Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej amplituner kina domowego z 4 wejściami HDMI, jednym wyjściem HDMI i na nim przełączać

 

w jego przypadku jednak rozsądniej kupić kabel komponent do PS3, co do HDMI->COMPONENT to sygnał takim kablem jest cyfrowy YCrCb bo taki sygnał obsługuje HDMI (RGB cyfrowy zresztą też) ale... jest to kabel który działa tylko i wyłącznie z projektorami, z dekoderem ADB nie zadziała bo nie ma HDCP, nie będzie w ogóle sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przeskanowaniu pojawiły się Wam na liście stacje radiowe: Złote Przeboje, PIN i RMF Classic? Ja szukam i nie mogę ich nigdzie znaleźć. Na początku grudnia mój stary tuner FTA znajdował je bez problemu. Jeżeli ktoś je ma to niech poda który numer mają na liście. Z polskich stacji znalazły się tylko: PR Jedynka, R. Maryja, RMF Maxxx, Radio ZET i R. Kaszebe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że znajduje bo znalazł mi inne o których pisałem wyżej.

Po przeskanowaniu znalazł mi ok. 700 nowych programów radio i tv (lista 2000-2700). Nie mam więc tych stacji i chyba wiem dlaczego. Przed skanowaniem wybrałem "tylko niekodowane". Czy wy szukaliście wszystkich kanałów także kodowanych? Swoją drogą dziwnie szuka tych niekodowanych bo na liście pojawiły się też kodowane (np. Canal+, Uniwersal itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w tym dekoderze jest możliwość wyszukania kanału po nazwie z listy. Bo teraz tak przeskanowałem i mam tam bardzo dużo pozycji i chodzi o to, że wpisuję nazwę kanału i mi pokazuje wszystkie kanały z danym szukanym wyrażaniem bo nie uśmiecha mi się przeszukiwanie każdej pozycji po kolei na liście. Bo szukam i nie znalazłem. W sd najtańszym dekoderze taka funkcja była, wpisywałem nazwę kanału i mi pokazywało. Jest taka możliwości, bo jak pisałem wyżej ja nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj zakupiłem ten właśnie dekoder i chciałem zapytać jak na tym dekoderze korzystać z własnej listy ułożonych kanałów???Ułożyłem tak jak mi wygodnie,ale nie mam pojęcia jak z niej korzystać.Dlatego też pytam jak przełączyć z głównej listy na tą moją???Proszę kogoś o odpowiedź,bo nie wiem czy było i nie bardzo chce mi się tyle stron czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wypada zaapelować do programistów ITI/Cyfrowego Domu o usunięcie błedów lub wprowadzenie poprawek w oprogramowaniu ADB 2850ST (o ile tu zaglądają i czytają):

W funkcji skanowanie nieba "bez programów kodowanych" tuner wyłapuje i dołącza do listy programy kodowane! (np. programy Cyfry+) oraz nie dołącza (polskich)radiowych programów niekodowanych (RMF Classic, Złote Przeboje i Radio PIN 102FM). Jeśli chodzi o programy radiowe to podobno dołącza je do listy ale przy skanowaniu z uwzględnieniem programów kodowanych. Nie widzę sensu włączania tej opcji bo po kiego grzyba mi długa na kilometr lista programów których nie obejrzę i dodatkowo spowolnię przez to pracę tunera?

Panowie, apeluję o poprawkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...