Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale łosie dalej jarać się będą ilością 500 premier rocznie...

Ile razy jeszcze trzeba napisać, że oni liczą każdy odcinek serialu jako premierę :roll: Mają do tego prawo. Samych filmów fabularnych wyjdzie pewnie ze 200, co i tak jest sporą liczbą wziąwszy pod uwagę, że jest jeszcze HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mógłbyś to rozwinąć i wyjaśnić o co chodzi!?

 

Oczywiście, że mogę.

 

Kanały stricte komercyjne, takie jak właśnie Canal+ i jego pochodne (czytaj: klony), z założenia nie prezentują zwykle żadnych treści, które mogłyby uchodzić za kulturalnie wartościowe, ponieważ zaspokajać ma toto najmniej wyszukane gusta, przeważającej części potencjalnych odbiorców.

 

Jakiś rodzynek od wielkiego dzwonu, który pojawiał się niegdyś na kanale Canal+, w tym kontekście dla ludzi o większych wymaganiach był mocno niewystarczający.

 

Teraz jednak, nawet trudno o jakiś rodzynek w tej komercyjnej pulpie, którą łykają jak tuczone gęsi, wszyscy orędownicy przedsięwzięcia o nazwie Canal+ Premium, gdzie tylko funkcjonują pseudo premiery byle czego, aby tylko, a reszta to nieustanny młyn powtórkowy, czyli mikser mózgów dla i tak dosyć ogłupiałego odbiorcy mediów w Polsce.

 

To już zdecydowanie wolę Cinemaxy, gdzie od czasu do czasu można zobaczyć coś interesującego ze światowej kinematografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiesz, na temat gustów trudno jest rozmawiać, jednak nawet jeśli uznać wymienione przez Ciebie filmy za godne polecenia, to są to jedynie cztery pozycje na pięć kanałów, które nadają niemal 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś to rozwinąć i wyjaśnić o co chodzi!?

 

 

To już zdecydowanie wolę Cinemaxy, gdzie od czasu do czasu można zobaczyć coś interesującego ze światowej kinematografii.

 

Zdecydowanie sie z Tobą zgadzam częściej oglądam cinemax, ale kino i hbo niż wszystkie c+ razem wzięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam ile to jeszcze razy "Wielcy Eksperci" tegoż forum będą mówili o tych 500 premierach rocznie?! To jest naprawdę żenujące. Temat wałkowany i tłumaczony tysiące razy, a Wy znowu swoje. Brak słów.

 

Canal+ jest i tak lepszy niż przed fuzją chociażby dlatego, że odzyskał utracone wytwórnie. Więc i filmów jest więcej. Seriale nie są emitowane zaraz po premierze, bo mają jeszcze Seriale+. Premiery są powtarzane jako "premiery" minimum 3 razy, bo Canal+ jest oferowany w 3 różnych pakietach, a nie każdemu jest dany mieć ten największy. Poza tym każdy wie, że w kinie ostatnimi czasy nędza, więc i ciekawych filmów coraz mniej. Najbardziej mnie śmieszą porównania do sky. Ok. Ale czy w Polsce też są pensje jak na Wyspach? Do sky nam daleko. I trzeba się z tym się pogodzić. Z reszta skoro tak narzekacie to czemu nie zrezygnujecie, tylko świadomie dajecie się "naciągać" na kasę za "nic"?

 

Aż się dziwie, że na HBO nic nie mówicie, ze pokazuje tylko po 3-4 premiery filmowe w tygodniu ostatnim czasie. Jakoś na ten temat nikt się nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@kamil2505, zajrzyj z łaski swojej do cennika ITI i zobacz na ile owa spółka wycenia swój produkt, bez zniżek i bonusów.

 

Uważasz, że wart jest on tej ceny, zważywszy na przereklamowanie jego sedna, czyli paczki Canal+ Premium, w której obiektywnie naprawdę niewiele jest do obejrzenia?

 

Wspomniana przez Ciebie paczka HBO, to tylko 25 złociszy, jako opcja dodatkowa, to samo dotyczy paczki Cinemax, która kosztuje jeszcze mniej, a i tak jest tam więcej interesujących pozycji, niż w pakiecie Canal+, za który cennikowo trzeba by zapłacić furę kasy.

