Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak oglądam sobie te kanały z paczki Canal+ i mam wrażenie obcowania z prawdziwymi treściami premium - dużo filmów, premiery, seriale, sport, koncerty: dosłownie wszystko dla każdego. Na dodatek trzeba przyznać, że jakość wizualna stacji jest wzorowa i rzadko kiedy natrafia się na upscalling. Treści w HD to normalnie brzytwa. Czyżby w końcu Canal+ miało wygrać z amerykańskim HBO? Szkoda jedynie, że stać mnie obecnie najwyżej na Canal+ Family...

Na Facebooku kliknąłbym lajka, ale tutaj nie mogę, więc muszę napisać, że masz zdecydowaną rację. Oferta filmowa bardzo dobra (kino ambitne i komercyjne, klasyka i nowości, filmy polskie i zagraniczne) i możliwość wyboru premiery. Sportowa to samo, ale ten weekend obył się bez jakichś wielkich hitów. Oby tak dalej!

 

To sobie koledzy zerknijcie w program ile premier filmowych będziemy mieć 20 (sobota), 22, 24 i 25 kwietnia. ;) Dokładnie 0 (słownie zero). Programu na kolejne dni jeszcze nie ma. A jakość HD? Canal+Sport ok, ale na Canal+Family HD i Canal+Family 2 HD to jakość dużo gorsza i szkoda, że Ekstraklasy nie ma na Canal+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
zerknijcie w program ile premier filmowych będziemy mieć (..) słownie zero

20 kwiecień - 21 Jump Street, 21 - The Descendants, 25 - Apollo 18, 26 - The Cabin in the Woods.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, tych filmów jest multum, czy wy wszystkie obejrzeliście? Czy musi Wam się wyświetlać znaczek PREMIERA, aby w ogóle zastanowić się nad obejrzeniem filmu? :D

Jak to powiedział kiedyś Stachu Japycz w Ranczu - mądre słowa.

 

Dziękuję za zrozumienie :) Tego czasu na oglądanie jest coraz mniej, ja akurat albo oglądam albo nagrywam najbardziej interesujące pozycje wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to już razy na każdym z kanałów Canal+ przewałkowano "+ de luxe" i "w tonacji+"? Dziś to już kilka razy zdążyłem trafić na te produkcje, od Canal+ po C+ Family2 i z tego co widzę po ramówce na ten tydzień to jeszcze nie koniec :crazy:

I co w tym dziwnego? To cotygodniowe odcinki, więc spodziewaj się więcej. Nie przegap czy łapu srapu też leci codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą wielkością logotypów, na TVP Historia to jest cyrk :D

 

A jak ty możesz porównywać paczkę premium do jakiegoś śmieciowego kanału od TVP? :roll: Moim zdaniem na kanałach premium logo kanału powinno się pokazywać na początku transmisji i znikać po 10-15 sekundach. W końcu to stacja premium i powinna produkować JAKOŚĆ. Oznaczenie wiekowe to totalne nieporozumienie. Powinni jak najszybciej przejśc na zagraniczną licencję. Nie mówie już o jakichkolwiek belkach czy kryptoreklamach, bo to byłby już skandal.

 

 

dokładnie, powinno być logo(nawet to co jest w reklamach kolorowe) a po kilku sekundach zniknąć i powrócić dopiero po zakończeniu emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe od 27.04 do 3.05.2013:

 

CANAL+:

27.04: "Raj na ziemi"

28.04: "Połów szczęścia w Jemenie"

29.04: "Bankomat"

30.04: "Crisis Point"

01.05: "Goryl śnieżek w Barcelonie"

02.05: "Zeszłej nocy"

03.05: "Kronika"

 

CANAL+ FILM:

28.04: "A więc wojna"

30.04: "Świat według Barneya"

02.05: "Go On"

 

CANAL+ FILM2:

27.04: "Single od dziecka"

28.04: "Kolorowe ptaki"

30.04: "Droga pod wiatr"

 

CANAL+ FAMILY:

28.04: "Uroczystość"

 

CANAL+ FAMILY2:

27.04: "Nie ten człowiek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego się spodziewaliście? Przecież to od razu było wiadome. Jak powstawały nPremium było to samo - w pierwszym miesiącu mnóstwo hitów, by zachęcić, a w następnych - sami wiecie.

 

Z drugiej strony patrząc, gdyby chociażby w ciągu jednego dnia na 5 stacji, które emitują filmy - były chociaż 3 premierowe to mamy 3x30=90 premier w miesiącux12=1080 premier rocznie. Skąd tyle filmów?

 

Mimo wszystko mogliby się bardziej postarać. Pisanie, ze "Larry Crown" jest wczorajszą premierą C+Family to przesada. Jako premierę też definiują "Przepis na miłość", który ma mieć niby premierę w C+ Film lub C+FILM2 w jedną z najbliższych sobót. przecież ten film miał już premierę w C+ o ile się nie mylę w czerwcu zeszłego roku. A z powyższej rozpiski wśród premier widzę też "Świat według Barneya", który w C+ miał premierę w październiku zeszłego roku.

 

Mogliby dać więcej premierowych seriali, ciekawe dokumenty w prime-time czy chociażby powrócić do cyklów "klubu filmu polskiego", "Cineklubu" czy seriali animowanych dla dorosłych. Zawsze byłoby jakieś urozmaicenie i zastąpienie premiery czymś sensownym. W obecnym wyglądzie ramówki branie pakietu Gold bez powtórek filmów z C+ w pozostałych kanałach po kilku miesiącach stawiam pod ogromnym znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na premiery maja i zobaczyć jak to wygląda. Po wyrzuceniu ekipy CANAL+ i oparciu projektu na nieudacznikach z niebieskiego premium, to nadal nie wiem czy chcę te kanały, nawet za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...