Skocz do zawartości

RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Gość Anonymous
E! Entertainment w Cyfrze+ i n?

Już jutro, 6 lutego 2010 roku mijają 3 lata od dołączenia kanału rozrywkowego E! Entertainment do Cyfrowego Polsatu. Tym samym platformie kończy się umowa z nadawcą na wyłączność i operator zamierza usunąć kanał z oferty. E! jest jedną z najlepiej rozpoznawanych na świecie marek telewizyjnych. Kanał będzie nadawany nadal w sieciach kablowych w Polsce. Kanałem E! Entertainment mogą zainteresować się polskie platformy satelitarna m.in. Cyfra+ i n. E! był nadawany dawniej po polsku (1999-2002) w platformie Wizja TV. Po fuzji Wizji TV z Cyfrą+, kanał wycofał się z Polski. Jednak 6 lutego 2007 roku kanał powrócił do Polski, na platformie Cyfrowego Polsatu. E! dedykowana jest wyłącznie międzynarodowym gwiazdom i rozrywce, oferująca widzom ekskluzywne wywiady, codzienne wiadomości z branży rozrywkowej, relacje z planów filmowych, studiów nagraniowych i najbardziej prestiżowych imprez świata show-biznesu i mody.

 

Źródło: www.dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Janusz Sulisz pisze, że Comedy Central zastąpi w ofercie pakietu Familijnego stację E! Entertainment, co ja zrozumiałem jako podniesienie kanału E! do wyższego pakietu (Relax Mix? - nie znam się na CP). Wątpię, żeby rezygnowali z niego w ogóle, tak jak z Jetix Play. To jednak niezła stacja, sam chętnie ją oglądam kiedy mam możliwość obcowania z abonentami Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży minus dla CP.Lubiałem oglądać ten kanał.I nie jest on wcale wyłącznie plotkarski.Jedyny taki kanał na rynku a oni go wyłączają.. Coś mi się wydaje, że znajdzie się on w pakiecie Style moda muzyka bo tam idealnie pasuje. Ostatnio CP dodaje kłamały z obcaych tp a ze swoich usuwa.Tylko taka polityka im została.Jetix Play też nie był zły ale musieli zrobić miejsce na JimJam.. Skoro usuneli E! to co powinni zrobić z Zone Reality??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży minus dla CP.Lubiałem oglądać ten kanał.I nie jest on wcale wyłącznie plotkarski.Jedyny taki kanał na rynku a oni go wyłączają.. Coś mi się wydaje, że znajdzie się on w pakiecie Style moda muzyka bo tam idealnie pasuje. Ostatnio CP dodaje kłamały z obcaych tp a ze swoich usuwa.Tylko taka polityka im została.Jetix Play też nie był zły ale musieli zrobić miejsce na JimJam.. Skoro usuneli E! to co powinni zrobić z Zone Reality??

Jak oglądam czasem Zone Reality. A E! podobno wycofuje się z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych informacji jakoby kanal E! Entertainment mial wycofywac sie z Polski, przynajmiej ja nigdzie nie znalazlem takich informacji.Mysle ze gdyby tak bylo to kablowki informowalyby swoich abonentow o takich zmianach.Tak samo jak kanaly sportowe poslatu radza sobie bez kablowek tak samo

E! Entertainment poradzi sobie bez cyfrowego polsatu, takie zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedno dla czego E! test e jest zablokowany wg mnie powinno to być tak jak z Jetix PLAY a tu całkowity brak dostępu podejrzewam że E! na razie nie będzie w żadnej platformie będzie widniał w kablówkach a jak ich przyciśnie to powróci to którejś z platform tylko wątpię że do CP a szkoda bo nie był to taki zły kanał niektóre pozycje na prawdę podobały mi się ale CC jest oczywiście lepszy to zastąpienie E! to takie średnio fajne posunięcie ze strony CP :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i dało się zauważyć już nie pierwszy raz, że Cyfrowy Polsat sprzyja MTV Networks. Najpierw był to kanał Nickelodeon zamiast Jetix Play, a teraz Comedy Central w zamian za E! Entertainment. Nie liczy się już dla nich zawartość, ale marka. A że E! nie było zbyt popularne, choć na jesieni miała miejsce kampania reklamowa tej stacji, to i tak Cyfrowy Polsat wycofał kanał z swojej oferty. E! Entertainment wielokrotnie dużo wcześniej emitował premierowe programy typu "Króliczki Playboya" czy "Kardashianowie", co było dużym plusem tego kanału. A teraz zagorzałe fanki/fani tych produkcji będą musieli wykupić droższy pakiet, żeby móc oglądać swoje ulubione programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...