Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie multiroom. Jeśli wezmę dekoder pvr hd, a drugi tego sagema sd, to jak wyglada sytuacja z konwenterem? Czy do podłączenia tych dekoderów wystarczy twin czy potrzebny bd quatro?Bo czytalem że pvr potrzebuje 2 kabli anetowych żeby dobrze działało nagyrwanie. I jak bd wygladać cena montażu jeśli się ktoś orejętuje... 2 dekodery jeden na dole drugi na gorze kabla z 15m. ten uchtyw do anteny no i ich praca, zmieszcze sie w 200zł czy drożej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt montażu dwóch dekoderów nie będzie znowu aż taki strasznie większy niż jednego. Uchwyt i konwerter jest jeden. Dochodzi tylko kwestia poprowadzenia drugiego kabla, także aż tak strasznie się montażysta nie narobi ;) A co do cen, to zależy u kogo chcesz to robić ;) Np. w moim mieście są tacy sympatyczni panowie, którzy za montaż anteny i podpięcie dekodera wzięli kuzynowi 50 zł. Jedyna różnica, że on z anteny do dekodera ma jakieś 5 metrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie multiroom. Jeśli wezmę dekoder pvr hd, a drugi tego sagema sd, to jak wyglada sytuacja z konwenterem? Czy do podłączenia tych dekoderów wystarczy twin czy potrzebny bd quatro?Bo czytalem że pvr potrzebuje 2 kabli anetowych żeby dobrze działało nagyrwanie. I jak bd wygladać cena montażu jeśli się ktoś orejętuje... 2 dekodery jeden na dole drugi na gorze kabla z 15m. ten uchtyw do anteny no i ich praca, zmieszcze sie w 200zł czy drożej?

 

Potrzebujesz konwerter Quad by oglądac jeden, a nagrywać drugi program, równocześnie ogladając na Sagemie coś innego. Konwerter: około 70zł., kabel :15m. około 22.5zł. cena montażu: około 80zł., ewentualnie samodzielnie: bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem niestety specjalistka w tej dziedzinie wiec prosze wybaczcie o laickie pytania.

 

Czy warto brac konwerter monoblock twin, ktory umozliwi mi odbior progamow z cyfry oraz pozostale programy niekodowane z astry i hotbirda?

Czy olac sprawe i wziasc to co daja w cyfrze czyli konwerter twin na jedna satelite?

 

Jak podlaczyc taka antenE? z pokoju na strych wyprowadzony mam jeden kabel antenowy - wystarczy na te konwertery Twin oraz monoblock twin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy twój budżet pozwala na wydanie gdzieś w granicy 1000zł na tuner+dobry talerz, wtedy jasne, że opłaca się wziąć coś lepszego, bo mimo wszystko tunery C+ czy też innej platformy nie dorównują innym tunerom na wolnym rynku takich jak np. ferdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych kanałach(np: TV4, CNN) u góry ekranu tv znajdują się białe poziome paski http://img46.imageshack.us/i/29979162.jpg/ i http://img46.imageshack.us/i/51410216.jpg/ . Jaka jest przyczyna pojawienia się tych pasków? Czy wina leży po mojej stronie(tv, konwerter, antena), czy po stronie Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dowiedziec sie o pewną rzecz, może to trochę kuriozalne pytanie, ale ciekawi mnie dlaczego na takich kanałach jak: Tele5, Movies24 czy Hallmark obraz jest jakby wyszażały, przytłumiony- takie odnoszę przynajmniej wrażenie oglądając te kanały. Czy to zjawisko celowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Chciałem dziś podpisać umowę na Cyferke i dowiedziałem sie w punkcie sprzedaży ze po podpisaniu umowy wrazie gdy bym chcial sobie podniesc pakiet to niema problemu ale jak będe chciał potem obniżyć to stracę promocje czli zniżkę 50% i inne :shock: I mam pytanie czy to prawda?Rok temu jak brałem na początku grudnia to potem w trakcie niebyło problemu z podniesieniem i obniżeniem pakietu a tym bardzie stracie zniżek.Czyżby coś sie zmienłlo?-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co obnizac pakiet skoro Cyfra w tym sezonie przygotowala megaobszerne pakiety z bonusami i znizkami? :) Przygotowujac rozne warianty promocji platforma chce miec gwarancje ze dajac wiele benefitow zyska stalego abonenta. To chyba nie powinno dziwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy korzystasz z opcji pakietu z darmowym Multiroomem i dostajesz karte to z tego co slyszalem masz mozliwosc odbioru swojego pakietu takze poza domem gdzie jest dekoder Cyfry i splitter , a plus to jesli nie ma Cie w domu a kupisz pakiet z dekoderem PVR HD to nic Ci nie umknie bo bedziesz mogl nagrywac swoje ulubione seriale filmy bedac poza domem. I wlasnie to jest przewaga promocyjna CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące polecenia zapłaty z konta.

Zapisałem się do programu Złoty+, chcę zlecić polecenie zapłaty z konta żeby przy okazji dostać kilka dodatkowych pkt.

Na liście na banków akceptujących nie znalazłem Inteligo w którym mam konto.

Czy ktoś z Was ma włączone polecenie zapłaty i posiada konto w Inteligo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...