Skocz do zawartości

C+ 3D


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mądre podejście Cyfry bo jak kogoś stać dać kilkanaście tysięcy,za TV 3D.To nie będzie się z nimi targował i kupi Cyferkę za 150zł,Cyfra wraca do korzeni dostępności dla 10% bogatszych Polaków.

 

Wiesz ale ci zamożni utrzymują tę platfromę.

A te 10% to jest więcej warte niz 90% nie mających kasy.

Nie zapominaj że wiele kablówek za blisko 100PLN oferuje mniej więcej to samo co pakiet Podstawowy Cyfry+

Ci co narzekali na koszty już dawno wybrali Cyfrowy Polsat.

 

Ponadto są promocje. Kończy się umowa zawierasz nową promocyjną np na żonę. I tak na zmianę z umowami promocyjnymi i płacisz przeciętnie o połowę mniej. Więc skończcie z tym 10% bogatych.... bo jakoś te rozrastające się osiedla willowe za miastem przeczą temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ten TV zrobi złączy te dwie połówki ekranu??

Zastanawiam sie jak to będzie działać bo myślałem nie tak dawno o TV 3D ale nie wiem dokładnie jak to wygląda

A myślałem o takim TV za filmów 3D na BlueRay

 

Dokładnie tak. Oczywiście mimo tego bez odpowiednich okularów się nie obędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja rozpływam się przy dźwięku. CANAL+ 3D to fenomen:) Dźwięk jak w kinie, oczywiście potrzebne jest porządne kino domowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądre podejście Cyfry bo jak kogoś stać dać kilkanaście tysięcy,za TV 3D.To nie będzie się z nimi targował i kupi Cyferkę za 150zł,Cyfra wraca do korzeni dostępności dla 10% bogatszych Polaków.

 

Nawet gdyby - to co z tego? Stać Cię - kupujesz drogi telewizor, płacisz abonament i oglądasz, nie stać - nie kupujesz, nie płacisz, nie oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisaliście, że na zwykłym LCD, 3d działać niestety nie będzie. Ale dla hecy ;) mam zamiar kupić sobie okulary 3d i zobaczyć na własne oczy. Jakie niedrogie okularki nadawałyby się najbardziej? Bo jest ich wiele ;) A filmy np. Avatar 3d działają na zwykłym LCD. Co o tym sądzicie?

 

PS: Chodzi mi oczywiście o obejrzenie zbliżającej się transmisji ekstraklasy w 3d. Ale może nie tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary 3D (te czerwono-niebieskie) nic Ci nie dadzą. Promo nadawane jest w stereoskopowym 3D, czyli 2 obrazy ułożone są obok siebie (jeden dla lewego oka, drugi dla prawego). Natomiast jeśli będziesz chciał kupić okulary (najtańsze są po złotówce na Allegro), to wtedy będziesz musiał mieć obraz w anaglifie - czyli właśnie taki "kolorowy". Jedynie pozostaje Ci technika zeza - robisz zeza i oglądasz środkowy obraz.

 

Tu można zobaczyć promo CANAL+ 3D - wrzucone na YouTube przetwarza się tak, że można wybrać właśnie między stereo, a anaglifami:

[flash=400,250]http://www.youtube.com/watch?v=xvUBKu0dMa0&hl=pl_PL&fs=1&

http://www.youtube.com/watch?v=xvUBKu0dMa0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...