 

Powiedz tylko za co, za marketingowy bełkot, który nijak się ma do rzeczywistości?

 

"Wielcy Eksperci", jak to zgrabnie nazwałeś, to już dali ciała w stosownych spotach, reklamując ten produkt, a mnie zapadły w pamięć wypowiedzi Pana Raczka, który twierdził, że nc+, to produkt wart każdych pieniędzy.

 

Tylko, czy aby na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wart. Po kilku latach zrezygnowałem z C+, płacę połowę i ani trochę nie tęsknię. C+ był premium, ale 10 lat temu. Nie chcę nikomu źle życzyć, ale C+ może być przez ITI na równi pochyłej, tak samo jak była n. Za jakiś czas może się skończyć sprzedażą nc+ do Sky czy innego podmiotu. Czy opublikowano już wyniki nc+ za drugi kwartał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wszyscy piszą, że co to za premiera jak już dawno widzieli w necie, Gratuluję kradzieży ;)

Jaka kradzież? C+ chwali się 500 premierami rocznie, wiem że wśród nich będzie 2 sezon Grimm. Będę ich abonentem przez najbliższy rok to oglądam sobie ten serial równo z premierą amerykańską. Nie żadna kradzież tylko biorę co moje :) Nie moja wina że C+ ociąga się z pokazaniem czegoś za co zapłaciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta takie bzdury jak wypisują apologeci nibyodnowionegocanal+ to fale gorąca człeka oblewaja. Fajnie było w kwietniu, może maju...

"Ekspercie" @kamilu 2505.... nie lej wody tylko wykaż nam tą POPRAWĘ.

W konkretny sposób porównujac ofertę Canal+ z czerwca i lipca 2012 z tą z miesięcy 6-7.2013.

Wykaż nam , że cena 59,70 za ten multiplex (wzrost prawie o 100% rok do roku uzasadnia zachwyt. A tyle nc+ zażyczyło sobie za dołaczenie paczki do pakietu starej C+!.Tylko nie piszcie, że ktoś dostał za 49, bo ja np. pytam z ciekawości o migrację i paczkę z Canalami daja ZA 99. Prosić nie będę.

Pomijajac, że sport w czerwcu i lipcu 2013 to canalowe DNO (nawet tenis sobie darowali). TYLKO SGP i zdaje się, ze powtórkowa qpa.

A 3-4 dobre filmy + 10 jakotakich było i rok temu. I tylko do hitów nie zaliczaj kupionych na wage ekranizacji szekspirowskich...

Proszę o porównanie i jasne wykazanie, że mamy TERAZ conajmniej 7-8 HITÓW i z 20 fajnych- (WTEDY się zamknę) ze zwykłej ramówki i przestańcie pitolić o jakichś wytwórniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty "ekspercie" głupot nie gadaj. Masz więcej wytwórni niż przed fuzją, a to, że produkuje się mało dobrych filmów to już kwestia drugorzędna. Poza tym każdy lubi inny rodzaj filmów, co już też było wielokrotnie na forum wałkowane. Jedni wolą kino rozrywkowe inni ambitne. Z resztą na pewno wiesz co kino proponowało rok temu.

 

Skoro jesteś takim "ekspertem" to zapewne też wiesz, że nie dostaniesz atrakcyjniejszej oferty niż ta za 99zł póki nie wyślesz wypowiedzenia. Poza tym podawanie ceny z cennika dla umów na czas nieokreślony jest czymś niepoważnym. Nie można dokupić C+ jako opcji dodatkowej. Każdy otrzymuje w nc+ czy c+ jakieś rabaty w zależnosci od tego ile wynegocjuje i w jakim okresie umowy się znajduje.

 

Poza tym skoro nic nie ma w C+ - to po co z niego korzystacie? Nikt Wam nie broni. Przecież i tak wielu z Was wypowiada sie, ze to badziewie i wolicie ściągać z neta. Róbcie jak chcecie. Nikt też Was nie zmusza by od razu przechodzić do nc+. I nikt Was nie zmusza by brać od razu Platinum. Możecie dla filmu wziąć tańszy Silver. tam też jest znaczek "PREMIERA" o który tak tworzycie boje.

