Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało się, że Polsat Sport News to sztuczny, fikcyjny kanał. Który był uruchomiony w NTC tylko dlatego, żeby zablokować konkurencję. Teraz wyłącznie wersja SD tego kanału bardzo ciąży Polsatowi. Mecze np. pierwszej reprezentacji siatkarzy skutkują tym, że pokazuje je też Polsat Sport, żeby kibice mogli oglądać to w HD, ale też PS SD.

Skutkuje to tym, że te same zawody pokazują trzy kanały - PSN, PS HD i SD, a na inne dyscypliny - jak Igrzyska Europejskie zostaje tylko PSE. Czyli na trzy kanały sportowe ta sama transmisja siatkówki była w dwóch a został wolny tylko jeden. Gdyby była też wersja PSN HD, to by PS i PSE były wolne dla innych transmisji. Tak oto chytrzy, cwani, zakiwali się sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersję PSN HD trzeba się odpowiednio przygotować i mieć na nią miejsce na satelicie. Przecież nawet wersja SD ma niezbyt duży bitrate.

 

PSN to fajny kanał jak na dostępny za darmo, ale gdybym był abonentem Cyfrowego Polsatu wcale nie byłbym z niego zadowolony. Trzecia stacja sportowa Polsatu jest potrzebna, ale nie w takim wydaniu - z gigantycznymi paskami, zmienianą bez zapowiedzi ramówką, "obsuwami" i przesunięciami programów oraz serwisami przerywającymi komentatorowi w połowie zdania. Wczoraj gdybym nie ustawił odpowiedniego zapasu, powtórka zakończenia IE w Baku nagrałaby się obcięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu Polsat Sport News zajął 17. miejsce (1,30% udziału) pod względem oglądalności w grupie 4+ oraz miejsce 18. (1,11% udziału) w grupie 16-49.

http://media2.pl/badania/124775-Tydzien ... macje.html

 

Podobnie było w jeszcze poprzednim tygodniu: 15 miejsce (1,38%) w 4+ i 17. miejsce (1,12%) w grupie 16-49.

 

Dzięki wielu transmisjom "na żywo" kanał załapał się do TOP20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przerwano transmisję Wimbledonu by nadać magazyn Puncher. Dla mnie to skandaliczne. Pamiętam jak Kmita oburzał się na standardy TVP,że za jego czasów przerywali mecz by nadać teleexpress czy coś takiego. Pan robi to samo teraz !! Dla mnie to jest skandal!! Tak jakby magazynu nie mogli nadać po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli pokazać wyjątkowo magazyn "Puncher", na stronie internetowej. W końcu Wimbledon zdarza się raz do roku i jest prestiżową imprezą, a to podsumowanie tygodnia w sportach walki jest emitowane co tydzień. Niestety ktoś podjął taką, a nie inną decyzję oraz nie przewidział możliwości przedłużenia się rozgrywek na kortach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersję PSN HD trzeba się odpowiednio przygotować i mieć na nią miejsce na satelicie. Przecież nawet wersja SD ma niezbyt duży bitrate.

 

Nawet gdyby ruszyła wersja HD, to najwięcej zawartości w wysokiej rozdzielczości będzie w paskach informacyjnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to lepiej by było w porównaniu do tej zupy pikseli. Szczególnie, że kanał jest już produkowany w HD, ale na potrzeby obecnego przekazu jest downgrade'owany do SD. Możliwe, że właśnie już jesienią zobaczymy Polsat Sport News HD. Zwłaszcza, że wtedy byłoby sporo wolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, ale tu nikt nie napisał, że ten mecz po magazynie bokserskim dalej pokazali na żywo, mecz był długi (około 2,5h) i nie pokazano fragmentu meczu miedzy 19:55 a 21:00, ale chociaż dobrze, że końcówkę pokazali, ale najlepiej by bylo jak już pisałem, żeby Puncher był po meczu. Ale ogólnie miały byc wczoraj 4 mecze w PSN do 20:00, a były 3 mecze do 21:20. Bo ten mecz kobiet był bardzo dlugi i przede wszystkim Nieminen z Hewittem grali nie co ponad 4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co byś pisał i jakie emotki byś tu wklejał gdyby ci wycięli tak z godzinę transmisji F1.. Raz zaczętej transmisji nie winno się przerywać, to tak jakby w drugim secie meczu siatkarskiego powiedzieli,a teraz magazyn z gadającymi głowami i zapraszamy na dalszą część relacji po nim.. Co z tego,że zdążyli na końcówkę?? Równie dobrze mecz mógłby się skończyć wcześniej..

Co wy porównujecie z Eurosportem. Nie rozumiecie,że oni mają swój plan transmisji spotkań, a to ich różni od Polsatu,że zamiast puszczać jakieś durne zajawki pokazują w między meczami fragment innych spotkań, które można obejrzeć w całości za pomocą Playera. No właśnie tu jest kolejna różnica- Eurosport za mniejsze pieniądze daje więcej meczów w ramach swojej oferty internetowej. Polsat też w ramach Ipli mógłby coś takiego zrobić.. Już nie będę mówił o studiu, magazynie podsumowującym, wynikach, pojawiających się komentarzach z Twittera.. Niech sobie Bartas20 stwierdza te bzdury, że nikt lepiej nie pokaże..

No i najważniejsze- Eurosport pokazuje mecze do końca,a Polsat od lat kończy relacje z Wimbledonu około 20.00 pomimo,że wiele spotkań trwa w najlepsze. Nie zapomnę kłamstwa, bo inaczej tego nazwać nie można T. Lorka, który raz stwierdził,że to koniec gier na Wimbledonie i zapraszają na jutro. To było po meczu na korcie centralnym kiedy na tym korcie był zaplanowany jeszcze mecz Brytyjki H. Watson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Fanie co?? Może mam ich jeszcze za to pochwalić?? Polsat chce uchodzić za bardzo profesjonalną stację, co rusz krytykuje konkurencję - czy to TVP czy Canal+, a sami co robią?? Niech naprawdę będą tacy super,a potem recenzują konkurentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Nie, ale co gorsze: dalej nic nie pokazać, czy chociaż końcówkę?

 

...........................

Mecze Wimbledonu dziś od 12:30 w PSN, czyli znów wcześniej niż podają w ogólnym programie TV.

 

........................

Od niedzielnego wieczoru wróciło stare logo PSN.

Po okolicznościowym logo w zwiazku z IE teraz to stare logo wydaje mi się mniejsze i ten napis news bardziej bordowy niż czerwony. A może pewnie mi się tak wydaje? I ten jeden pasek zawsze podczas IE to było tylko na pokaz, od wczoraj znów są dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej było by pokazać ten mecz od momentu w którym przerwali?? Przykładowo ja odciąłem się celowo od informacji o tym meczu, bo mimo wszystko chciałem go obejrzeć w całości. Co by nie zrobił Polsat to i tak byłby krytykowany i słusznie, mecz należało dokończyć,a magazyn nadać jako Premiera. Na przeprosiny ze strony Kmity pewnie nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...