Skocz do zawartości

CANAL+ Premium i CANAL+ Film


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@rotalplus

W sobotę:

15:10 Rugby - Puchar Sześciu Narodów: Włochy - Irlandia

17:40 Rugby - Puchar Sześciu Narodów: Walia - Anglia

20:50 Liga hiszpańska: Getafe CF - Valencia CF

 

W niedzielę:

12:55 Liga angielska: Crystal Palace - Fulham FC

16:55 Liga francuska: Lille OSC - RC Strasbourg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, emarti napisał:

Dobra ja w sprawie reklam. Dotychczas bloki reklamowe na kanałach C+ były wyłącznie podczas wydarzeń sportowych jednak obecnie są także w ciągu dnia pomiędzy pozycjami programowymi. Czy to nie przesada? 

Żeby pomiędzy. Są nawet [beep]kie bannery na pół ekranu w trakcie meczów ;).

W przypadku abonentów satelitarnych dorzućmy jeszcze cyferki z karty i jest naprawdę bardzo premium...

O moim ulubionym programie reklamowym Lexusa z Kołodziejczykiem też już tu kiedyś pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od jakiego czasu są te bloki reklamowe ale moim zdaniem to lekka przesada bo płacimy dodatkowo za kanały Canal+ i reklamy. O ile podczas wydarzeń sportowych, w przerwie meczu, tolerowałem reklamy to w ciągu dnia to jest jakaś istna komedia. A chciałem się uchronić przed reklamami wybierając kanał dodatkowo płatny. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Bzdura.Sportowo oferta obecnie jest bardzo dobra bywało znacznie gorzej.Filmowo tez nie jest chyba żle jeśli chodzi o ilość premier a ich jakość to kwestia gustu.

Ja tu o kpinie jaką jest blok reklamowy w ciągu dnia a nie o ofercie programowej. Poniekąd mam canal+ od lat właśnie aby poszerzyć sobie ofertę telewizyjną bez reklam a tu płacąc dodatkowo jestem atakowany reklamami. Czy to jest na miarę takiego kanału? Chyba raczej nie. Sporo osób uważa w tym ja że reklam nie powinno być na kanałach typu Discovery, National Geographic, TNT czy Paramount bo w sumie też są kanałami płatnymi bo nie znajdziemy ich w telewizji naziemnej a tu zonk w postaci dodatkowo płatnego kanału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti skoro masz Canal+ od lat to pewnie pamiętasz, że do czasów przemianowania Cyfry+ w Canal+ reklamy były na wszystkich kanałach C+. Więc to nic nowego. Po połączeniu zostały tylko na kanałach sportowych. 

W tej chwili bloki reklamowe są w kanałach sportowych i Canal+Family.  W Canal+Premium pojawiają się reklamy sponsorskie, jakieś zakłady bukmacherskie.  

 

Co innego niż sport można oglądać w ich Canal+TPI - co się chce i kiedy chce.  A przy sporcie reklamy i tak zawsze były. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem dobra jest w HBO gdzie ostatnio są jedna, dwie premiery w tygodniu To już wolę za 50 zł chyba Netflixa.
Czy ja coś pisałem o HBO? Oceniamy prawa jakie pozostały w C+, a faktem jest, że w ciągu kilku ostatnich lat stracili Paramount i większość Monolithu i teraz oferta filmowa wygląda przeciętnie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamil2505 napisał:

@emarti skoro masz Canal+ od lat to pewnie pamiętasz, że do czasów przemianowania Cyfry+ w Canal+ reklamy były na wszystkich kanałach C+. Więc to nic nowego. Po połączeniu zostały tylko na kanałach sportowych. 

W tej chwili bloki reklamowe są w kanałach sportowych i Canal+Family.  W Canal+Premium pojawiają się reklamy sponsorskie, jakieś zakłady bukmacherskie.  

 

Co innego niż sport można oglądać w ich Canal+TPI - co się chce i kiedy chce.  A przy sporcie reklamy i tak zawsze były. 

 

Pisałem wyżej że można było tolerować bloki reklamowe na kanałach sportowych c+ np. w przerwie meczu i to widziałem i nie krzyczałem. Ale w ciągu dnia to według mnie przegięcie na kanale tego typu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...