Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ta stacja .... jest tragiczna :( oprawa jakaś niejaka jak by się jej ktoś wstydził < co to za oprawa bez loga stacji ?> Sztywne 16/9 ... i takie coś ;/ ah... w sumie to stacja nadaje jak kiedyś TVP w latach 50' XX wieku < tylko w godzinach kiedy ludzie przyjdą z pracy> ...

 

Taki zasięg ... a zero inwestycji ... brak ambicji ? albo rzeczywiście sztuczne blokowanie miejsc dla "ambitnych" projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdyby pokazaliby powtórkę polskiego Idola, Bar, Dwa światy pierwsze sezony :) Ehh te piękne czasy :brawo:

wogóle to się dziwię dlaczego nigdzie Polsat nie emituje powtórek tych wymienionych programów, chociażby w powtórkach powtórek kanału Polsat 2, chętnie bym obejrzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ze to było by ciekawsze niż to co obecnie TV6 puszcza. Moim zdaniem już lepsze powtórki polskiego Baru czy Idola niż te sztuczne amerykańskie wersje Idola czy Mam talent z przed paru lat. :]

 

No na pewno najlepszą drogą by było stworzenie czegoś nowego w tym kanale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To pytanie to do TV 6, bo taki kanał właśnie stworzyli. Jak dla mnie to dziadostwo.

 

Mogłyby się pojawić stare teleturnieje z Polsatu i TV4.

Idź na całość, Awantura o Kasę, Daje słowo...

Awantura o Kasę z tego, co widziałem była dosyć długo wałkowana na Polsacie 2. A Daje słowo nie kojarzę. :-)

 

Co do Dwóch Światów to po dziesięciu latach z chęcią bym to obejrzał. Nie przepadam za powtórkami, a wręcz ich nienawidzę, ale premierową powtórkę po 10 latach od emisji mógłbym obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wymienione przeze mnie programy specjalnie dałem bo właśnie NIGDZIE nie powtarzali, nawet w Polsat 2, reszta np daje słowo i inne to już często puszczali na Polsacie 2... Idol, Bar i Dwa Światy jakoś nigdy chyba już nie powtarzali, chętnie bym obejrzał znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Daje słowo nie kojarzę. [...]

 

Daje słowo leciało przez kilka lat, chyba od 2003 do 2006 na Czwórce, główna wygrana to było chyba 15 tys. zł. Teleturniej prowadził Paweł Orleański i polegał on na podawaniu właściwych wyrazów z kilku podanych w różnych miejscach liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...