Skocz do zawartości

Konkursy Cyfry+


kibic229
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jaka firma kurierska dostarcza TV?? a co jezeli laureata nie ma w domu??(jest w pracy) to czy za zone moge odebrac??

 

Jak ja się pytałem czy moja żona może odebrać przesyłkę to mi powiedziała babka że absolutnie nie że ja muszę osobiście odebrać, a jak powiedziałem że mam z pracy do domu 5 minut to powiedziała że kurier nie będzie czekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek (dzień dostarczenia) wolne biorę :D

Można też było zamówić tv na sobotę, za dopłatą 15 zł dla kuriera. Co do odbioru, to faktycznie, trzeba być osobiście, nie ma opcji odbioru przez kogoś innego ani też w innym miejscu niż adres korespondencyjny.

 

Co do uszkodzeń, to jeżeli paczka jest nieuszkodzona to kurier nie ma obowiązku czekać na uruchomienie tv. Wg mnie wtedy trzeba pewnie zgłosić naprawę gwarancyjną w serwisie producenta i tyle, ale wcześniej zadzwoniłbym do organizatora, możliwe że wymienią sprzęt(w co osobiście wątpię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przepisów stosowanych przez wszystkie cywilizowane firmy kurierskie wynika jasno, że wszelkie uszkodzenia towaru w transporcie można zgłosić w ciągu kilku (zazwyczaj siedmiu) dni od daty dostarczenia przesyłki (żaden kurier nie będzie czekał u klienta aby ten sprawdził stan towaru przy dostawie). Kurier w takiej sytuacji ma obowiązek przyjechać do klienta i spisać protokół uszkodzenia towaru, który to protokół należy dostarczyć do nadawcy przesyłki. Nadawca powinien dostarczyć nowy produkt (w jego gestii pozostają rozliczenia z firmą kurierską za uszkodzenie towaru, taka przesyłka jak telewizor NA PEWNO jest ubezpieczona). Nie piszcie tu bzdur o naprawie gwarancyjnej. Który serwis naprawi uszkodzony mechanicznie sprzęt w ramach gwarancji??!! Natomiast jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne powstałe w transporcie a zwykła usterka. teoretycznie można zgłosić do serwisu, ja jednak wykłócałbym się z organizatorem konkursu i żądałbym wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dostałem telewizor spoko, nie żebym wybrzydzał heehe - ale nie rozumiem zbytnio zachwytów osób tutaj się wypowiadających - tv jest 50mH więc kiepściutko, 100mH to już wymóg konieczny

 

chyba Hz ;) ale faktycznie, odświeżanie - szału nie ma...

 

 

Mógł by być serii 6 i działała by telewizja internetowa :)

 

---------------

I telewizor wylądował w serwisie.

Powód: głośna praca przetwornicy i migocząca matryca :(

Objawy wystąpiły po 10min. pracy

 

mówisz o tym który dostałeś czy to tylko taka stopka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Lg 23 " dotarł w całości. To model M2362D. Jestem jak na razie bardzo zadowolony. Full hd i dużo możliwości jak na 23". Do głośniczków można by się troszkę czepiać ale dla mnie to nie problem. Ciekawostką jest gniazdo ci na moduł cam. Tylko czy to przy tunerze dvbt może mieć jakieś zastosowanie w warunkach polskich trudno mi powiedzieć.

 

Kurier przed dostawą dzwonił aby się umówić na odbiór, a i tak sobie myślę że gdybym zostawił dowód żonie to też by nie robił problemów. Wpadł i wypadł jak wicher tylko szybko dane z dowodu w protokół wpisał i cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja też oczekuje tv 23". Mam pytanko bardziej techniczne i proszę o wyrozumiałość.

Gdzieś w opisie doczytałem, że ten model ma wbudowany tuner analogowy oraz dvb-t i właśnie o ten tuner wbudowany mi chodzi.

Wytłumaczcie mi proszę do czego służą owe tunery. Czy to znaczy (tylko się nie śmiejcie), ze będe mógł oglądać np. telewizję bez podłączania do anteny analogowej "siatki".

 

Będę wdzięczny za szersze wyjaśnienia odnośnie tych tunerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrę + oglądam na innym telewizorze. Ten który wygrałem 23" jest przeznaczony tylko i wyłącznie do anteny siatkowej. Rozumiem, że wobec tego żadnych korzyści nie będę miał z wbudowanych tych tunerów - tak?

 

Co znaczy, że będę mógł oglądać programy telewizji cyfrowej jeśli będę akurat w jej zasięgu? Skąd i jak będę wiedział, że będę mógł to oglądać.

Jakie korzyści płyną z tych tunerów?

Wytłumaczcie mi to jak przysłowiowej "krowie na granicy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozumiesz. Owszem, będziesz maił korzyść z wbudowanych tunerów, bo bez tych tunerów to byłby monitor a nie telewizor i żadnego kanału byś nie odebrał.

 

Najlepiej wpisz w google DVB-t i poczytaj trochę, np. pierwszy link z googla:

 

http://www.telewizja-cyfrowa.com/

 

Jesteś w lepszej sytuacji niż ta krowa na granicy (WTF?), bo umiesz czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu sie do mnie dodzwonili. 2 razy głuchy telefon i dzisiaj rano (próbowałem odespać nockę w pracy)pani oznajmiła że w czwartek dostarczą samsunga 40". To będzie mój drugi lcd tej firmy.Czas zamienic 4 letni sprzęt , który zaczyna mieć kaprysy, pewnie znowu ten modół....Czekam na czwartek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dojechało dziś w całości moje 23 cale.

Tv w sam raz np. do sypialni, czy pokoju dla dziecka. Ogólnie jestem zadowolony z tego modelu.

Ma wbudowane gniazdo USB, ale można tylko oglądać pliki JPG lub słuchać plików muzycznych MP3.

Mam pytanie do obeznanych w tych tematach. W jaki sposób, tzn. co zrobić aby mozna było też oglądać filmy z gniazda USB z pendriva lub małego dysku zewnętrznego.

Gdzieś w necie wyczytałem, ktoś się chwalił, że ogląda z 'pena" filmy w formacie divx.

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, wiele mi pomogłeś z tym USB.

Ale widać, że znasz się na wszystkim, ciągle służysz dobrymi radami.

 

 

ps. instrukcje jako taką znalazłem w necie, tyle, że myślałem, że tutaj ktoś zna/powierdza itd. owe odblokowanie.

Raz jeszcze dziękuje Ci za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...