Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ten artykuł przekręcił sens artykułu w Forbesie (zresztą bardzo dobrego, polecam). Nawet jeżeli doszłoby do jakiegoś powiązania C+ i N to jednak nie nastąpi to w najbliższych 2-3 latach, a to oznacza, że jakby możemy pominąć póki co ten plan w aspekcie najbliższego przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24- a po co LM w Cyfrze? dla kilku spotkan w sezonie? zawsze jeden mecz masz w otwartej TV ! N-ka puszcza w fazie grupowej prawie wszystkie spotkania na roznych kanalach i niektore spotkania maja ogladalnosc 200 abonentow ! Nie wiem jak ktos moze sie podniecac meczami typu Cluj-Roma skoro zadnej z tych druzyn nie kibicuje?

Nie porównujcie mi tu meczu Cluj-Roma do naszej ekstrakopanej! Jakby nie patrzeć to i tak wyższy poziom niż naszych drużyn.

 

serbinek26 powiedz mi dlaczego nie ma być tych kilku meczy w sezonie więcej? Idąc Twoim tokiem myślenia Ligue 1 już dawno powinna wypaść z C+, żużlowe GP to też kilka wyścigów w roku... Też uważam, że po objęciu szefostwa w UEFA przez Platniego LM zrobiła się bardzo mało ciekawa jesienią ale wiosną to już naprawdę daje radę. I nie zmienia to faktu, że są to (jak dla mnie) jedne z trzech najatrakcyjniejszych rozgrywek (z Premiership i La Liga). A oglądalność meczu powinna Cię średnio interesować - jeśli miałbyś wybór - we wtorek i środę 4 mecze LM lub odgrzewane kotlety z weekendu to nie ośmieszaj się i nie mów, że wybrałbyś to drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24, przeciez masz zawsze środowy mecz w otwartej TV :D Ja przykładowo zaraz wychodze z zona i psem na spacer :brawo:

 

 

serbinek26 powiedz mi dlaczego nie ma być tych kilku meczy w sezonie więcej?

 

Serbinkowi raczej chodziło w tamtym poscie o to żeby czasami nie było 'coś kosztem czegoś'. W tym przypadku zeby Cyfra czasami nie poszła tą drogą , że w jakims stopniu odpuszczą przetrag na Ekstraklase by za rok ? zgarnąc prawa do LM i faktycznie takie podejscie to byłaby jakas kpina ze swoich stałych wieloletnich abonentów/kibiców po tylu latach Ekstraklasy w C+.

 

 

Co do samego przekrzykiwania się czy Cluj-Roma jest lepsze np. od Bełchatów-Lech nie ma wiekszego sensu. Dla wieloletniego kibica swojego klubu/polskiej ligi odpowiedz bedzie oczywista ;) i tu juz nawet mniej chodzi o sam poziom sportowy ( choc polska liga wcale nie jest taka zła ) ale bardziej chodzi o emocje towarzyszace danemu spotkaniu a takich emocji tego kibica nie da sie porównac do meczu z zadnej innej ligi nawet do emocji w meczu Real-Barca bo to dla niego jak i dla mnie tylko przystawka a nie danie głowne ;)

 

Oglądalnośc meczu powinna średnio interesowac ? Okey, możliwe ze talk ale ogladalnosc tez coś mówi a dokładnie to że 200 tys abonentów jest w stanie przyciagnac oprocz polskiej ligi chyba tylko Real-Barca dwa razy w roku a srednia ogladalnosc okolo 130-140 tys polskiej ligi jest dla pozostałych lig na dzien dzisiejszy nieosiagalna o czym pewnie dobrze wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Akurat ten artykuł przekręcił sens artykułu w Forbesie (zresztą bardzo dobrego, polecam). Nawet jeżeli doszłoby do jakiegoś powiązania C+ i N to jednak nie nastąpi to w najbliższych 2-3 latach, a to oznacza, że jakby możemy pominąć póki co ten plan w aspekcie najbliższego przetargu.

 

Raczej nie przekręcił a poszerzył perspektywy owego artykułu. Niestety są cytaty wskazujące na fakt, że gdy nie N nie pozyska inwestora strategicznego to ITI będzie musiało sprzedać platformę i to miałem na myśli. Dla mniej bystrych uzupełniłem tego newsa, bo widzę, że nie wszystko dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24- przeciez nikt nie dyskutuje tutaj o poziomie danych rozgrywek tylko o tym kto chce co ogladac ! Nasza lige oglada 130-200 tys abonentow a mecze grupowe w N-ce ogladalo po kilkaset osob ! Melosa juz ci to tlumaczyl- kibicow nawet tak malo medialnych klubow jak Belchatow czy Bytom jest i tak 100 razy wiecej niz fanow Cluj czy Benfiki ! A wiekszosc z nas oglada mecz nie po to zeby ogladac tylko zeby kibicowac swojemu klubowi ! Teraz leci Schalke z Interem i wiekszosci ani ten mecz nie grzeje a ni nie ziebi- ot graja sobie Niemcy z Wlochami bez wiekszych emocji bo awans przesadzony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wysłal w marcu wypowiedzenie z cyfry. Dzisiaj zadzwoniła do niego kobieta i na pytanie co dalej z ekstraklasą odpowiedziała ,że jeszcze rok będzie tak jak jest (canal i orange) w tym czasie ekstraklasa tworzy specjalny kanał na którym już od sezonu 2012/2013 będzie puszczana cała ekstraklasa. Program ten bedzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych.Dziękuję,dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mamy informacje na forum od 3 osób i 3 inne wersje rozstrzygnięć :lol2: 1) Canal+ wygrał przetarg, 2) Ekstraklasa s.a. przedłużyła umowe o rok Z C+/Orange, aby miec czasa na przygotowanie kanału ekstraklasaTV, 3) Nic jeszcze nie wiadomo. Dziwne sa te odpowiedzi konsultantów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybys mial Cyfre to w wekendmialbys wlasnie ogromny wybor- czasami 3 imprezy sportowe ( 2 mecze i np GP ) leca o tej samej porze!

Właśnie - WYBÓR - a nie to co właśnie leci na jednym kanale. Mam Cyfrę i oglądam 2-3 mecze na weekend, skończyły się czasy kiedy oglądałem wszystkie możliwe :-) A LM chciałbym mieć również w C+ ponieważ zapewniają oni wysoką (brak DD 5.1) jakość transmisji i najwyższą jakość komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra nie może pozwolić sobie na stratę ligi polskiej bo wtedy byłby to dla nich dramat! torre24 uwierz mi ,że duża większość kibiców wybiera cyfrę ze względu na ligę polską a nie inne ligi. Gdyby np n-ka wygrała przetarg to zobaczysz jak ludzie będą się przerzucać na tą właśnie platformę! WSZYSCY moi znajomi maja Cyfrę właśnie dla naszej kopanej ligi ! A ,że przy okazji mozna oglądnąć ligę angielską czy hity typu Barca-Real to tylko taki bonus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli rozumiem ze jestes kibicem Realu,Barcy ,MU, Chelsea, Tottenhamu itd ?

O czym ty piszesz? To może ja powinienem się domagać od canal+ praw do transmisji 2 ligi zachodniej bo jestem kibicem Zagłębia Sosnowiec? Każdy kibic piłkarski lubiący dobre widowisko mając do wyboru ligę polską lub Champions League wybierze tą drugą ze względu na poziom jaki obie ligi prezentują , a jeżeli jesteś zagorzałym kibicem którejś z drużyn ligi polskiej to czerwony przycisk na pilocie i wycieczka na stadion :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...