Skocz do zawartości

RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jaka platforma będę ten kanał, ostatnim razem kilka lat temu mało zainteresowanie było i jego wyłączono, miedzi innymi cyfra plus kiedy dochodziło do fuzji wizji tv i cyfra+ powiedziała nie chcę go, czy teraz będzie zainteresowana. Może teraz jakaś platforma lub sieć kablowa będzie zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,czy kanał zagości w ofercie CYFROWEGO POLSATU???

Tylko czemu na Telstarze,a nie na Hot Birdzie,czy na Astrze?Jakiej kablówce się będzie chciało ustawiać anteny na Telstara?

 

Pamiętaj o jednym miejsce na Hot Birdzie jest o wiele droższe niż na telestarze więc napewno poszli po kosztach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu na Telstarze,a nie na Hot Birdzie,czy na Astrze?Jakiej kablówce się będzie chciało ustawiać anteny na Telstara?

Operator kablówki nie jest przeciętnym abonentem Cyfrowego Polsatu czy czegoś tam, dla niego to żaden problem. Kablówki biorą sygnał z wielu pozycji satelitarnych, nie tylko z Astry i HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem,np.wiele kablówek ma ustawionych anteny na Amosa ze względu na TMT.

Z tego,co wiem to np. moja kablówka nie ma żadnej anteny ustawionej na Telstara.

 

A pamiętasz taki kanał Moją TV?

Ten kanał nadawał przez kilka miesięcy na 36E,byli tylko chyba w kilku kablówkach,ani platforma się nim nie zainteresowała,i dlatego tak mi się wydawało,że mało które kablówki mają ustawione anteny na odległe satelity.Oby tak nie było z E!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem,np.wiele kablówek ma ustawionych anteny na Amosa ze względu na TMT.

Z tego,co wiem to np. moja kablówka nie ma żadnej anteny ustawionej na Telstara.

 

A pamiętasz taki kanał Moją TV?

Ten kanał nadawał przez kilka miesięcy na 36E,byli tylko chyba w kilku kablówkach,ani platforma się nim nie zainteresowała,i dlatego tak mi się wydawało,że mało które kablówki mają ustawione anteny na odległe satelity.Oby tak nie było z E!

 

 

na Telstara są inne jeszcze kanały polskie grupy zone miedzi innymi zone reality najczęściej z stąd kablówki biorą ten kanał do swojej sieci nawet platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam własnie nadzieję,że E! będzie lepiej umiało dogadać z operatorami kablowymi,jak i satelitarnymi.

Zapewne główną rolę odegra tu cena od gniazdka (lub abonenta). Jeśli cena będzie przystępna to i operatorzy będą bardziej chętni we wchodzenie w umowy z "nowym i niesprawdzonym" kanałem. Przecież zawsze jest ryzyko, że nowy nabytek nie zainteresuje klientów (abonentów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy nabytek nie zainteresuje abo.wtedy wystarczy na stronie internetowej kablówki zrobić ankietę,czy podoba Ci się oferta kanału E! i wtedy będzie wszystko jasne.To by było najlepsze rozwiazanie.Tylko problem w tym,że nie wszystkie kablówki posiadają stronę internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za kanałem nie stoi platforma N kilka programy leciały na TVN Style teraz już nie ma, przerwali transmisję i nie skończyli do ostatniego odcinka zawsze cykl 101...... kończyli , może N postanowiła wprowadzić znowu E!, może będzie jak z comedy central mówiono o nim wyszło na jaw że jest na wyłączność w N, może być podobnie z E!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spglądam na jakość teog kanału na SatcoDX i coś widzę, że jakość dźwięku jest okropna. Obraz ma okołoi 2.80 Mbps a dźwięk około 80 kbps i to single channel czyli MONO, beznadzieja. Tak nie można w XXI wieku :!::!::!::!: Mam nadzieję, że jakość się poprawi

 

Edycja Burli: Prośba zrealizowana, tekst prośby usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...