Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam prośbę do użytkowników TNK HD, korzystających z tunera ADB 2850ST.

 

Mam kilka pytań.

1)Jaki zewnętrzy dysk jest optymalny dla takiego tunera. Czy lepszy jest 3.5” z własnym zasilaniem? Czy też 2,5”?

2)Jak wygląda oprogramowanie dla tego tunera?

a.Czy EPG jest podobne do tego z n-box recordera?

b.Czy jest możliwy Time-shift?

c.Czy biblioteka nagrań również przypomina tą z n-box recordera?

d.Czy oprogramowanie jest w miarę stabilnie, czy np. nie ma problemów z nagrywaniem, czy tuner z niewiadomych przyczyn np. wykasowuje zawartości dysku?

 

3)Czy programy które pozostają aktywne na nieopłaconej karcie np. TVN HD, można bez problemu nagrywać? Czy dostęp do biblioteki nagrań nie jest zablokowany pryz nieopłaconej karcie?

 

4)Z tego co wiem zawartość dysku jest w Linuksie? Czy ktoś próbował odtworzyć programy dysku na komputerze ?

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie komentarze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie nie znam się w ogóle na tv satelitarnej a chcę kupić zestawy do odbioru TNK HD z alledrogo za 326 zł czy na początek będzie dobry czy lepiej coś kupić droższego. Podpowiecie

To zalezy ile chcesz wydac i ile tych zestawow kupic i do czego ci potrzebne do hotelu? do domu itp.ja mam w domu tnk hd doladowane kanaly podstawowe i nie nazekam zasze jest co obejzec,ale jak bym siedzial caly dzien przed telewizorem wybral btm chyba n w promocji za 48 zł, zawsze mozesz sobie wejsc na strone tnk czy telewizji n i zobaczyc jakie kanaly sa i jaka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos podeslac linka do jakies strony np. allegro lub innej gdzie w zestawie bedzie od razu zez + konwerter single + DiSEqC i do tego nataniej jak sie da. Potrzebne mi to bedzie do tnk hd. Nigdy nie mialem zez i chcialem sie was poradzic zebym nie kupic jakiegos gniotu na allegro. Antene mam z polsatu cyfrowego i konwenter tez. Teraz potrzebny mi drugi zeby moc ogladac min. tvp historia. Z góry dzieki. Tu mam link do renomowanego sklepu http://www.hollex.pl/tani-zestaw/lnb-ak ... yzezdiseqc ale tam jest jakas wzmianka o "antenach podświetlanych" od 70- 160cm, sa dwa konwertery zamiat jednego i nie wiem czy to sie nada do TNK hd i talerza z polsatu (ma on chyba 65cm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkie polskie kanały FTA są na liście w tunerze ADB 2850ST. Nie trzeba ich samemu wyszukiwać, tym bardziej, że jak na razie brak możliwości skanowania dowolnego transpondera. Z polskich kanałów z Astry 19,2*E dostępne są: TVP Historia i Trwam TV. Pozostałych brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...