Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gazety papierowe są drukowane z wyprzedzeniem ,a owe zmiany zaszły niedawno. Natomiast strony internetowe nie są aktualizowane ,co widzę także po innych stronach tego typu. Z ciekawości zapytam czy abonenci N mają dostęp do Canal+Sport i będą mieli Ligę Mistrzów w całości od przyszłego tygodnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś wiadomo juz na temat tej Ekstraklasy czy dopiero jutro o 17.40 bedzie wiadomo.

W programie na stornie nc+ jest już dzisiejszy mecz Ruch - Podbeskidzie, więc powienien być.

Chociaż z drugiej strony nie widziałem żadnej zapowiedzi na samym kanale, a np. zapowiedzi Pucharu Davisa puszczają, paska z informacjami dzisiaj także brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablowka jest x razy lepsza niz satelitarna ... nizsze ceny, kanaly autorskie z kazdej platformy a jesli jakis kanalow nie ma w ofercie, to sa to pojedyncze przypadki. Sam bym chetnie wzial jakas kablowke, ale zaden operator nie dystrybuje sygnalu w mojej okolicy, jestem skazany na satelite (poki co Cyfra+, nad nC+ bede myslal, wszystko zalezy od cen i kanalow jakie ewentualnie mi zaoferuja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...