Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"PS" to taki piłkarski fakt, wiec nie ma co wierzyc im "nieoficjalnym" newsom. Przypomne tylko, że pare lat temu informowali, że TVP SPORT w najblizszym tygodniu wchodzi do CP, a nastąpiło to dopiero za rok. W poprzednim przetargu informowali, że wygrał polsat na mecze ekstraklasy. :roll: Czekamy na oficjalne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że akurat ten news się sprawdzi. Canal+ nie może pozwolić sobie już na kolejne wtopy, podobnie jak Polsat. Obie stacje zrobią wszystko, by pozyskać Ekstraklasę i wynika z tego, że chyba właśnie im się udało. N-ka okazała się mocnym, a w połączeniu z OrangeSport bardzo mocnym przeciwnikiem. Niekwestionowanym zwycięzcą została również spółka Ekstraklasa S.A..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie, nieoficjalnie... to nie to samo co oficjalnie :!: Jeśli źródłem dla tych wszystkich nieoficjalnych informacji jest Przegląd Sportowy (PS pisze, a serwisy internetowe to powtarzają za PS), to na razie warto się wstrzymać, by później nie zrzędzić, że było pisane, a nadal nie ma :]

 

PS. Nieoficjalnie to można też napisać, że wszystkie kluby w Polsce przestają istnieć i tym samym polska piłka umarła śmiercią naturalną - możecie zacząć to rozgłaszać na inne serwisy, bo inny serwis, czy gazeta to nieoficjalnie podał do waszej wiadomości :lol2: Wzbudzanie sensacji podawaniem nieoficjalnych informacji swoją drogą, a podawanie rzetelnych = oficjalnych informacji swoją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nieoficjalnych informacji pojawiających się w sportowych kanałach Polsatu oraz na portalu goolo.pl prawa do pokazywania Ekstraklasy podzieliły między siebie Canal+ oraz Cyfrowy Polsat, tym samym N i TP SA przegrały przetarg. Informację potwierdził również Przegląd Sportowy. Aktualnie należy oczekiwać na oficjalne stanowisko Canal+ i Cyfrowego Polsatu w tej sprawie! Aktualnie nie wiadomo czy nowa umowa będzie obowiązywać dwa czy też trzy lata. Źródło: Satelitarne tv. Nie mam polsatu więc nie mogę sprawdzić czy to prawda. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znakiem zapytania na końcu tytułu newsa :wink:

 

Nie mam polsatu więc nie mogę sprawdzić czy to prawda. :/

A co to ma wspólnego - nawet jeśli to prawda z tym wygraniem przetargu przez Canal+ i Polsat, to prawa obowiązują od następnego sezonu Ekstrak(l)asy - meczów obecnego, kończącego się już powoli sezonu Cyfrowy Polsat jeszcze i tak nie pokaże :]

O wygraniu przetargu na pewno przeczytasz, jeśli tylko ktoś to oficjalnie potwierdzi, a meczów w tym sezonie w ramach potwierdzenia jeszcze nie zobaczysz aż dopiero od następnego sezonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko jak to będą pokazywać,bo nie wierzę,aby na Cyfrze nie było wszystkich meczów , a Polsat zadowolił się tylko tymi dwoma meczami.Na wspólny kanał się nie zanosi,bo canal+ gol praktycznie ma pustą ramówkę,więc tam będą pokazywać.Wg mnie tylko wymiana kanałów.Pytanie tylko co za co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego cieszyć. Toż to jest gniot, dziwię się Canal+ tak zależy na ładowaniu milionów w to.

To dziadostwo powinno być FTA - wtedy może ktoś by przypadkiem popatrzył z 5 minut.

Już widzę te ciekawe mecze, gdzie drużyny myślą, ile zostało do końcowego gwizdka, a z trybun płynącą w DD ścieżkę dźwiękową w postaci całej gamy przekleństw.

Całości dopełnią komentatorzy, podnoszący głos przy byle strzale, jakby faktycznie stało się coś spektakularnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Jesteś kibicem, byłeś kiedyś na meczu E-klasy. Nie?, to Twoja opinia jest nic nie warta. To że masa forumowych "ekspertów" tak myśli to nie znaczy że wszyscy..

Więc jeśli jestem kibicem Premier League, ale nigdy nie byłem na meczu, to nie mam prawa się wypowiadać? Bez przesady ;) Oczywiście post @tomaszzz jest mało... górnolotny, ale to nie znaczy, że od razu trzeba na niego najeżdżać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...