Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Dali by możliwość żeby było można sobie ustawiać kolejność według uznania a nie co jakiś czas zmieniają a teraz to już konkretnie namieszają w kolejności bo tak to tylko przesuwało się o np. jeden w górę/dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to po cichu liczyłem i na wyszukiwanie po nazwie ale widać nie ma na co liczyć.

Dlaczego do maja?

Jaki będziesz dekoderek do tych dwóch platform kupował?

Trochę większy przypływ gotówki będę miał, i chcę rozbudować instalację, no i padło na DM 7020HD :) Do tego dojdzie Laminas OFC-1200 AE + obrotnica, no i nad drugim talerzem się zastanawiam do multifeeda. Pewno padnie na Maximum E-85 z ośmioma konwerterami. Przyszaleję trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet pustych kanałów wywalić nie można.

Jak nie można ? Ja w ADB 5800 robie sobię listę ulubionych i mam tylko to co działa i oglądam... Nie mów mi że w tym drugim się nie da ??? Właśnie to dla mnie największa zaleta w porównaniu do CP w drugim pokoju, gdzie jest niski pakiet i większość kanałów jest czarna i gucio z tym można zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu na ekranie tv pojawiają mi się pewne zakłócenia. Zdarza się to na kanałach gdzie Jakość jest powyżj 90%, siła przeważnie 75-80%.

Zakłócenia wyglądają tak: http://www.youtube.com/watch?v=HGdh6ojb ... e=youtu.be

Jakieś pomysły od czego to może być? Dekoder jaki posiadam to ITI 2849.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym majem to myślałem, że to jakaś data dotycząca tnk. Sprzęt robi wrażenie, ale cena też nie mała I to wszystko pod telewizję na kartę. Nie myślałeś o abonamencie jakimś?

Nie chcę abonamentu, a dwie karty dadzą mi wystarczającą swobodę. Czasami po prostu nie płacę i nie oglądam jak mnie nie ma.

@jaczylibodzio: Nie zastanawiałeś się nad Vu+ Ultimo ? Cena mniejsza i trzygłowicowy tuner.

Myślałem nad tym, ale wypadło na dreama. Design mi bardziej odpowiada, wyświetlacz mi się bardziej podoba a i jakoś tak przekonany jestem do dreamboxa.

Nawet pustych kanałów wywalić nie można.

Jak nie można ? Ja w ADB 5800 robie sobię listę ulubionych i mam tylko to co działa i oglądam... Nie mów mi że w tym drugim się nie da ??? Właśnie to dla mnie największa zaleta w porównaniu do CP w drugim pokoju, gdzie jest niski pakiet i większość kanałów jest czarna i gucio z tym można zrobić...

Lista ulubionych a wywalanie kanałów pustych które są w viaaccess to co innego. Po za tym pasuje Ci taka numeracja kanałów? Jak ja mam pamiętać co gdzie jest jak chcę szybko przeskoczyć to mnie krew zalewa. Szczególnie gdy mam 4 konwertery...

Od czasu do czasu na ekranie tv pojawiają mi się pewne zakłócenia. Zdarza się to na kanałach gdzie Jakość jest powyżj 90%, siła przeważnie 75-80%.

Zakłócenia wyglądają tak: http://www.youtube.com/watch?v=HGdh6ojb ... e=youtu.be

Jakieś pomysły od czego to może być? Dekoder jaki posiadam to ITI 2849.

Popraw antenę bo jednak chyba nadal jest coś nie tak. Po za tym ostatnimi czasy wieje trochę wiatr, no i tu może być przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tydzień temu, we wtorek i środę włączyli mi kanał nPremium HD 1 z Ligą Mistrzów pomimo, że nie mam wykupionego całego pakietu nPremium HD (włączyli na sam mecz). Nie wiecie, czy w tym tygodniu też tak będzie? Bo wpłaciłem 20 zł na konto i chciałem sobie aktywować, a w smsie piszą, że nie mam wystarczająco kasy, więc oszukują coś. A potrzebuję tego kanału na wtorkowe i środowe mecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tnk hd i oczywiście nie zapłace ani grosza im już po tym po zrobili z liga mistrzów i że liga francuska znika z orange sport. Korzystam nadal z ich dekodera i ładnie teraz oglądam arsenał milan na 7 wschód na ortm mali za darmo! Obraz naprawdę ok mecz super arsenał już prowadzi 2do 0. Nie dam ani grosza N!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...