Skocz do zawartości

C+ 3D


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w TV (SHARP) klikam tryb 3d i on z tych dwóch obrazów robi jeden rozmazany. Po założeniu okularów wszystko wygląda pięknie.

 

Chociaż po ostatniej zmianie jakość z tego transpordera 11411 jest krótko mówiąc średnia. C+ 3D co jakiś czas przycinało, inne programy HD czasami poszatkowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię nie, problem w tym, że wszystkie inne programy HD z innych transponderów jak malowane.

Właśnie zauważyłem, że ten transponder 11.411 ma największy bitrate ze wszystkich na hotbirdzie, bo aż 68Mbps. może w tym problem...

 

Zresztą tragedii nie ma, coś tam działa, ale mogłoby być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym tp problemy ma wiekszosc abo z wlasnymi dekoderami, modulami od C+ czy tez Astonami. Problemy ma nawet ich dekoder dedykowany Philips PVR HD. Wiec sugerowanie ze jest cos nie tak z ustawieniem anteny, jest nie na miejscu. Nawet sama C+ o tym wie, tylko zbywa abo ze poprawki beda, ale nie mowia kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej jakosc ustawienia Twojej anteny jest krótko mówiąc srednia :P

chyba chlopie nie wiesz co mowisz, albo umywasz rece od problemu jak szefostwo C+

wasze moduly na tym tp nie dekoduja kanalow a i Philips PVR HD ma problemy z dekodowaniem kanalow z tego tp

To chyba Twoj philips tego nie ogarnia. Bo wszyskie ktore widzialem nawet na rozbudowanych instalacjach sobie radzily.

Zreszta nie wiem czy to pisales Ty ze u znajomego jest ok na antenie.. (moze myle tematy - pozno juz :P )

Odnosnie modułow z tego co wiem to problem jest w pojemsci tp - ktos w danym sofcie tego nie wzial pod uwage. ;/

 

Edit:

nawet ktos juz to poruszał:

Właśnie zauważyłem, że ten transponder 11.411 ma największy bitrate ze wszystkich na hotbirdzie, bo aż 68Mbps. może w tym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderach nki można ustawić, żeby kanał 3D wyświetlał się jak 2D. W Cyfrze też by się to przydało.

Dokładnie, zwłaszcza teraz, kiedy Canal+ 3D ma całkiem odmienną ramówkę, bo oglądać na dwóch ekranach w jednym telewizorze to delikatnie mówiąc niewygodnie. :? Powinni się tym uporać jak najszybciej, może nawet w najnowszym sofcie powinna się taka opcja konwersji obrazu pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem Philipsow PVR HD polega na tym, ze nie dekoduje on sygnalu z tego tp od razu, a po kilkunastu sekundach

teraz pytanie ile zajmie im rozwiazanie problemu. Zamrazanie i szatkowanie obrazu to nie po raz pierwszy juz w C+

taki sam problem byl jak C+ startowala z HD i na rozwiazanie tego trzeba bylo czekac prawie 2 lata. Kto mial od poczatku HD od C+ ten wie co sie dzialo na C+Film HD i C+Sport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale nie mogę go wyszukać. Mam dekoder opticum 9500 hd i go nie widzi.

Tak mam ustawione: Freq 11411

H/V na H

Sym 27500

Frc 5/6

Modulacja: DVB-S2

biorę skanuj i mam: tryb szukania: wszystkie

Siec: NIT Wył

Video PID: 169

Typ video

Audio PID:

Typ audio: MPEG-1

PCrPID: AUTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...