Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

DVB-T chodzi bardzo dobrze, obraz jest o niebo lepszy niż w moim tv do którego podpinałem bezpośrednio antenę aby znaleźć cyfrowe kanały. Małym minusem jest to że kanały z DVB-T są układane na samym końcu listy kanałów. Nawet jak utworzę swoją listę programów, to i tak nie skutkuje to zmianą numeru programu. Mam polsat czwarty w kolejności na liście ulubionych kanałów, ale i tak aby przełączyć na tą stację z eski która jest na 38 miejscu, muszę wystukiwać na pilocie "1004". Coś w stylu EPG też jest, tak więc można podsumować że wszystko jest ok. Jak to już gdzieś pisano, można oglądać DVB-t mając nie doładowaną kartę, ale nie można oglądać DVB-t bez karty w tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki w sprawie DVB-T.

Czy n-ka nie może zrozumiec że kazdy chce mieć liste kanałów ustawiona wg własnych i tylko własnych potrzeb, aby chcąc włączyc którys z kanałów TV naziemnej trzeba 4 cyfry wystukiwać na pilocie. DVB-T powinna byc na pierwszych numerach listy chociażby dla tego że z nadajników naziemnych przy transmisjach na żywao nie ma opóżnien kilku sekundowych jak z satelity. Z tego powodu nie mam n-ki, Polsat juz ma moduły i wszystko OK, Cyfra daje same karty i barzdo dobrze sie rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzą tyle co ty - może będzie moduł, a może nie.

Taka opinaia z innego forum jest poniekąd słuszna,ludzi wiażą z tunerami niczym psy na śmyczy,nikt nie potrzebuje w ramach swoich sprzętow stosu pudeł cytat:

 

'''Zapomij o tym,ta platforma jest chora nie daje ani modułu ani kart,te dziadostwo powinno zniknąć z rynku raz na zawsze za to

A Tomasz Berezowski człowiek co to wszystko blokuje natychmiast dyscyplinarka i bezrobocie powiązne z zasiłkiem za fenigi.

Ten człowiek zniszczył n blokujkąc dostęp ludziom do modułu lub samych kart,zasłania się kontentem dla HD a gdzie cyfra+ paruje,człowiek rujnuje n''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tunerze od września odblokują PVR czyli nagrywanie na pamięci zewnętrznej.

 

Ja dziękuję za takie PVR na pamięci zewnętrznej skoro i tak nie będzie można oglądać nagranych materiałów nigdzie indziej, poza tym ich tunerem... No chyba, że ktoś znajdzie sposób na zdalne rozkodowywanie tychże materiałów ;) Ale, niczym niewidomy, czarno to widzę. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kicha jest,że epg jest tylko na polskich.Na astrę włączam a tam pustka.Nie podoba mi się też numeracja kanałów z góry ustalona-te skoki np.od polskich 40 parę i od razu 131 później astra od 500.Zauważyłem,że jeżeli belka programu jest wyświetlona nie można wtedy po naciśnięciu ok przejść do bocznej listy kanałów.Dopiero po zgaśnięciu belki.Co do obrazu super było widać jak włączyłem dzień dobry tvn na żywo-ekstra.No i sprawa diseqc miejsce na 4 a działa hot i astra. Od wczoraj głośność już nie jest równomierna na kanałach.Duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z postem wyżej, ta narzucona lista programów to błąd. Polsat chyba na 1004 numerze,i zmienić się jego numeru nie da, Przełączanie pilotem o wiele gorsze niż w Technisacie ze zwykłej TNK. No ale pod względem bajerów to duży plus haha. To pokazujące się logo kanału po wybiciu numeru programu na pilocie - szpan przed sąsiadem haha. Dobra jest funkcja radia - dobre discopolo tam grają :D . Mam tylko problem z Eską tv. Obraz często się zatrzymuje, brak sygnału po prostu, kiedy inne programy chodzą dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem zadowolony, ale czekam na uwolnienie diseqc i możliwości skanowania.Fakt,logo po wstukaniu numeru programu powala:)Z tym radiem nie próbowałem.Sprawa różnej głośności pojawia się,jeżeli w tunerze w ustawieniach jest włączone dolby digital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze to nie miejsce na takie pytanie ale co sie dzieje z tym transponderem : 10834 V 27500 3/4 ( jest na nim BBC HD ) wiem ze mialem slaby sygnal z niego 94% sila sygnalu na 50% jakosci i lepiej mi sie nie udalo anteny ustawic. Teraz mam ledwo 85% sila i 20 % jakosc ledwo odbiera i co bym nie robil to wiecej nie moge ustawic. Ja wiem ze spadala mi tak jakosc jak byla kiepska pogoda deszcz padal ale teraz jest w miare normalnie. O co wiec chodzi ?

 

Paczka BBC Polsatu 95% sila 99% jakosc.

Discovery HD 96% na 99%

NAT GEO HD 95% na 81%

TVP1 96% na 67%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie chce wierzyć,że na innych masz sygnał na max a bbc hd tak cienko.Jakby wszystkie to by była antena,a jeżeli na tym jednym tylko,to chyba wina dekodera.Nawet nie oprogramowania tylko jakieś coś:)Aż dziw.Ja mam siła 85%,jakość 100% i wszystko gra.Wygląda,że u ciebie antena ok,chociaż próbuj jeszcze ją ustawić.Może kąt nachylenia masz jeszcze nie do końca ustawiony dobrze.Powinienieś mieć jakość min.80%.Co do przejścia z tnk na tnk hd,to jak masz tv hd to nie ma się co zastanawiać.3 miesiące masz w pakiecie na początek.40 zł miesięcznie i chyba 12 programów hd.A jak nie ,za 20zł masz 25 programów,w tym jeden hd -tvn hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmos2011@ dekoder nie moze byc winny bo mam podpiete pod ta antene ferguson 8900 , ariva 200 i nboxa bialego z tnk HD. Na kazdym z nich mam BBC HD z tego transpondera i na kazdym paramtery sa te same. Wiem ze na tym forum wypowiadaly sie inne osoby ktore takze mialy problemy z tym transponderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak że gdybym kupił [ planuje zakup między wrześniem a październikiem ] bo teraz i tak same powtórki to po 3 mc bym doładowywał pakiet podstawowy . Bo po co mi n sport hd jak mam sd po co mi euro sport hd jak jest sd... . Idzcie coś ciekawego obejrzeć na tych kanałach z pakietu domowego ?? jak tam z kanałami AXN teraz i z tym Da Vinci Le-coś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem (nie pamiętam już nawet gdzie), że dekodera TNK HD nie można podłączać do rozdzielacza i instalacji sat gdzie podłączony jest już inny dekoder bo może to spalić całą instalację. Czy to prawda? Chciałbym kupić TNK HD do sypialni a w salonie mam już dekoder TP. SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...