 

Co do HBO. Cenowe porównywanie C+ do HBO jest czymś niepoważnym. W C+ oprócz większej ilości wytwórni jest też o wiele więcej sportu. Teraz jest mniej, ale to dlatego, że skończyły się rozgrywki, jednak już od 19.07. startuje polska liga. Prawa sportowe też kosztują. Produkt jest jaki jest i albo się go bierze albo nie.

W HBO w tym tygodniu o ile się nie mylę trzy-cztery premiery filmowe. I to niskich lotów raczej. Kilka seriali, które są kilka dni po premierze w USA tylko dlatego, ze są produkowane przez samo HBO. Chociaż Newsroom w samym HBO będzie dopiero kilka tygodni po. Do tego powtórki dokumentów w ramach środowego pasma. W C+ przynajmniej codziennie jest jakaś premiera filmowa. Raz lepsza, raz gorsza. raz zadowoli jednych, raz drugich, ale codziennie jakaś jest. W HBO nie.

 

Wszyscy narzekacie, a po Waszych wypowiedziach widać jak się na kinie znacie. 7-8 hitów. Widziałeś tyle w kinie zeszłego lata? Nie bądź śmieszny. Dodając jeszcze, ze prawa są rozdzielone przynajmniej na dwa kanały. Bądźcie obiektywni i piszcie z głową. Poza tym zawsze macie alternatywę - rezygnacja - i kino no i net jak to niektórzy pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriale nie są emitowane zaraz po premierze, bo mają jeszcze Seriale+.

A co mnie to g... obchodzi, jakby powiedział Ferdek. Poza tym w Serialach+, czyli dodatkowo płatnej usłudze VOD te seriale też są emitowane ze sporym opóźnieniem. Np. dopiero teraz obudzili się i dali House of Cards, oczywiście w marnym SD. Także pomińmy milczeniem to coś co zwane jest Serialami+. Tutaj seriale to powinny się pojawiać kilka godzin po premierze w USA.

 

Kilka seriali, które są kilka dni po premierze w USA tylko dlatego, ze są produkowane przez samo HBO.

I o to chodzi. Każda szanująca się stacja premium już dawno postawiła na własne produkcje. Bo tym się teraz przyciąga widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

CANAL+ może mieć nawet wszystkie wytwórnie, co nie zmienia faktu, że filmów dobrych robi się w roku może 30. Możesz lubić oglądać każdą sieczkę, byle tylko patrzeć, możesz również pisać, że każdy lubi coś innego - jedni kino kręcone w garażu, inni nagrywane komórką - nie sprawi to jednak, że 'Ciacho' stanie się od 'Noża w wodzie' produkcją lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85 Produkt jest taki, a nie inny. I albo korzystasz albo nie. A seriale+ są dostępne już w pakiecie Gold.

 

Nie każda. Akurat co do Canal+ to widzów przyciąga i zawsze przyciągała przede wszystkim polska piłka nożna, co też odzwierciedla się w wynikach oglądalności.meczów.

 

Poza tym sam pisałeś, że wolisz ściągać z neta, bo lepsza jakość i szybciej to o co kruszysz kopie?

 

@Lady Maverick cieszę się, że w końcu ktoś zauważył, że 7 hitów w miesiącu to rzecz niemożliwa, bo dobrych filnów jest naprawde mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam z neta, bo nie mam wyboru. Co z tego że mi przy migracji dali Seriale+, skoro ja już te seriale widziałem w lepszej jakości. A przecież powinno być inaczej. Taka usługa plus kanał premium i seriale powinny się pojawiać jak w innych cywilizowanych krajach tuż po premierze w USA. HBO to robi, FOX to robi, nawet AXN, ale dla ceplusika to za trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy seriale w FOX i AXN pojawiają się tuż po premierze w USA to ja bym polemizował. W FOX serial który mnie interesuje pokazują z rocznym opóźnieniem, w efekcie czego musiałem obejrzeć w Internecie.

 

FOX:

The Walking Dead

American Horror Story

The Americans

The Bridge ( już niedługo )

AXN:

Hannibal

FlashForward

 

To tak na szybko co pamiętam. Te seriale były emitowane na tych kanałach MAX tydzień po premierze w USA. A nie są to kanały premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...