Skocz do zawartości
modrih

DVB-T Lubelskie, Piaski

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wszystko jest poprawnie, przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To musi być coś z twoim tunerem. Ja np. przed chwilą wgrałem najnowsze oprogramowanie do Arivy 120 Combo i niby mi wyszukuje kanały, ale na każdym jest brak sygnału :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz PACE PVR HD wyszukuje tylko MUX2 z Piaski (8 kanałów), natomiast w ogóle nie widzi MUX1 (powinno być 7, a jest 0).

Ktoś też tak ma ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj nie sprawdzałem, ale do tej pory nie miałem tvp info z mux1, dzwoniłem do cyfry i Ty też tak zrób, im więcej telefonów tym wcześniej się tym zajmą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zniknął TVP INFO z MUX1. Co się stało ?

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na 13 lipca 2012 roku Cyfrowa Telewizja Naziemna nadaje sygnał testowo.

Brak odbioru wynika ze zmiany parametrów nadawania TVP Info Lublin, które wkrótce zostaną zaktualizowane na liście kanałów.

Proszę o cierpliwość.

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,

xyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie zmiany? U mnie cały czas TVP Info Lublin nadaje tak samo, jak wcześniej. A MUX 1 nie nadaje już testowo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli pewnie TVP INFO zmieniło jakieś parametry nadawania, a technicy Cyfry+ się lenią, żeby je wklepać do systemu. Ja mam Arivę 120 Combo i nie muszę czekać, aż mi operator łaskawie zaktualizuje listę kanałów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zniknął TVP INFO z MUX1. Co się stało ?

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na 13 lipca 2012 roku Cyfrowa Telewizja Naziemna nadaje sygnał testowo.

Brak odbioru wynika ze zmiany parametrów nadawania TVP Info Lublin, które wkrótce zostaną zaktualizowane na liście kanałów.

Proszę o cierpliwość.

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,

xyz

TVP INFO Lublin już wyszukuje się na kanale 993 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogliby dać zamiast dubla TVP Lublin np. TVP Rzeszów, czy TVP Białystok. TVP Lublin już jest, TVP Warszawa na satelicie, a TVP Kielce prawdopodobnie wiele osób będzie łapało ze Świętego Krzyża. Ja jeszcze rano łapałem bez przeszkód TVP Kielce, teraz sygnał zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak w całym kraju - na MUX-1 pozostanie (bezprawnie, jak dodam) TVP INFO, a w MUX-3 tą stację zastapi jeden z kanałów regionalnych TVP, w naszym przypadku (też odbieram z Piask) będzie to TVP Lublin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie od dwóch dni w Lublinie coś pomieszali i tunery nie zapisują własnej listy kanałów - z tego co pytałem to Manta i Ferguson mają te problemy. Co to może być? LCD i autoaktualizacja powyłączane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja musiałem jeszcze raz wyszukać automatycznie kanały i pomogło. TVP Lublin zapisał się jako 23 kanał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jasne, ale czemu teraz nie zapisują się żadne zmiany w liście kanałów, tak jakby LCN ciągle działał. To nie wina tunera bo akurat teraz były zmiany parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj mam brak sygnału z nadajnika Piaski, także po wyszukaniu ponownie kanałów nie wyszukuje się żaden kanał. :-(

Jak u was ?

Edit: Znalazłem informację przerwa konserwacyjna do godziny 15. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nadal nie działa, totalny brak sygnału, próbowałem skonfigurować od nowa dekoder i nadal ciemność. Czy tylko u mnie jest ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie nadal nie działa, totalny brak sygnału, próbowałem skonfigurować od nowa dekoder i nadal ciemność. Czy tylko u mnie jest ten problem?

Raczej tylko u ciebie, bo u mnie od około 14:30-14:45 wczoraj sygnał jest. Może coś z instalacją antenową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi