Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę można wypowiedzieć ale po 5 kwietnia, wypadają Universal Chanel i TCM. To są kanały gwarantowane. Chyba, że NC+ opamięta się i pozostawi - ale prawie zero procent szansy.

 

Dlatego na siłę będą przeciągać do tego dnia na migrację do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie inna kwestia, co będzie po 5 kwietnia kiedy kanały: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal + zostaną zamienione na Canal + Family, Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal, ciekaw jestem co na co zostanie zamienione lub co wykoszone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę można wypowiedzieć ale po 5 kwietnia, wypadają Universal Chanel i TCM. To są kanały gwarantowane. Chyba, że NC+ opamięta się i pozostawi - ale prawie zero procent szansy.

 

Dlatego na siłę będą przeciągać do tego dnia na migrację do NC+.

 

Dlaczego po 5 kwietnia? Myślisz, że będzie jakieś powiadomienie o takiej możliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam następujące pytanie: czy kanał MIniMini w wersji SD został usunięty ?

Szukam tego kanału od dluższego czasu i nie trafiłem na nic innego aniżeli na kanale 42 i 90, ale niestety obydwa kanały są w wersji HD i mi nie odbierają....

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź bo strona www ledwo działa, a dodzwonienie się do CTA jest niemożliwe....

 

EDIT: Mam PVR 500 GB - jeśli jest to w jakiś sposób istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam następujące pytanie: czy kanał MIniMini w wersji SD został usunięty ?

Szukam tego kanału od dluższego czasu i nie trafiłem na nic innego aniżeli na kanale 42 i 90, ale niestety obydwa kanały są w wersji HD i mi nie odbierają....

 

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź bo strona www ledwo działa, a dodzwonienie się do CTA jest niemożliwe....

 

nie ma już kanałów własnych cyfry w wersjach SD tylko w HD masz źle ustawioną antenę dlatego ci nie odbiera zapewne inne kanały też takie jak alekino+HD kuchnia+HD itd mnie też one nie odbierają ale też tvnHD źle odbiera i od wczoraj TVP2HD to pewnie wina anteny ale wypowiadam umowę więc już mi obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Antenę mam 60 cm i tak jak piszesz odbiera mi tylko TVN HD. Niemniej jednak jeśli usunęli kanały SD to uważam, że jest to wielkie [beep]two, bo nie będę ustawiał specjalnie anteny (albo kupował większej) tylko po to żeby na 21 telewizorze kineskopowym oglądać kilka kanałów. Też w takim razie wypowiem umowę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..chętnie bym wypowiedział umowę, za to co ostatnio zrobili!

Na początku same ubeckie TVNy, Jedynka na 11 kanale, C+ od kanału 30-tego.

oszaleć można - po co to komu ?!?!?!

Rozumiem, że to jest cena połączenia - promowane kanały na początku listy.

Oj trzeba się będzie zastanowić co dalej :?:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych wątków na tym forum, zwłaszcza w kontekście nc+ i softu od adb mogłoby wynikać, że takiej możliwości nie będzie w nowej aktualizacji choćby dla Pace. Chciałbym się miło zaskoczyć taką możliwością.

Od wczorajszego bumu z nową ofertą nc+ nie da się jeszcze tego wszystkiego na chłodno przeanalizować. Na szczęście migracja do nc+ nie jest obowiązkowa i w C+ można być do końca obowiązującej umowy. A co dalej? Hmm, na szczęście w ostateczności mam alternatywę w postaci oferty z kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.D. Mango 24 na 19 pozycji- tego już nie ogarniam. To już wolę kanał z wróżbitą Dariuszem, czy tam jakimś Maciejem...

 

A iti nie ma jakiś udziałów w tym mango? Ja to nawet zapomniałem o tym kanale, ale dzięki uprzejmości techników nc+ dużo ludzi sobie o nim przypomniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:

Czy w najbliższym czasie planowany jest "wylot" jakichś kanałów z dotychczasowych pakietów CYFRY+?

Bo ktoś na forum w dziale nc+ wspomniał, że wylecieć mają Cartoon Network i Zone Romantica.

Wiadomo coś na ten temat? Bo u mnie te kanały wciąż są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...