Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za rok to nikt nie wie co będzie, a teraz trzeba płacić za PVR - czasem w zależności od umowy/abonamentu i jej długości można wynegocjować za 0 zł.

 

Nowi abonenci nie mogą negocjować warunków umowy. Jeśli chcą podpisać umowę, muszą przystać na takie warunki promocyjne, jakie w danej chwili obowiązują. Jedynie przedłużający umowę mogą coś negocjować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę wziąć drugi za 1 zł? U mnie sprawa wygląda tak, że główny będzie niemal cały dzień eksploatowany, a ten drugi (tańszy) tylko wieczorami w innym pokoju, więc siłą rzeczy nie musi być jakiś ekstra.

 

Mam nadzieje, że użytkowanie cyfry będzie przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem w końcu Pakiet Optimum + Canal Plus + Multiroom, i w związku z tym mam pytanie. Dostałem wykaz terminów zapłaty i przez pierwsze 3 miesiące abo jest za free, jednak trzeba płacić za multiroom 1zł. W jaki sposób uiszczać tą opłatę? ;) Przez pierwsze 3 miechy mam 1zł, a potem 76,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem w końcu Pakiet Optimum + Canal Plus + Multiroom, i w związku z tym mam pytanie. Dostałem wykaz terminów zapłaty i przez pierwsze 3 miesiące abo jest za free, jednak trzeba płacić za multiroom 1zł. W jaki sposób uiszczać tą opłatę? ;) Przez pierwsze 3 miechy mam 1zł, a potem 76,90.

 

Zapłać 3 zł za MR, za 3 m-ce, później pełną kwotę: abonament + MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie rozgrywki sportowe na wykupione C+? Ja doczytałem się tych:

Liga polska, angielska, włoska, hiszpańska, francuska, NBA.

 

2. Czy dajmy na to z Premiership ma wykupione 2/3 mecze w kolejce czy wszystkie? Bo mają 3 kanały sportowe, a nieraz gdy lecą mecze w tej samej godzinie to na dwóch innych kanałach są powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie rozgrywki sportowe na wykupione C+? Ja doczytałem się tych:

Liga polska, angielska, włoska, hiszpańska, francuska, NBA.

 

2. Czy dajmy na to z Premiership ma wykupione 2/3 mecze w kolejce czy wszystkie? Bo mają 3 kanały sportowe, a nieraz gdy lecą mecze w tej samej godzinie to na dwóch innych kanałach są powtórki.

 

Ad.1

PIŁKA NOŻNA

* polska EKSTRAKLASA

* LIGA ANGIELSKA

* LIGA HISZPAŃSKA

* LIGA WŁOSKA

* LIGA FRANCUSKA

 

KOSZYKÓWKA

* liga NBA

* liga WNBA

* EUROLIGA

 

ŻUŻEL

* cykl zawodów o GRAND PRIX

* DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA

 

BOKS

* GALE BOKSERSKIE (krajowe i zagraniczne)

 

RUGBY

* PUCHAR SZEŚCIU NARODÓW

 

Ad.2

Ekstraklasa - wykupione prawa do pokazywania 3 meczy tygodniowo

Liga angielska - wykupione prawa do pokazywania około 150 spotkań w sezonie

Liga hiszpańska - wykupione prawa do pokazywania 2-3 meczy tygodniowo

Liga włoska - wykupione prawa do pokazywania 2-3 meczy tygodniowo

Liga francuska - wykupione prawa do pokazywania 1-2 meczy tygodniowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Z najważniejszej Premiership wychodzi zatem 4 mecze na kolejkę

 

Jeszze 3 pytania:

1. Koszykówka - ile na oko meczów NBA w tygodniu?

2. Boks - z tego co widzę najlepsze ma Polsat, czyli gale HBO i Sauerland - czyli jak Polsat ją kupuje to na wyłączność i już wtedy C+ nie może. W takim razie co bierrze C+ - Kliczków z RTL? Jest w ogóle RTL w ofercie C+?

3. Są w ofercie C+ jakies zagraniczne kanaly, na ktorych leci Liga Mistrzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 . CANAL+ pokazuje na żywo dwa spotkania tygodniowo w sezonie zasadniczym, 14 meczów fazy play-off i wszystkie potyczki finałowe. Więcej spotkań NBA można jeszcze oglądać na kanale Orange Sport

 

Ad.2

Boksu jest mało. Ostatnio mieli gale boksu w Wieliczce i mają chyba jeszcze Kliczków. RTL jest dostępny, ale z Astry (konieczność zrobienia zeza lub założenia monoblocka)

 

Ad.3

Na Hot birdzie jest na kanale Lider TV (czasami jednak jest kodowane). Na Astrze jest chyba odkodowane na SAT1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...