Skocz do zawartości

CANAL+ Premium i CANAL+ Film


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie piszę że na C+ są jakieś rewelacyjne premiery bo tak nie jest.Ale podobnie jest i na innych paczkach Cinemaxy miałem 2 lata i bardzo często premiery na które trafiałem to szkoda czasu.Choć nie powiem były i ciekawe filmy ale nie często.HBO mam obecnie od kilku miesiecy i owszem są dobre filmy ale nie jest ich masa jak pisałeś.I jeszcze jedno jakiś czas temu pytałem o ciekawe filmy na HBO Go i ile mi podaliście tych ciekawych filmów?Całe szczęście sam je odnalazłem przynajmniej część bo nie mam za wiele czasu na oglądanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare w C+ bylejaki premierowy film ma ogladalność rzędu 80-90 tysiecy widzów, a hity jak "Boże Cialo" 250-300 tysięcy. HBO oglądalności nie mierzy.

Ostatnie El Classico oglądało niecałe 140 tys.

 

@czerstwy w HBO masz "ciekawy" tzn. najczęściej wysokobudżetowy hollywoodzki film w każdą sobotę i niedzielę. C+ nie jest w stanie ogarnąć nawet tego.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zauważyłeś, od 20 postów jest rozmowa o tym, że C+ straciło Monolith, a HBO go jakieś 3 miesiące temu przejęło...

 

I na tym obecna zaleta HBO polega.

Monolith ma ze 100 premier kinowych i DVD only rocznie, z czego co najmniej 20-30 to są tytuły z pierwszej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Średnia oglądalność ekstraklasy z tamtego sezonu to 90 tysięcy. Największe hity to 200-250 tysięcy. Hity sprzed kilku lat to oglądalność rzędu 300-350 tysięcy. El Clasico sprzed kilkunastu dni nie jest miarodajne, bo, jak się mówiło, Nielsen zliczył widzów tylko z jednej ścieżki dźwiękowej. Pewnie napiszesz, że to nieprawda, dlatego podam oglądalność El Clasico z marca 2020 - 350 tysięcy.

 

Jak sam widzisz, oglądalność jest podobna do hitów filmowych, więc nie rozumiem skąd twoje aroganckie podejście do piłki nożnej na antenie Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy To źle pamiętasz. Jak Ci się tak bardzo nudzi, że odkopujesz moje posty z maja, to poszukaj też moich komentarzy do publikowanych przeze mnie list premier filmowych C+ ;).

To, że piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia, poza tym, że jak C+ to musi być fajne to już nic nie poradzę.

 

@TimesSquareNielsen zawsze liczy tylko jedną ścieżkę dzwiękową. Bo tak to działa. A emisja El Classico w takim formacie nie była pierwszą. Ligowa piłka się nie ogląda ani w C+, ani w TVP Sport i taki jest fakt. Setną powtórkę Harryego Pottera ogląda tyle ludzi co np. Lecha w LM. Dlatego też te rzekome "inwestycje w sport" są niedorzeczne, jeśli nie ma się nawet filmów.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Nie wiem, co ty w ogóle porównujesz. Nagle wyskakujesz z TVNem i Harrym Potterem, TVP Sport i Lechem, i porównujesz to do wyników oglądalności stacji premium Canal+ i HBO. Taka dyskusja nie ma sensu. Ja też mogę ci powiedzieć, że mecze reprezentacji Polski na MŚ/ME ogląda w sumie jakieś 10-12 mln (zliczając wszystkie stacje emitujące mecze) tylko co z tego? Porównujmy 1 do 1, a nie jakieś piąte przez dziesiąte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież porównujemy 1:1.

Filmy i mecze ligowe, a nie jakieś reprezentacje.

A, że układa się to tak samo w przypadku stacji premium i FTA to co ja już poradzę...

@czerstwy tak, nie pamiętam i nie chce pamiętać, bo nie mam obsesji na Twoim punkcie. Natomiast jak jest w przeciwną stronę - mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Porównujmy mecze i filmy na stacjach premium. I to jest miarodajne.

