Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam antenę 70 cm. Monoblock na HB i Astrę. Wszystkie kanały HD w C+ łącznie z kanałami HD z Astry od pozycji 841 na liście śmigają bez żadnych problemów. Ustawcie sobie prawidłowo antenę a potem płaczcie że nie działa. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BBC HD - w moim przypadku wina źle ustawionej anteny. Wszystkie kanały z HD MIX poza BBC HD działały mi prawidłowo (BBC HD - czarny ekran). Przerzuciłem kartę C+ do Arivy200 i na tr. BBC HD brak siły i jakości. Poprzekręcałem antenę i złapało. Teraz BBC HD działa (też na dekoderze C+). Dodam, że mam antenę C+ 60 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ustawień anteny.Niedawno zmieniałem czaszę(stara 100 cm,skorodowana) na 80.Pan instalator ustawiał sygnał miernikiem.Efekt był taki,że na słabszych transponderach z HB poziom sygnału wynosił 40-50%,jakośc 70-80%,z Astry było jeszcze gorzej.Zmuszony byłem dokonac własnych korekt i obecnie mam poziom sygnału minimum 99%,jakośc 87%.Na BBC HD wartości te wynoszą 99% i 92%.Więc jak komuś nie łapie BBC HD to niech skoryguje ustawienia anteny,lub sprawdzi parametry tego transpondera w tunerze(mogą byc nieaktualne).

boniek1977nie zam tunera Ariva,ale pewnie ma opcję zmiany położenia kanałów.U mnie tez nowości wyszukują się na końcu listy,trzeba je tylko przenieśc w odpowiednie miejsce.

Moim daniem TVP HD powinno byc dostępne dla wszystkich co mają przynajmniej jedną opcję HD,w końcu to kanał telewizji "publicznej".pewnie po mundialu to się zmieni.

Z drugiej strony trudno się dziwic Cyfrze,w końcu to nie instytucja charytatywna,w ciągu 1,5 miesiąca dorzuciła 6 kanałów,w tym 5 HD nie za darmo pewnie, więc też chce coś zarobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę jeszcze do przejścia z 5xHD (0zl do konca umowy) na HD MIX. Koszt tej operacji to 8zł jak wiadomo. Ale czy ktoś mógłby potwierdzić na 100% ze jeśli po mundialu będzie się chcialo wrócić do 5xHD gratis to bedzie to niemożliwe? Znam sprzeczne opinie i odpowiedzi konsultantów. Na forum też większość pisze że traci sie promocji 5XHD bezwględnie a wyjątki piszą że można wrócić do starej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę jeszcze do przejścia z 5xHD (0zl do konca umowy) na HD MIX. Koszt tej operacji to 8zł jak wiadomo. Ale czy ktoś mógłby potwierdzić na 100% ze jeśli po mundialu będzie się chcialo wrócić do 5xHD gratis to bedzie to niemożliwe? Znam sprzeczne opinie i odpowiedzi konsultantów. Na forum też większość pisze że traci sie promocji 5XHD bezwględnie a wyjątki piszą że można wrócić do starej promocji.

 

Zmieniając na HDMIX automatycznie tracisz rabat na 5xHD bo rabat przechodzi na opcje HDMIX. Rezygnując z HDMIX nie masz mozliwosci powrotu do rabatowego 5xHD bo go juz nie masz w swoim profilu na cyfrze - tak dokladnie powiedział mi wczoraj konsultant przy przechodzeniu z 5xHD na HDmix za 8zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra to faktycznie powoli zaczyna przeginać. Chciałem sobie w ramacj "opcji 48h" włączyć na weekend hdmix głównie w celu porównania jakości TVP HD z ARD/ZDF HD, aby ocenić, czy warto wykupić ten hdmix. Odpisali że nie można. Sami sobie samobuja strzelają, bo teraz to napewno zabaczę mundial u naszych zachodnich sąsiadów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...