Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ona odpowiada. Przynajmniej marka pierwszego polskiego kanału sportowego HD pozostała na rynku. W sumie nie trzeba jej zmieniać, bo przecież też się kojarzy z nazwą nc+. Jakby zmienili tylko nazwę na nSport+, to bym się nie zdziwił, ale wątpię, że do tego dojdzie.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem informację, że ten mecz jest pokazywany na kanale 36. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Tak z innej beczki to jednak dla posiadaczy TnK jest kilka plusów fuzji, głównie 2 mecze Ekstraklsay w kolejce. Ale z drugiej strony te ciekawiej zapowiadające się rewanże w ćwierćfinałach LM pokaże Canal+Sport. Ciekawe, czy w nSporcie będą półfinały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze programu nsport stracili właśnie a nie zyskali. Co z tego że będą dwa mecze ekstraklasy skoro właściwie liga włoska znika a były dwa mecze na kolejkę. Derby Rzymu są jednym z ostatnich meczów a scenariusz jest taki że jeden mecz na canal sport drugi na family. Wiedzą że nsport można mieć za 20zł w tnk hd więc nie liczcię że tam coś ciekawego będzie. W Piątek 12 mają zapchane canaly a francuskiej nie dadzą na nsport tylko pięknie pisali co tam będzie dostępne. Na szczęście mam pełny pakiet w tnk hd bo wiedziałem jak to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze programu nsport stracili właśnie a nie zyskali. Co z tego że będą dwa mecze ekstraklasy skoro właściwie liga włoska znika a były dwa mecze na kolejkę. Derby Rzymu są jednym z ostatnich meczów a scenariusz jest taki że jeden mecz na canal sport drugi na family. Wiedzą że nsport można mieć za 20zł w tnk hd więc nie liczcię że tam coś ciekawego będzie. W Piątek 12 mają zapchane canaly a francuskiej nie dadzą na nsport tylko pięknie pisali co tam będzie dostępne. Na szczęście mam pełny pakiet w tnk hd bo wiedziałem jak to będzie wyglądać

To jest celowa robota by wszyscy, którzy chcą korzystać z kanałów Canal+ brali droższe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal plus zawsze był drogi pomimo że nie mam dużo kasy po części ich rozumiem że jest drogo prawa sportowe kosztują niestety a firma canal plus ma zawsze wszystko co najlepsze i pięknie pokazane a to jest luksus za który trzeba zapłacić a ktoś pisze drogo drogo drogo jak drogo to nie kupuj. Oni proponują cenę i albo ją akceptuje i biorę albo nie i nie biorę wszystkie komentarze są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij że ligę francuska zobaczysz w nsport już włoska likwidują derby Rzymu to chyba ostatni mecz. Na nsport były powtórki ligi mistrzów a dojdą ligi włoskiej i hiszpańskiej i polskiej same resztki tam będą. No dwa Polskiej i dwa razy żużel może coś z euroligi ale kierunek jest taki że tendencja jest malejącą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...