Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te posty i nie bardzo rozumiem płaczu o te 8zł miesięcznie( ci którzy mieli 5X HD gratis), kombinacji jakby tu zamówić i nie płacić. Ludzie, czy wy jesteście emeryci i renciści, że każdy grosz wam się liczy, chyba nie? Ile wydajesz na piwo ,dyskotekę i inne [beep]erele co miesiąc? Jak nie masz 8zł to daj sobie spokój, albo idź do tatusia, pewnie Ci da te 8 złociszy. I nie płacz jeden z drugim na forum bo to żenujące!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leo828 chłopcze, skoro nie bardzo rozumiesz to ci wytłumaczę. Nikt tu nie chce zamówić i nie płacić. Wszyscy opisują tylko podejście cyfry, która chce zarobić na mistrzostwach. Opisałem tylko swoją sytuację, w której nie chce płacić do końca umowy za coś co mi jest nie potrzebne. A byłyoby to możliwe w przypadku, gdyby cyfra postąpiła tak jak z innym kanałami - 5 zł opłaty albo powrót do poprzedniej opcji, a dlaczego inaczej postąpiła - każdy wie (pewnie oprócz ciebie) .Rozumiesz? Ale skoro ty lubisz płacić za coś z czego nie korzystasz to nie marudź, bo tacy są zawsze potrzebni.

 

A tu Twój niedawny post:

Z tego co piszą BBC HD będzie można dokupić za 5zł, TVP HD niestety nie!!! Będzie jedynie w Prestiżowym HD+, oraz HD MIX, jeżeli to prawda to bardzo nieładny chwyt ze strony Cyfry +. To tak jakby się zmuszało do wykupienia HD MIX jeżeli chcesz oglądać MŚ. I jeszcze jedno ciekawe czy dadzą do końca miesiąca gratis.

No to kto tu chce oglądać gratis? Zastanów się nad sobą człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 16:00 zamówiłem telefonicznie HD mix i dalej dostępu do kanałów nie mam.. Żadne przeprogramowania, ponowne wyszukiwania kanałów ani restarty dekodera nie pomogły. Kartę reaktywowałem już 2razy (telefonicznie i prezez ica) a mimo to nadal nie mam dostępu do wspomnianego wcześniej pakietu. Ile na to muszę czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa nie kończą się w czerwcu. Wręcz przeciwnie - trwają prawie do końca lipca. Lepiej więc teraz włączyć, do końca czerwca oglądać na free, za lipiec zapłacić i zrezygnować.

 

Mistrzostwa nie trwają do końca lipca tylko do 11 lipca...

 

Z tego co piszą BBC HD będzie można dokupić za 5zł, TVP HD niestety nie!!! Będzie jedynie w Prestiżowym HD+, oraz HD MIX, jeżeli to prawda to bardzo nieładny chwyt ze strony Cyfry +. To tak jakby się zmuszało do wykupienia HD MIX jeżeli chcesz oglądać MŚ. I jeszcze jedno ciekawe czy dadzą do końca miesiąca gratis.

 

Czytam te posty i nie bardzo rozumiem płaczu o te 8zł miesięcznie( ci którzy mieli 5X HD gratis), kombinacji jakby tu zamówić i nie płacić. Ludzie, czy wy jesteście emeryci i renciści, że każdy grosz wam się liczy, chyba nie? Ile wydajesz na piwo ,dyskotekę i inne [beep] co miesiąc? Jak nie masz 8zł to daj sobie spokój, albo idź do tatusia, pewnie Ci da te 8 złociszy. I nie płacz jeden z drugim na forum bo to żenujące!!!

 

Masz jakiś problem ze sobą człowieku? Narzekasz na decyzję Cyfry+ odnośnie nowych programów HD, a później piszesz, że nie rozumiesz ludzi narzekających z tego samego powodu. Jednym słowem - dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 16:00 zamówiłem telefonicznie HD mix i dalej dostępu do kanałów nie mam.. Żadne przeprogramowania, ponowne wyszukiwania kanałów ani restarty dekodera nie pomogły. Kartę reaktywowałem już 2razy (telefonicznie i prezez ica) a mimo to nadal nie mam dostępu do wspomnianego wcześniej pakietu. Ile na to muszę czekać?

Mnie jak przyłączyli MIX-a w maju, to też jak reaktywowałem kartę przez ICA to kanały się też nie zaświeciły, przeprogramowanie też nie pomogło, włączenie na 1 program również dopiero wyłączenie dekodera i ponowne włączenie dało rezultat.

Te 8 zł za MIX HD to nic problem w tym że ten pakiet w moim przypadku jest nie pełny ponieważ mam brak sygnału na BBC HD i tylko ten kanał z całej oferty nie działa. Jak wygląda u was sytuacja. Konsultant obiecał że technicy nad tym pracują

Technicy pracują? Ja od momentu ''dołożenia''wczoraj BBC do oferty ani razu nie mam z nim kłopotu, działają prawidłowo. Więc jeżeli technicy pracują to nikt z abonentów nie miał by tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze bo mi wszystkie kanały HD działają bez problemu nawet z zeza na Astrze wszystkie te darmowe ARD HD, ZDF HD itd. Nie mam pojęcia co z tym robić boje się kręcić anteną że stracę przez głupote to wszystko co mi działa.

 

a co ma Astra do Hotbirda ? źle ustawiłeś Hotbird i dlatego HD z transponderów nki ci szatkuje.

 

właśnie i przez to oferta nie jest pełno wartościowa po co dodają kanały których prawie nikt nie może odebrać

 

"prawie nikt ? :brawo:

Jak sam nie umiesz ustawić anteny to zaproś specjalistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie i przez to oferta nie jest pełno wartościowa po co dodają kanały których prawie nikt nie może odebrać

 

 

Prawie nikt to za dużo powiedziane.

Część abo ma problem ale większość nie

Problem leży tylko w tym że ci którzy nie maja BBC HD mają słabo ustawione anteny!

Znam pare osób które mają cacy sygnał przy antenach 60 po Wizji TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich dziś żeby mi podłączyli HD MIX i konsultant powiedział mi że do 2 godzin będę miał te kanały minęły 4 godziny i pisze dalej brak uprawnień

 

Jak długo musieliście czekać na podłączenie bo nie wiem czy do nich ponownie dzwonić czy czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...