Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj jestem właścicielem zestawu TNK HD i jedną z pierwszych rzeczy jaką zauważyłem jest zmiana rozdzielczości z pilota, bardzo proszę taką samą funkcję w pozostałych dekoderach N, układ listy kanałów oczywiście inny niż w dekoderach N, i niestety na razie brak przedukiwania, w pudełku nie ma kartki z numerem konta, do uzupełniania konta, podczas aktywacji przez BOK numer został jednak podany, w tunerze DVB T można przeszukiwać całe pasmo nie ma zadanych na sztywno kanałów i pasm jak w C+, wiem bo mam wszystkie dekodery Cyfry z dostępem do DVB T. Pozdrawiam fanów hibernacji ..... oooops telewizji satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tabel HDMI przynajmniej dali ?? . Widać doskonale że TNK HD to nie wypał w sumie 4 osoby kupiły z tego forum i forum eNki hehe . Można się spodziewać co jest przyczyną tego więc niech Cyfrowy Dom się ogarnie i da przynajmniej 1 kanał AXN do SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak, to jednym słowem powiedziawszy - lipa! No może jeden plus jest, pooglądać dodatkowo można zawsze niekodowaną Eskę TV. :wink: Ale nie tak wyobrażałem sobie rozwój Telewizji na Kartę... Już chociaż mogliby dać co najmniej bez opłat na pół roku te standardowe kanały. A idealnie to by było, jakby bez opłat na jakiś czas (poza pierwszymi 3 miesiącami) udostępnili TVN HD. Mają już dwa prawie identyczne to chociaż jednego daliby pooglądać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie SatKuriera w artykule o starcie TNK HD w komentarzach na 51 stronie jest pewien zapis osoby podpisującej się jako MAX. O to on:

 

"TNK HD wprowadza same karty tnk HD gratis!

+ warunkiem jest zakup takiej samej liczby Dekoder HD COMBO DVB-T PVR bez parowania za 99 zł!!! na własność (musisz kupić tyle dekoderów co kupiłeś kart).

+ 5 kanałów jak w tnk SD za free

 

... marża dla Was 2 złote brutto :)

 

...co dalej źle???"

 

Ktoś wie o co chodzi, czy to tylko jakieś bajki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to niestety bajki. Jeśli nawet to by miała być jakaś oferta dla dystrybutorów, to by raczej nie ryzykowali, że jakiś dystrybutor będzie chciał "zwiększyć sprzedaż" i sprzedać same karty (a chętnych byłoby przecież wielu :D )...

 

Ja już napisałem gdzie mogłem (na kilku forach itp.) jak sprawa z "TNK HD" powinna być rozwiązana i czekam do września na efekty :D .

 

W wątku na temat tego ich "firmowego" tunera zauważyłem info, że ma jedno złącze "scart", więc tym bardziej nie rozumiem czemu mają być te ograniczenia nagrywania na dysk, skoro i tak da się podłączyć stacjonarną nagrywarkę (przez rozgałęźnik "scarta") i nagrywać nawet te kanały "HD", chociaż oczywiście nie w "HD", ale to chyba nie jakość chronią umowy licencyjne/prawa autorskie, tylko zawartość merytoryczną danego programu :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem wczoraj to kanał AXN SD jest dostępny w TNK HD.

Też mi odkrycie... Informacja o tym wisi na stronie Telewizji Na Kartę od dnia ogłoszenia nowej oferty HD.

 

Aha, kabla w komplecie nie ma żadnego, nawet SCART.

Kabel jest - sieciowy. Kabel Scart to indywidualny wybór klienta, może chce korzystać z HDMI ?

W ogóle co to za jakieś głupie stwierdzenie, pierwsze slyszę, żeby ktoś Scarty rozdawał za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W popularnym serwisie aukcyjnym widzialem dekodery TNK HD nowe nawet w cenie 379 zl z przesylka i kablem HDMI. Wiec kilka zlotych taniej niz na oficjalnej stronie.

