Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon zweryfikuje o co będzie się bił United- moim zdaniem spadek im nie grozi. Kolejność wymienienia przez mnie klubów był nieprzypadkowy, wyżej w tej chwili stawiam City oraz ekipę Kloopa. United by się przydał ktoś taki jak właśnie Jourgen . 

Pięknie błędy szkoleniowców opisał Ferguson w jednej z swoich książek. Jeśli chcesz bronić wyniku i ściągasz ofensywnego zawodika wprowadzając defensywnego myślisz,że utrudniasz zadanie strzelenia bramki. Jest dokładnie na odwrót. My wiemy ,że teraz możemy większymi siłami i odważniej ruszyć do ataku bo wiemy,że nic nam już nie grozi jeśli chodzi o działania ofensywne przeciwnika.Dlatego tak wiele meczów wygrywaliśmy w końcówce. Taki był przekaz płynący z tej książki. Emery tej zależności nie widzi dlatego on nic ważnego w futbolu nie wygra. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obstawianie faworytów przyjdzie czas po okienku transferowym. Ja patrzę na to okiem, nazwijmy to górnolotnie, konesera futbolu, admiratora pięknej, ofensywnej gry i dlatego nie cierpię Mourinho, bo to ostatni, niereformowalny dinozaur wśród trenerów czołowych angielskich ekip. Po zwolnieniu Conte liczę, że i na ekipę Chelsea będzie można rzucić okiem bez znużenia. Zobaczymy jak chwalony za styl Napoli Sarri poradzi sobie w naprawdę silnej lidze. Ja liczę też na West Ham, bo zawsze lubiłem styl gry ekip Pellegriniego, a i wzmocnienia wyglądają, na pierwszy rzut oka, zacnie. Wszystko zweryfikuje boisko, ale nigdy nie zaliczę Liverpoolu do grona faworytów jeśli nie wzmocnią pozycji bramkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego filmiku szału nie robi. A jak u niego z defensywą? To rozumiem bardziej 8 niż 6?

Tu jeszcze znalazłem takie porównanie http://www.squawka.com/en/news/jorginho-vs-fabinho-vs-torreira-vs-fred-which-signing-is-best-suited-to-their-next-club/1047425#jbHlMgveVPEcu1tr.97

Zachwycają się Jorginho, ale i tak wszystko zweryfikuje boisko.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real zrezygnował z walki o Alissona(na 90% przechodzi tam Courtois), na placu boju zostali Liverpool i Chelsea. Oczywiście trzymam kciuki za drużynę Kloppa, bo do pełni szczęścia tam brakuje ogarniętego bramkarza.Mam nadzieję, że takim jest Brazylijczyk. Może jeszcze Fekira, bo ponoć negocjacje zostały wznowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. Też wyżej cenię Belga czy choćby Oblaka, choć trzeba przyznać, że gra Alissona na Mundialu mi się podobała, a Klopp chyba tylko tego bramkarza ceni najwyżej, tak samo jak wcześniej Van Dijka. Ederson sprawdził się w MC, więc teoretycznie Alisson też powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiło się, że Klopp preferuje Oblaka, jednak ten nie jest raczej do wyjęcia. Alisson to na ten moment najlepszy bramkarz, jakiego można kupić do takiego klubu jak Liverpool.

Na szczęście Alisson to następca Courtoisa w Chelsea  :lol2:

Na dniach mają jeszcze wbić Gołowin, Rugani i wjeżdza tytuł w kolejnym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie czasy że Real może przyjść i sobie kupić jak no z Ronaldo.Te czasy minęły.

Jeśli Perez naprawdę będzie chciał Hazarda, to go kupi. Co innego Neymar czy Mbappe z P$G. Oni nie sprzedają piłkarzy, dlatego niespecjalnie wierzę w transfer Rabiota do Barcy. Coraz więcej źródeł twierdzi, że Alisson blisko Liverpoolu. Jeśli go kupią, to oficjalnie zaliczę ich do faworytów Premier League obok MC. Jeśli Klopp z takim składem nie powalczy o mistrza to będę zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założymy się? Cou też był nie na sprzedaż i gdzie gra obecnie? Sorry, ale angielskie zespoły nie mają startu do Barcy czy szczególnie Realu. Jeśli Perez gwizdnie, to Hazard na piechotę powędruje do Madrytu. :) Abramowicz już nie inwestuje w Chelsea, to bardziej przedsiębiorstwo, które ma na siebie zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Cou co nie było tajemnicą nie pasował Kloppowi.Co widać po wynikach.A czy klub taki jak Chelsea musi sprzedawać?Nie musi.Ba,może kupić jeszcze kilku zawodników bo ich na to stać.Jeśli go sprzedadzą to mowi się o 200 milionach funtów.Pytanie czy Real tyle da.Bo jeśli Coutinho jest warty 140 to Hazard drugie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...