Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nic nie pomaga to spróbuj wyłączyć odbiornik z zasilania na kilkadziesiąt sekund i ponownie włącz.U mnie po pobraniu aktualizacji nie było np. EPG ale po takim zabiegu wszystko jest ok. Nie musi to wcale zadziałać ale spróbować zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HB na LNB1 a Astrę na LNB2 więc ten element raczej odpada.

 

Gdzie znajdę procedurę Mr. Orbity? Proszę o link

 

I jeszcze jedno pytanie: czy kabel HDMI steruje sygnałem podobnie jak EURO? Chodzi mi o to czy w momencie włączenia tunera obraz powinien automatycznie przełączyć się na tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procedura Mr. Orbity

viewtopic.php?f=103&t=17784

Jednak ja to też próbowałem kilkakrotnie i nic, owszem zaczyna aktualizować, pierwszy etap OK, natomiast drugi (2/2) download failed, cannot connect to download serwer, a kabel ethernet jest połączony. Czy dekoder pobiera aktualizację z internetu? jak odłącze kabel to pisze że brak połączenia ethernet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jednak po resecie jak pisałem pierwszy etap pobiera (1/2) z satelity a drugi albo cannot connect to download serwer(jak jest podłączony kabel ethernet), albo brak połączenia ethernet(jak jest odłączony). Juz nie wiem zgłosiłem w biurze obsługi ponownie, mam czekać 48 godzin :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jednak po resecie jak pisałem pierwszy etap pobiera (1/2) z satelity a drugi albo cannot connect to download serwer(jak jest podłączony kabel ethernet), albo brak połączenia ethernet(jak jest odłączony). Juz nie wiem zgłosiłem w biurze obsługi ponownie, mam czekać 48 godzin

 

Jeżeli pobierasz soft z satelity to musisz uzbroić się w cierpliwość.Cały proces może trochę potrwać.Przeważnie zatrzymuje się gdzieś chyba ok.90 paru % ale potem instalacja jest kontynuowana.O ile pierwszy etap trwa dość długo to drugi idzie trochę szybciej.

Wygląda to mniej więcej tak:

http://img838.imageshack.us/i/img9199t.jpg/

http://img715.imageshack.us/i/img9200b.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam identyczna sytuacje tzn. wywala mi te same bledy przy probie aktualizacji po wymuszonym resecie (setup, 0359157, reset). Oprogramowanie w tunerze mam datowane ze pobrano 17.12.2010 o godz 0:04, zas jego wersja to 0X1D. Wybranie recznie z menu setup aktualizacji w tunerze daje informacje ze niema nowszego. I dokladnie tez niemam opcji jak skanowanie satelity i mozliwosc skonfigurowania wiecej niz dwoch konwerterow. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt odnośnie nowego softu, że jak wyłączę Tone-Burst, czy DiSEqC wybór salelit staje się nieaktywny. Dyskwalifikuje to osoby mające anteny obrotowe. Rzeczywiście jak już ktoś napisał ten soft to knot. Nie musi być od razu obsługi obrotnicy bo kręcę anteną osobnym pozycjonerem, który sam zrobiłem. Tak wiele lat obsługiwałem sobie pionka z C+. Odbierałem praktycznie wszystkie dostępne satelity z pozycji Polska zachodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wysłałem smsa około południa. Nadal jest na ekranie aktywacyjnym, mogę jedynie sprawdzać ustawienia satelity. Mam diseqc i dziwne jest, że pokazuje tylko HotBird'a i nie ma Astry. Wcześniej na tych samych ustawieniach używałem tuner satelitarny cyfrowy do oglądania zwykłych kanałów FTA i wszystko działało. Chyba zostaje mi jeszcze poczekać. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...