 

Zeby nie pisac kolejnego posta: Sprzedawcy maja po kilka tysiecy komentarzy wiec ta kwestia jest pewna. Kabel HDMI i jego jakosc to indywidualna sprawa uzytkownika jak ktos bedzie chcial drogi to taki sobie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie źródło towaru? Dekodery są z Cyfrowego Domu, nie ma dekoderow z innego źródła. W hurcie TnK kosztuje brutto 370zł jak ktoś dołoży kabel i wysyłkę to jego sprawa. Wiemy że sprzedaż przez internet rządzi się swoimi prawami. Jakby dokładali kabel składnikowy to można by się rzucać że stalowe końcówki YUV czy coś ale że HDMI dają to można się tylko cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była możliwość zakupu samej karty a ta pracowałaby w moim dekoderze to zapewne skorzystał bym z oferty celem uzupełnienia oferty CP/C+ bo jakby nie patrzeć to oferta kanałów (HD) nie jest taka zła i odżałował bym te 40zł m-c. Nie mam miejsca i ogólnie to szkoda kasy na ten dekoder mimo, że ma DVB-T ale tym raczej nie jestem i pewnie jeszcze bardzo długo nie będę zainteresowany. Z analogowej TV zrezygnowałem zaraz po zakupie WizjiTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze ITI aby napedzic sprzedaz TNK HD zrobi po wakajach kilka zabiegów.

 

ST2850 stanie sie nBoxem+ i bedzie w ofercie standardowej eNki.

Ten sam dekoder bedzie na pewnych zasadach Nmultiroom i widze 2 drogi:

- dekoder z niska cena na wynajem plus opłata multiroom.

- dekoder w cenie TNK HD ale Nmultiroom powiedzmy jako dodatek do opcji FULL gratis.(odblokowanie w sofcie Turbo)

 

TNK HD może stać się nagle duzo bardziej chodliwa przy starcie NTC oraz wtedy gry przy zakupie dekodera bedzie dłuzszy okres gratisowych pakietow.

Kupujesz TNK HD i masz dla przykładu 6 miesięcy za free pełnej oferty, bo nie sadze zeby był jakiś system rabatowy na cene dekodera poniewaz dekoder jest w wolnej sprzedazy.

Fajnie byloby jesli TNK HD miałaby promocyjny system doładowań za pakiety jak w zwykłej TNK.

Przykład przy opłacie z góry opłata za Premium HD spada do 29.90 co by zabiło konkurencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd ta nieufność do Allegro. Ja osobiście kupiłem zestaw TNK HD właśnie z takiej oferty, odbierałem osobiście w przyzwoicie wyglądającym sklepie, dostałem kabel HDMI Blue Line 1.8m z pozłacanymi końcówkami. Wszystko legalnie i na najwyższym poziomie właśnie za 379 zł.

Widocznie cena hurtowa zestawu jest niższa. Ktoś w komentarzach pod artykułem twierdził nawet, że wynosi 99 zł, choć nie chce mi się w to wierzyć.

 

Co do multiroom, to podejrzewam, że będzie to poległo na dopłacie do abonamentu za udostępnienie MR (oby jak najniższej) a dekoder kup sobie sam (TNK HD). Ewentualnie za niewielką opłatą możesz wynająć. n-box slim (ITI2850) potrafi się prawdopodobnie aktywować bez podłączenia do satelity właśnie poprzez MR. Przynajmniej na ekranie aktywacyjnym można przejść do konfiguracji MR. Za to pewnie wymaga włożonej karty abonenckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez bartp » 48 minut temu

 

Widocznie cena hurtowa zestawu jest niższa. Ktoś w komentarzach pod artykułem twierdził nawet, że wynosi 99 zł, choć nie chce mi się w to wierzyć.

 

A jak myślisz ile może być wart tunerek bez możliwości edycji listy kanałów, bez możliwości nagrywania przez port USB,

bez możliwości odtwarzania plików multimedialnych przez USB, ograniczony do współpracy tylko i wyłącznie z jedną praktycznie

nieistniejącą i na dobrą sprawę nie mającą szans na zaistnienie platformą.

O tandetnym wykonaniu i np. braku pokrywki maskującej czytnik to już nawet nie warto wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech dadzą np w cenie jaka jest teraz i tak 3 miesiące full pakiet a potem kolejne 3miechy pakiet domowy . Myślę że Cyfrowy Dom by nie zbiedniał a ludzie by inaczej patrzyli i cena dekodera by była bardziej do przetrawienia niż obecnie z 3mc gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anttys e ten dekoder to bardzo tanie Combo solidnej firmy,tak jak dekodery N są to solidne odbiorniki.To nie winna producenta ze TVN kupuje dekoder bez oprogramowania (taniej).A jak ich technicy nawalą z oprogramowaniem,to winicie producenta ze wydał bubel.Ten odbiornik ma pełne możliwości ,łącznie z obsługą anten obrotowych.Ale puki co musimy czekać do września na łaskę TVN i soft z tą funkcją i innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...