 

Idąc twoim tokiem myślenia. Piszesz, mecze ligowe, a nie reprezentacje. A dlaczegóż to nie reprezentacje? To piłka i to piłka. Przedstawiasz polski film, zagraniczny film, mecz ligowy, meczu pucharowy na stacji FTA i premium, to ja też ci pokaże mecz reprezentacji FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś wieści o tym, że C+ planuje kupić reprezentację?

Bo starych filmów zagranicznych pokazują masę. O tym, że przejmą LM/LE też przecież marzysz co wielokrotnie tutaj pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślasz jakieś śmieszne teorie gdy moje posty w wątkach mówiły co innego.Zawsze pisałem że C+ma więcej premier od HBO a czy są to lepsze premiery każdy musi sobie odpowiedzieć sam.Ty najpierw twierdzisz że nie ma filmów ciekawych a po przejści jednej wytwórni twierdzisz że ich jest masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Znam inną stację premium, która pokazuje spotkania reprezentacji. I to nie tylko Polski. Ale oczywiście ty nie chcesz, aby porównywać reprezentacji, bo wyniki nie zgadzają się z twoją "teorią".

 

Co do LM: Widzą to, jak jest pokazywana na Polsacie, więc tak, chciałbym, aby wróciła do Canal+. Nie marzę o tym, gdyż mam inne, większe marzenia niż prawa telewizyjne.

 

Miarodajne jest porównywanie 1 do 1. To znaczy film i spor na stacji premium X, z filmem i sportem na stacji premium Y. Film i sport na stacji fta X, z filmem i sportem na stacji fta Y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy No ale właśnie TERAZ nie ma więcej premier, zwłaszcza jeśli porównujemy do HBO GO, o którym sam napisałes. A Monolith to były KLUCZOWE prawa, dzięki którym na C+ obejrzałeś hity kinowe typu "La La Land", "Bodyguard: Zawodowiec", "John Wick", "Uprowadzona" i dziesiątki innych.

Teraz 90% głośnych filmów od Monolithu jest od paru miesięcy w HBO.

Ile jeszcze razy to trzeba napisać?

 

@TimesSquare Jeśli dany mecz nie ogląda się na stacji FTA to tym bardziej nie będzie ogladał się na stacji dodatkowo płatnej. Proste i logiczne.

Jeśli Ty natomiast chcesz porównywać reprezentację, gale discopolo, albo turecką telenowelę to proszę bardzo.

Sensu jednak to żadnego nie ma.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Przecież to ty zacząłeś wyciągać jakieś porównania nie powiem skąd XD Ja ci tylko próbuje pokazać tym moim porównaniem, że to jest bez sensu. Dobra, kończmy tę dyskusje już, bo nie ma ona sensu. Zostać przy swoim zdaniu, a ja zostanę przy swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy No świetnie, ja również. Co nie zmienia to faktu, że to był hit.

@TimesSquareMoje porównanie pokazywało, że ligowa piłka w telewizji jest w odwrocie, obojętnie czy FTA czy premium. Dyskutować rzeczywiście nie ma o czym, bo takie są fakty.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał:

Ciekawe dlaczego stawiaja na kino lat 90. a nie filmy z lat 2015-2018

 

Może dlatego, że te ostatnie emitowali stosunkowo niedawno? A do tych z lat 90' dużo ludzi ma sentyment.

Ja tam się cieszę, z chęcią odświeżyłem sobie ostatnio np. oryginalną trylogię Jurassic Park. Nie tylko nowym kinem człowiek żyje, bardzo często te starsze filmy okazują się o niebo lepsze niż większość współczesnych gniotów, które są często wtórne lub przekombinowane.

Poza tym w HBO przecież też jest dużo staroci.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Dzisiaj mamy możliwość oglądania spotkań w telewizji, w internecie na laptopie, tablecie, telefonie, czy nawet przez internet na telewizorze. A dane oglądalności są liczone tylko i wyłącznie z telewizji. Więc ta oglądalność, która jest podawana jest wyjęta z palca. Dotyczy to zresztą tak samo filmów i seriali na stacjach premium i FTA. Więc równie dobrze można powiedzieć, że filmy w telewizji są w odwrocie. A jakoś takiego zdania nie napisałeś. Przyczepiłeś się tylko do piłki i na siłę chcesz wmówić, że filmy to zbawienie dla telewizji, a piłka nożna to już w ogóle jest 'ble' i spada na łeb na szyje. Tak nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...