Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie na kanale nsport nic nie ma ciekawego do oglądania. Trochę to dziwne bo kanały sportowe na wyłączność powinny być wizytówką platformy, a w tym przypadku jest inaczej. Nie chodzi mi już nawet o transmisje live, ale zauważyłem, że w letnim okresie nie ma nawet codziennie serwisów informacyjnych nadawanych ze studia na żywo. Jeżeli jest to kanał publicystyczno-informacyjny to nie dorasta on do pięt orange sport info. W sezonie oprócz ligi mistrzów jedyne programy, które ujdzie obejżeć to według mnie PPP i Nasza Piłka. Oczywiście tylko w przypadku jeśli nie jest się wrogo nastawionym do Legii, choć o to nie mam pretensji bo w polsacie też ostatnio wszędzie Śląsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Od sezonu 2012/2013 do Ligi Europejskiej. Coś z tenisa męskiego i jakieś wyścigi samochodowe, chyba Porsche.

Krótko mówiąc prócz LM i LE nie mają nic, co by kogokolwiek zainteresowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Na kanałach od 106 do 109 włącznie pojawiła się plansza z zapowiedziami meczów LM. I tu ciekawostka - w związku z nową ustawą, u góry ekranu umieszczono napis "PLATFORMA N INFORMUJE:" i dopiero okienka z herbami klubów, godzinami i kanałami, na których będą transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...