Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, co zrobić, żeby odbierać astre ? Hotbird normalnie działa, a przy programach niekodowanych astry z listy Cyfry+ pisze "Sprawdź instalację antenową".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, więc na jaki adres email musze wysłać pismo? i co mam w nim napisać?

 

Na stronie cyfry użyj formularza kontaktowego.A co masz napisać?No cóż,że chcesz pakiet wyłączyć :)Ale wcześniej napisałeś że kończy Ci się darmowy okres opcji dodatkowej,a czasem nie wziąłeś jej ze zobowiązaniem 12 miechów :?: Lepiej sprawdź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze przez nieuwage ktos nie wzial sprzetu hd. nie wzial zadnego. czy da sie to zrobic podczas trwania umowy?

Tak,możesz kupić dekoder lub wynająć
umowa podpisana w maju zeszlego roku na canal+ start. konczy sie w grudniu tego roku. nie bylo placone za aktywacje hd. abonament 43zl. w apsie powiedzieli mi, ze kanaly hd sa aktywne od nowego roku. jakos nie chce mi sie wierzyc. dekoder na te umowe moge wziac tylko w dzierzawe np. sagemcom hd za 15zl/mc. czy to prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie cyfry użyj formularza kontaktowego.A co masz napisać?No cóż,że chcesz pakiet wyłączyć :)Ale wcześniej napisałeś że kończy Ci się darmowy okres opcji dodatkowej,a czasem nie wziąłeś jej ze zobowiązaniem 12 miechów :?: Lepiej sprawdź :wink:

 

Mam nadzieje, że nie. Pani która do mnie dzwoniła przy przedłużaniu umowy powiedziała, że będę mógł zrezygnować. Mam nadzieję, że nie zrobiła mnie w balona, bo się :censored: . Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...