z T. Berezowskim na forum n) i to właśnie po interwencji TNG bitrate został zwiększony po pierwszym weekendzie, co również T.B. na forum pisał. W związku z tym wina mimo wszystko w większości leży po stronie CP. Co do pseudoHD to przypominam, że większość kanałów HD leci z tej samej pozycji i do niedawna to C+ i CP pobierali po 5zł za pseudo HD. Pytanie skoro jest tak źle to kto wg. Ciebie kto jest bardziej naiwny abo n, czy abo C+ i CP którzy za to osobno płacili? Litości Panowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaka litosc "prosisz"?

 

Usprawiedliwiasz cienizne tym, ze inni pobieraja (pobierali) kase za masakre HD! Co mnie obchodzi fakt lupienia abonentow Cyfry czy tez CP! To sprawa miedzy konkurencyjnymi platformami i ich abonentami.

 

Co do naiwnosci - fakt, ze abonenci N nie ekscytuja sie pseudo HD to tylko dobrze swiadczy o ich swiadomosci oraz, ze potrafia oddzialywac na wladcow platformy - bo gdyby nie ten smrod po wprowadzeniu FOX HD i AXN HD to nikt z N nie kiwnolby palcem by ten stan zmienic - dzieki temu udalo sie wyzebrac "kilka" kbit/s co powiedzmy sobie szczerze malo poprawia jakosc tego HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku najprawdopodobniej pojawią się następne cztery kanały w HD. Współpraca z BBC będzie jeszcze bardziej pogłębiana. No i nikt już nie ma wątpliwości ( poza kilkoma zatwardziałymi fanboyami C+ żyjącymi płonną nadzieją), że National Geographic HD jak i SD pojawią się w N( w TNK i Cyfrowym Polsacie też) po zakończeniu wyłączności w 2011. Muliroom od jutra. Tellenbacha w Hiszpanii i Niemczech nauczyli, dlaczego krajowa liga jest ważna dla platformy, więc tym razem C+ będzie miał ciężko. Umowa z TP obniży znacznie koszty i zabezpieczy przed zostaniem w tyle jeśli chodzi o oferty łączone oraz da zapasowe centrum nadawcze i pojemności satelitarne. Faktycznie parę zmian się kroi.

Dla większości abonentów nie ma znaczenia, czy NG i NG HD pojawi się na pozostałych platformach. Oznacza to też, że w końcu Discovery HD pojawi się w Cyfrze.

 

Trochę mnie śmieszy te porównywanie platform po cenach. Ceny są różne, bo platformy są różne. Optimum HD ma kilkanaście kanałów więcej niż wszystkie pakiety enki, to i cena jest wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. "Optimum HD ma kilkanaście kanałów więcej niż wszystkie pakiety enki"- czy mówisz o tej mizerii kanałowo-programowej która po za faktem że jest nic po za tym nie wnosi. Kto to w ogóle ogląda albo raczej przegląda. Wiele kanałów na platformach to jest "ilość" zwłaszcza w C+ i CP a nie jakość!!!!!!!!!!!!! Byłem w C+ 2 lata i na tym kończę. Zadufanie że jest się naj... naj... jest nie dopuszczalne. Przecież my abonenci za to płacimy!!!! Traktowanie abo przez C+ jest poniżej krytyki. Zdzierstwo w biały dzień i tyle. Wyniki finansowe mówią same za siebie. Rentowność spółki Cyfra jest taka a nie inna bo jest spowodowana taką a nie inną polityką wobec nas abonentów. Są za drodzy i tyle. Mam nadzieje że rynek to zweryfikuje!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to znowu jest spojrzenie różnych osób o różnych zainteresowaniach eMTi. C+ jedyne czym przewyższa konkurencję to TYLKO piłką nożną, niczym więcej, bo najwięcej różnorodnego sportu jest na CP. Prawdą jest również że na dzień dzisiejszy N-ka ma najsłabszą ofertę sportową - to się może zmienić ale nie musi. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje. A filmy w C+ to ciągłe powtórki i filmy u wielu osób schodzą na dalszy plan bo są kręcone coraz słabsze. Ludzie zaczęli oglądać dobre seriale - i nie mam na myśli tutaj polskich ani brazylijskich produkcji. Poza tym każdy ma swoje zainteresowania i wybiera ofertę pod siebie więc pisanie tego typu postów nic nie wnosi do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. "Optimum HD ma kilkanaście kanałów więcej niż wszystkie pakiety enki"- czy mówisz o tej mizerii kanałowo-programowej która po za faktem że jest nic po za tym nie wnosi. Kto to w ogóle ogląda albo raczej przegląda. Wiele kanałów na platformach to jest "ilość" zwłaszcza w C+ i CP a nie jakość!!!!!!!!!!!!! Byłem w C+ 2 lata i na tym kończę. Zadufanie że jest się naj... naj... jest nie dopuszczalne. Przecież my abonenci za to płacimy!!!! Traktowanie abo przez C+ jest poniżej krytyki. Zdzierstwo w biały dzień i tyle. Wyniki finansowe mówią same za siebie. Rentowność spółki Cyfra jest taka a nie inna bo jest spowodowana taką a nie inną polityką wobec nas abonentów. Są za drodzy i tyle. Mam nadzieje że rynek to zweryfikuje!!!!!!

 

Ja się pod tym również podpisuję. Jeśli chodzi o sport to rzeczywiście dla mnie Polsat Sport jest najlepszy - zwłaszcza jeśli ktoś tak jak ja lubi dobre gale bokserskie z całego świata i Polski. W cyfrze słabo i w N raczej też pod tym względem. Oby ta sprawa z multiroomem w Nce jak najszybciej się wyjaśniła, bo nie wiem jaką decyzję podjąć odnośnie wyboru platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom multirumem, a gdzie obiecane kanały w HD?

 

 

a kto ci obiecywał ?????? N-ka ???????? Owszem w komunikacie przy starcie Foxa było, że "...planujemy w tym miesiącu...", ale to PLANY. Ja też P L A N U J E urlop na Karaibach ;-)

 

 

Gdyby było, że ".... wprowadzimy......" to ok, ale tym sprytnym słowem "podgrzali" oczekiwanie abonentów i zapewnili sobie spokój, bo nie koniecznie muszą dawać nowości.

 

 

Sprytne posunięcie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom multirumem, a gdzie obiecane kanały w HD?

Przy FOX HD zapowiadali że planują wprowadzić kolejne kanały i się z tego wywiązują. Pojawił się AXN HD, który zastąpił wersje SD a w lutym pojawi się BBC Knowledge HD.

 

Chodzą słuchy że w tzw. międzyczasie coś się jeszcze pojawi, więc zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie im czas. Ja podejrzewam że chcą zaskoczyć jak najbliżej świąt. To wtedy jest największy boom na nowych abonentów. Nowa promocja + nowe kanały = przypływ abonentów. Trzeba spokojnie poczekać a jak nie dodadzą to też źle nie będzie bo N-ka ma i tak najlepszą ofertę (niech tylko jakieś ligi dokupią i będzie cudnie:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przypływ abonentów... :?: jak nie wiadomo kto od stycznia będzie sprzedawał N'ke bo znika z punktów PLAY'a... a wiadomym jest że najważniejsze są punkty dystrybucji i obsługi :!:

 

Nie mam nic do N'ki... bo duzo jej zawdzięczamy... ale punkty dystrybucji... i obsługi w jej wydaniu... to jest DNO :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...