Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten dekoder od dwóch dni i nie mam obrazu poprzez złącze scart. Jest tylko sam dźwięk. Co ciekawe, jak odpalam dekoder, to pojawia mi się komunikat powitalny, ale jak już włączy się jakiś program, np. TVN, to obrazu już brak. Poprzez HDMI wszystko działa elegancko. Co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Ale jak na razie tylko automatycznie,tzn.bez wpisywania poszczególnych transponderów.Po przeskanowaniu satelity lista tv zmieszana jest z radiem.Można wybrać czy mają wyszukać się wszystkie kanały czy tylko FTA, ale ta funkcja jak na razie chyba nie działa bo i tak wyszukuje wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od dwóch dni i nie mam obrazu poprzez złącze scart. Jest tylko sam dźwięk. Co ciekawe, jak odpalam dekoder, to pojawia mi się komunikat powitalny, ale jak już włączy się jakiś program, np. TVN, to obrazu już brak. Poprzez HDMI wszystko działa elegancko. Co może być tego przyczyną?

 

spróbuj kombinacje na pilocie: gwiazdka+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost rewelacja... a gdzie Astra 4, gdzie Eurobird 9? Wymieniłem tylko dwie ciekawsze pozycje (kwestia gustu), których brakuje. To jakiś żart. Dali możliwość przeskanowania kilku pozycji... gdzie nawet te skanowanie nie działa poprawnie.

Tyle czasu im zajęło przygotowanie takiego bubla?

 

O chociaż jednej liście ulubionej to nie będę wspominał, oni nie są w stanie stworzyć tak zaawansowanej technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten dekoder odbiera kanały FTA bez aktywnej karty?
Nie, bo go nie "ożywisz" bez karty.

I to mnie właśnie zastanawia, bo niektóre sklepy oferują odbiornik bez karty (widziałem takie oferty za 289 zł). Po co te sklepy to robią, i jak taki odbiornik uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlumacze o co chodzi z tymi odbiornikami bez karty, jeśli ktoś przeczyta regulamin to zauważy że:

 

dekoder jest jego własnościa i on kosztował 299zł ale...

karta jest wlasnością Cyfrowego Domu i kosztuje 99zł ale jej wypożyczenie a nie zakup

 

Dlatego jest to rozdzielone, żeby potem na paragonie mieć oddzielnie, to i to.

 

Gwarancja na dekoder jest 24msc a na kartę dożywotnia, czyli do śmierci klienta lub ITI, zależy co będzie pierwsze, bo raczej to drugie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie co do działania dekodera. Czy podczas szybkiego przełączania po kilku programach wyskakuje wam czasami okienko w którym pisze proszę podać kod pin. Jest ono bardzo, krótko nie kiedy nie zdąży się przeczytać co tam pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie co do działania dekodera. Czy podczas szybkiego przełączania po kilku programach wyskakuje wam czasami okienko w którym pisze proszę podać kod pin. Jest ono bardzo, krótko nie kiedy nie zdąży się przeczytać co tam pisze.

 

Od pewnego czasu również zauważyłem, że pojawia się takie okienko. To chyba jakiś błąd w sofcie. Na szczęście nie jest to zbyt uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam kilka pytań i proszę o pomoc w wyjaśnieniu:

 

czy ADB 2850ST i ITI 2850ST to ten sam dekoder? Kupiłem kilka dni temu ten drugi w salonie TP (pakiety gratis przez 5 m-cy) i nie mogę odszukać w nim: stacji radiowych (wiem że powinny być na końcu ale u mnie lista kończy się na 759 jakimś Arabem z Astry) Jak i gdzie zatem uruchamia się stacje radiowe? Komunikat informuje że nie ma żadnych nowych aktualizacji. Dodatkowo funkcja wyszukiwania kanałów też jest w sferze abstrakcji. O co chodzi? Potrafi ktoś mi to wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...