Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem za wymiana kanalow sportowych miedzy Polsatem a Cyfra+. A wy jak myslicie czy do tego dojdzie?.

Nie bądź śmieszny. :lol2: Canal+ nigdy nie odda swojej paczki, bo to ona jest dla Cyfry "ekskluzywna". Tylko ona "robi różnice". Polsat odda Polsat Futbol lub nowy kanał specjalnie dla ekstraklasy i dołączy go do Cyfry+ na takiej samej zasadzie jak teraz jest Orange Sport. PF bym się nie spodziewał, bo tam jest LE i inne dziadowskie ligi ( ukrainska, ruska itp. ). Zresztą ... zobaczymy. na razie czekamy na oficjalne info!

 

A ja bym chciał jeszcze POLSAT SPORT i POLSAT SPORT EXTRA

 

A ja bym chciał gwiazdke z nieba. takie posty możesz sobie odpuścić, na prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ten "produkt niegodny uwagi " oglada 20 razy wiecej abonentow niz Serie A czy Ligue1 !!

 

Ja myślę, że główny problem oglądalności nie polega na poziomie ligi, bo nasza piłka jest daleko w tyle - i tyle w tym temacie.

 

Mieszkasz w Polsce, jesteś polakiem i kibicujesz swojemu klubowi to ludzi interesuje nawet ludzie którzy mniej interesują się piłką nożna wiedzą, że derby śląską, Krakowa czy Warszawy są ważnymi widowiskami i lepiej się ogląda to ogląda niż na przykład mecze które nas mało interesują nawet w silnych ligach. Tak mi się wydaję przynajmniej :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat mial kanaly eksluzywne kanaly typu polsaty i to robilo roznice a jednak Cyfra chetnie je wziela i nic sie nie stalo zyskali tylko aboneci obydwoch platform.I na tym to polega.

Jak możesz porównywać kanały premium Canal+ do zwykłych kanałow telewizyjnych, za których nie trzeba dodatkowo opłacać, bo sa w abonamencie? Kanały, które można nazwać "ekskluzywne" dla Polsatu to Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Futbol. Tyle te 3 kanały. Odpowiednikami w Cyfrze na te kanały są Ale Kino!, 13th Street Universal, ZigZap, Mini Mini, Domo.Tv i pozostałe kanały własnej produkcji, których nie ma na pozostałych platformach. Paczka PREMIUM Canal+ to typowo packa ekskluzywna, bo trzeba za nią dodatkowo zapłacić do abonamentu. Jest ekskluzywna, bo zawieta w sobie takie programy telewizyjne ( takie filmy, taki sport ), gdzie nie ma nigdzie indziej.

 

Sorry za off.

 

Zgadzam sie również z kolegą wyżej, że CP może dac ekstraklase do VOD.Oni sa do tego zdolni, niestety. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrian 18-chodzilo ci chyba o wpis tomaszzza a nie moj- to on krytykowal ew. pokazywanie praw do naszej ligi a nie ja !

Co do wymiany kanalow to wiadomo ze jest to nierealne-Polsat poprostu chce pokazywac swoj Slask i poniedzialkowy mecz bo wtedy nie ma nic na ich kanalach ,nie zdziwie sie tez jesli dostanie pakiet 4 spotkan w otwartym Polsacie i magazyn ligowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oby Polsat pozyskał też dodatkowo paczkę 4 meczy na otwartym kanale i magazyn ligowy, bo ta Szybka piłka na TVP to porażka nie dość że trwa 30 minut, to żadnych wywiadów nie ma ani analizy konkretnej. Taki magazyn to lekko godzinkę powinien trwać i emitować obszerniejsze skróty z meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak podaje SatKurier Canal+ wygrał przetarg na Ekstraklasę.

Z treści komunikatu wynika, że Polsat specjalnych rarytasów nie dostanie, ale i tak cieszę się, że przetarg wygrał Canal+, a nie Eurosport. ;-)

Gratuluję abonentom Cyfry+ pełnego dostępu do Ekstraklapy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że informacja jest w sumie niepełna. Powinni od razu podać wszystko, a nie tak wybiórczo. W tej chwili wiemy tylko, że wszystkie mecze będą na antenach CANAL+ oraz, że:

 

W ramach sublicencji wybrane mecze będzie można oglądać również na kanałach Grupy Polsat i Eurosport.

 

Nadal nie wiemy:

 

1. Na jakich konkretnie kanałach Grupy Polsat, ile meczów i na jakiej zasadzie będą one wybierane.

2. O co chodzi z tym Eurosportem? Ile meczów, jakie i z jakiej w ogóle okazji ta stacja się naszą ligą zainteresowała??

3. Co z pakietem dla telewizji otwartej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że Eurosport w swoim paśmie Eurogole będzie pokazywał bramki z niektórych spotkań Ekstraklasy w przyszłym sezonie. Podobnie jak z wielu innych lig europejskich. Także z tą sublicencją dla Eurosportu może chodzić właśnie o skróty w Eurogolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że transmisje wszystkich meczów Ekstraklasy nie będą kosztem Ligi Angielskiej.

Wygląda na to, że będą musieli uruchomić C+Sport2 HD.

 

Nie C+, Polsat i Eurosport, tylko Canal+ kupił i nie było żadnych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...