Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po co dawac taki wyklad??jak nie znasz odpowiedzi to wypad...,no ale musisz cos za wszelkał cene napisac co nie?!!

 

Pomijając fakt, że twoje posty są poniżej pewnego poziomu, to jak już wszedłeś do działu "Cyfra+" to oczywiste jest, że widząc tam temat o nazwie "Pakiety - cennik i wykaz kanałów", gdzie jak wół są wypisane WSZYSTKIE kanały dostępne w ofercie, powinieneś wejść najpierw tam i TAM poszukać odpowiedzi na swoje pytanie, a nie jeszcze się rzucać, że ktoś Ci słusznie zwraca uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej 2 :) np : D.Osobisty i P.jazdy lub Ksiązeczka WKU :D lub jak masz to paszport :P

 

Jak brałem cyfrę+ to pan w w punkcie cyfry w Wieluniu powiedział że cyfra+ jako drugi dokument nie uznaje Książeczki WKU i nie mogę podpisać umowy.

Cyfrę wziął mi brat, który ma prawo jazdy i nie miał kłopotu podpisać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) i proszę o pomoc bo nie wiem co robić,właśnie kupiłam cyfre we wtorek i mam kłopot nie działa mi kilka programów np kino polska tv polonia tv puls i jeszcze kilka.Wciskam kanał np kino polska jest czarny obraz na dole info o programi klikam ok sygnał jest zielony czyli super a jakość na czerwono czyli zła.Co powinnam zrobić? wyszukiwać programy?zadzwonić do ica i tam mogą mi coś ustawić? najbardziej zależy mi na kino polska a nie mam:( Aha a np tv polonie miałam już a teraz nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...