Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Miałem kupić ten tuner, ale czytając o problemach z aktualizacją oprogramowania, powoli zaczynam się zastanawiać czy nie wybrać innego sprzętu np. GM Unibox 9080 CRCI HD PVR Combo. Mam jeszcze czas, ponieważ do końca stycznia obowiązuje mnie umowa z jedną z platform (zerkając w mój podpis łatwo zgadnąć z którą). Może akurat doprowadzą soft w ADB 2850ST TNK HD do minimalnej przyzwoitości, bo tuner bez możliwości dodawania i skanowania transponderów, tworzenia normalnych list ulubionych kanałów, czy też edycji kanałów na liście, to przynajmniej dla mnie jest złomem, a taki już jeden mam i nie przewiduję więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stać Cię na dekoder i moduł CAM to jest to najlepsze wyjście, mimo że GI ma gorszą głowicę i słabszy obraz niz produkty ADB, no i koszt takiego zestawu to 700zł w tym 3msc gratis pełnego pakietu, w TP/Orange dadzą Ci za 400zł dekodoer ADB z 5 msc pełnego pakietu

 

trzeba też zwrócić uwagę że w przeciwieństwie do CP TnK HD ma całkiem przemyślana listę główną i często aktualizowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli jednak według Ciebie lepiej wybrać ADB 2850ST? Faktycznie zestaw do oglądania TNK HD byłby dwa razy tańszy, a w domu wiadomo, nie przelewa się. Jeszcze za jednym zamachem mógłbym oglądać na nim DVB-T. Trzeba mieć nadzieję, że może jakiś super soft się pojawi.

Jeśli chodzi o listę główną o której piszesz, to ja takiej nie używam. Na Samsungu SD z Cyfrowego Polsatu mam listy ulubione, z którymi mogę robić co tylko chcę. Dlatego w moim kolejnym tunerze oczekuję powiedzmy takich samych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABD2850 to wbrew temu co niektórzy piszą dekoder o wysokiej jakości wykonania. Bardzo ładnym menu, logicznym pilocie (ale mogliby popracować nad klawiszami) z dostępem do stacji radiowych w internecie, onetu i pogody dla własnego miasta, czytelnym EPG i nagrywaniem na dysk zewnętrzny USB (2,5cala minimum 80GB). Posiada własne listy które można edytować i logicznie ułożoną listę główną, w stosunku do Samsunga niestety te listy sa gorsze. Ale Samsung to w Cyfrowym Polsacie ewenement, nowe dekodery nie są tak wygodne jak on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...