Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomo21 tak piszesz bo pewnie masz CP.

 

Hmm? A to ciekawe ;) Pewnie specjalnie napisałem w podpisie że mam Cyfrę, żeby wszystkich zmylić :)

 

Wiadomo,że mecz polskiej drużyny wzbudzi większe zainteresowanie niż jakiś inny mecz. Zresztą gdyby na antenie otwartej nadawali inny mecz to byłby to niebywały skandal.

 

No przecież nadają. Na PSN właśnie.

Inny mecz niż polskiej drużyny.

Konkretnie zamiast meczu Legii leci Lazio - Atletico.

Nie patrzyłem na twój opis:) PSN w moim przekonaniu nie jest jeszcze kanałem ogólnodostępnym.Polsat ma obowiązek pokazywania jednego meczu w takiej telewizji i to czyni-mecz Wisły będzie pokazany w TV4.

Polsat SportHD nie jest już oddzielnym kanałem od Polsatu Sport,więc tu trudno mówić o dublu,po prostu to ten sam kanał,jeden w wersji sd,a drugi hd. W tym momencie Polsat Sport i Polsat Sport hd są jak Eurosport i Eurosport hd.Tv4 z wiadomych względów pokazuje mecz,a Polsat Futbol-chyba ze względów oszczędnościowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak faktycznie o tym zapomniałem, że dają mecdze ekstraklasy jeszcze w HD. Kwestia czasu,jak będzie PSEHD ,to wtedy już żadnych różnic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś

17:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz 1/16 finału: Rubin Kazań - Olympiakos Pireus (powtórka)

20:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz 1/16 finału: Lazio Rzym - Atletico Madryt (Na żywo)

21:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz 1/16 finału: Trabzonspor - PSV Eindhoven (Na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem tylko pytanie, a już co niektórzy próbują snuć filozofię, że wikipedia to dobre/niedobre źródło informacji, ech... No i tak się składa, że nie wszystkie walki zostaną pokazane na Polsacie otwartym, stąd moje pytanie o PSN. Na Polsat Sport będą pokazane pierwsze starcia, których nie będzie emitował główny Polsat - tutaj dokładnie info: http://www.mmarocks.pl/ksw-18/ksw-18-un ... ransmisji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś zauważyłem w programie powtórki meczów z Ligi Holenderskiej Ajax - Roda , Psv-Twente

z ligi rosyjskiej Dynamo Moskwa - Andży Machaczkała widzę że trochę piłki nożnej pokazują po wyłączeniu PF, szkoda że nie mogą powtórzyć jakiegoś meczy T-Mobile ekstraklasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...