Skocz do zawartości

RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak bedzie kodowany tak jak ten z hb to ja sie ustawiam na telestara:p z ciekawosci:) a kablowki to pewnie sie niekawapią by go brać jak narazie hehe ale licze ze trfi faktycznie byle nie do n:( sportkluby przegięcie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja językowa kanału E! Entertainment TV pojawiła się na satelicie Hot Bird 7A - 13E. Obecnie przekaz jest kodowany w systemie CryptoWorks, ale może być już bez problemów dołączony do jednej lub kilku polskich platform cyfrowych. Na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo jednak, gdzie się pojawi. Polską wersję językową dołączono do przekazu realizowanego z tp. 111 (10.723H SR=29900 FEC=3/4), gdzie są już dostępne wersje: angielska, grecka, niemiecka, włoska i francuska.

 

Parametry przekazu:

Hot Bird 7A (13.0°E)

tp. 111 (10.723H SR=29950 FEC=3/4)

 

PID V=1007

PID A=1807 (wersja polska)

PID PCR=1007

PID TXT=1107 (ale teletekstu brak)

SID=4610

PMT=107

ECM=616

EMM=501

TID=11100

NID=318

 

Kodowanie: CryptoWorks

 

Nadal prowadzony jest także niekodowany przekaz testowy z satelity Telstar 12 z częstotliwości 11.150H SR=18386 FEC=3/4 (3501/3510/3501). Aktualnie większość materiałów jest emitowana jeszcze w języku angielskim. Zapewne stopniowo zwiększana będzie ilość programów z polskim tłumaczeniem.

 

Czy i która z naszych platform cyfrowych zainteresuje się nowym kanałem okaże się już wkrótce. Kilka lat temu kanał wchodził w skład oferty pakietu Wizja TV (wchłoniętego przez Cyfrę +).

 

żródł:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jest kodowany a dla waszej wiadomosci mozna go podejżeć czego niepolecam i zdradzal niebede:P bo niemozna :D

 

Edycja Mr. Orbita: Nieładnie :P

 

Nie wiem czy to prawda ale spotkałem sie z taką inforamcją że nie można co prawda rozkodowywać kanałów - jest to oczywiście nielegalne a tylko tych co są oferowane u nas w kraju. I z tego tekstu wynikało że nic nam nie grozi za rozkodowanie sygnału np. platformy która nie jest u nas w sprzedazy, nie ma żadnego dystrybutora w Polsce. Nie wiem czy to prawda...

 

Tak przynajmniej mówił ktoś - kogo złapali za łamanie zabezpieczeń tv-sat oraz sprzedaży.

Za polsat - w tym wypadku odpowiadał karnie a za TPSy nic mu nie groziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nielegalne jest złe:P ale wiadomo ze nikomu sie nie zabroni wprost:P owszem ja nie polecam i nie preferuje tego ale co mam zrobic jak chce np zobaczyć co ciekawego oferują inne platformy??

 

Edycja Burli: Poprawiłem pisownię i usunąłem fragmant o piractwie.

 

edit kaspeed ehh oks niebede robił błedów niebęde promował piractwa będe dobrym uzytkownikiem forum:)

 

Edycja pitter: trzymamy Ciebie za słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...