Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych co mają DEKODER HD ITI 5800S czy jak ściągnie się najnowsze oprogramowanie to nadal jest pełna lista kanałów N (ale tylko te działają z oferty tnk hd/ n na kartę) czy są już tylko kanały z oferty TNK HD

bo mam aktualnie oprogramowanie z 2009r i mam pełną listę N a działają mi tylko oczywiście kanały z TNK HD

mam pakiet przez 3 m bez opłat i od dziś nie działa mi nSport HD , Kino polska , dzwoniłem do nich ponowili uprawnienia i nic miałem dekoder na TVP1 HD i MGM HD ale nic nie dało dekoder był wielokrotnie restartowany i wyłanczany z prądu.

Proszę o pomoc. Pozdrawiam

 

i niedziała mi jeszcze kanał FTA TV Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co to straszenie?

TNK hd na pewno zostanie - bo w momencie kupna pakietu była określona umowa.

Przypomnę tutaj TNK SD. Ja kupiłem ją zaraz na początku i mam aktywny pakiet bez opłat do 2016r. Kto kupił później - ma darmowy pakiet tylko przez rok.

Jestem przekonany że tak samo będzie z TNK HD. Kto się "załapał" na nią - ma zapewnioną ofertę. I tu nie jest jakieś widzimisię n-ki - tylko kwestia umowy. Złamanie jej naraziłoby n-kę na wielomilionowe kary ze strony UOKiK - więc się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam kanały serwisowe działają znaczy się liga mistrzów. Ale w tym droższym pakiecię premium. Czy to jest na stałe to pewnie nikt nie wie. A drugą sprawa że na czas meczu nikt nie przesuwa tych serwisow na kanały 106 107 itd one są poprostu z tylu trzeba samemu wyszukac. Każdym będzie miał na innym miejscu u mnie akurat to jest 2122itd. Tylko dziwne bo jeśli masz tanszy pakiet i włączysz np bbc hd czy coś innego to pojawia się plansza że kanał nie należy do pakietu itd. A na tych serwisach pisze normalnie brak audio ale przy tym tanszych przy premium hd wszystko chodzi super

Swoją droga to jest naciąganie klientów. Te serwisy powinny być za 20zł w tym pakiecie tak samo jak TVPHd to jest skandal poprostu! Nie mówię że jakieś bbc czy coś jest w droższym ale tvp???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Od kilku tygodni (mniej wiecej odkad n-ka wysyla kody autoryzacyjne na MGM) przestaly dzialac platne kanaly HD z pakietu domowego (np. Discovery HD). Kanaly SD jak rowniez TVN HD dzialaja OK. Wczesniej wszystko hulalo bez zarzutu - teraz dostaje "Brak dostepu (5)".

Modul nCAM HD zainstalowany w gniezdzie CI telewizora Panasonic P50VT20E. Proba aktualizacji softu wskazuje ze firmware jest w najnowszej dostepnej wersji (1.00.03 r1502). Zostawienie TV na kanale MGM (lub innym z tego samego transpondera) na cala noc nie pomaga...

Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem?

 

Uaktualnienie: W gescie desperacji aktywowalem Pakiet "Premium"... po kilkudziesieciu minutach MGM "zalapal"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu na tym kanale wejdź w ustawienia modułu i spróbuj wczytać dane, powinno pomóc!

A ja z innej beczki!

Czy doładowanie pakietu HD na 10 miesięcy z góry jest możliwe, czy tylko możliwość jest na 1,3,6 lub 12 miesięcy, tak jak jest to na stronie. Według mnie wpłacam 398zł i wszystko powinno grać, ale wolę się upewnić, więc proszę o Wasze opinie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy doładowanie pakietu HD na 10 miesięcy z góry jest możliwe, czy tylko możliwość jest na 1,3,6 lub 12 miesięcy, tak jak jest to na stronie. Według mnie wpłacam 398zł i wszystko powinno grać, ale wolę się upewnić, więc proszę o Wasze opinie. Dzięki
Doładować możesz na ile miesięcy chcesz, na stronie TNK są tylko przykładowe kwoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...