Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzcie w obiecanki to jest błędne koło i ciężko się wyplątac ja raz powiedziałem dosyć. Tnk hd jest ogólnie ok dużo programów ale jeśli dla sportu piłki nożnej to dno!!! Ludzie doladowali tnk sd na dwa lata dla nsport i co? Widzą że wpłynęło odpowiednio doladowań i ciach kodujemy kto chce oglądać smska z kodem A102 taki sms to 19.90zł drożej jak wróżki ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyt to jest ich polityka pakietow + obiecane mecze Ligi Mistrzow.

Ciekawe co wykombinuja nam w nastepnej rundzie ; LIVE na Premium ; powtorki o 23 na nSport

Niebawem okaze sie ze nawet w czasie trwania Ligi Mistrzow transmisji live na Nsport bedzie okragle ZERO.

Dla mnie ten kanal ;powinien sie nazywac NSport ZERO hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany był luty a teraz marzec i sprytnie to załatwili oto wpis z jednego z forum " naiwny klient to ten co nie ma z pieniędzmi zrobić, nie myśli rozumem, kupuje co chce a nie wie co ma, ogląda to co już miał obiecane ale raz jeszcze to musi kupić drożej bo nie oglądnie nic bo KUPIŁ RAZ KIT TERAZ DWA KITY A POTEM NASTĘPNE KITY Z SATELITY TELEWIZJI EN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro oni tak kombinuja to my tez pokombinujemy i obejrzymy w pakiecie za 19,90 wszystkie mecze

 

/sroda 7/ : Barcelona-Bayer => Polsat ; APOEL - Lyon => NSport

/wtorek 13/ : tu zapewne nSport pokaze ciekawszy mecz z Monachium gdzie kroi sie sensacja ; ale jak tego nie zrobia to mamy Sat1

/sroda 14/ : tu zapewne Polsat pokaze to co nPremium a na nSport bedzie live z Madrytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, kiedy Technika zorientuje się że nie ma takiego kanału "Nationale Geographic" - jest "NATIONAL GEOGRAPHIC", spory byk, Panowie. A może jesteśmy już we Francji?

Pisałem też o tym na forum n-ki, bez reakcji - mają to w nosie :/ .

 

Co do nPremium, mecz oglądałem tam wczoraj, obejżę i dziś (z komentarzem J.Laskowskiego :)).

Kanał warty jest tych 19,90zł (taniej niż cena dla aboentów: 35zł). B.dobra oferta filmowa. :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TNK HD poszli na latwizne napoczatku szumnie zapowiadajac odkodowanie Premium na mecze Lm przy wyzszym pakiecie. OK zasady kazdy zrozumial doladowal a wczoraj przeklinal na siebie jak sie nabral. Czemu sa az tacy chytrzy patrzac ze wczesniej takiej taktyki nie stosowali majac odbicie lustrzane w 4 kanalach rownoleglych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po doładowaniu będę mógł gdzieś sprawdzić czy kwota dotarła na konto? Bo powoli mi się kończy dwumiesięczny darmowy okres, doładowałem i teraz nie wiem kiedy wysłać smsy aby aktywować pakiety.

Możesz sprawdzić na stronie TNK-twoje konto.Przelew bankowy księgowany jest po ok 2 dniach-u mnie był to raz nawet jeden dzień.Pocztą znacznie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...