Skocz do zawartości

Przesiadka z Cyfry+ na n


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co się smucić, jak Ci technisat padnie a nie masz gwarancji to masz problem. Jak masz dekoder dedykowany od n, to oni odpowiadają, za to, żeby Ci śmigało. Idziesz do jakiegokolwiek APS(jeśli masz faktycznie popsuty) i wymieniasz.

 

Nie smucę się, bo mam 3 lata gwarancji i wsparcie w Technisat Polska. Poza tym różnica klas pomiędzy tymi dekoderami jest powalająca.

Każdy , kto ma ogólne pojęcie o dekoderach satelitarnych to wie. Ja wybrałem Technisata. I nawet przez chwilę nie żałowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniłem do n-ki i w końcu zapadła decyzja, stałem się abonentem tv N:)

Nie wiem czy dostałem coś więcej ale:

abonament 68pln wszystkie pakiety + pakiet HBO + pakiet nfilm 1,2 + pilot dla dzieci

a do tego do końca stycznia: cinemaxy + filmboxy

do końca marca: n-seriale (wolałem to niż cinemaxy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard dla abo konkurencji Ci dali. A Cinemaxy i Filmboxy w zasadzie każdemu włączają na te 2 m-ce czy chce czy nie, ale dowiedz się w regulaminie czy sami wyłączają, czy też musisz dzwonić, bo wielu już się przejechało na tego typu ofertach. Ja jak brałem nkę 2 lata temu w podobnej promocji dla abo konkurencji to musiałem sobie wynotować co i kiedy wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dostępności - nie pytałem w żadnym APSie. Dzwoniłem na tel i owszem jest taka opcja. Ale Ten Mini Full za 68 zł nie pozwala na korzystanie z nMultiroom HD

 

Po części masz rację na ten moment multiroom tylko przy nowych standardowych umowach i tylko dla nowych abonentów. Rozmawaiłem z konsultantem gdyż też przeszedłem z c+ bedę mógł podpisać umowe na multiroom gdy będzie dostępna dla dotychczasowych klientów a ma się to stac w I kw 2011 cena i promocja taka jak dla nowych. Zresztą powiedział mi jak do tej pory nikt jeszcze nie uruchomił multiroomu /co mnie trochę zaniepokoiło/ bo jeszcze nie rozsyłali dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W moim wypadku po przesiadce z Cyfry na N ,jestem pozytywnie zaskoczony .W promocji za 48zł nie dość ze umowa ponad pół roku krótsza ,to i tańsza.Wszystkie pakiety N bez opcji premium ,to coś podobnego do Optimum Canal+ .Żadnego kombinowania jak w Cyfrze ,cena stała 48zł ,no i mam dodatkowo Bomerang a na tym mi też zależało .Z przyrodniczych kanałów też oferta dobra ,no i MGM (który jest znacznie lepszy od Ale kina).Po za tym super N Box Rekorder za 48zł (aktywacja) a nie 20zł miesięcznie jak w cyfrze+ ,można jeden program nagrywać a drugi oglądać .Jestem puki co pozytywnie zaskoczony ,jedyne co brakuje to Canal+ Sport .No ale może N jakiś pakiet meczów ekstraklasy kupi .Chciałem być z Cyfrą ale niestety by mieć coś ciekawego musiałbym płacić za Optimium i Canal+ ponad 72zł .No i umowa bardzo długa ,puki co na taką ofertę Cyfry mnie nie stać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jesteś zadowolony z przesiadki, ale nie pisz bzdur, że MGM jest lepsze od Ale Kino.

Na MGM masz tylko produkcje tej wytwórni, a na AK jest Sony, WB, Universal, Disney, do tego produkcje Europejskie. Po za tym na AK jest codziennie premiera, a na MGM kilka/kilkanaście na miesiąc.

Ale MGM jest w HD i to dla niektórych jest najważniejsze. Pal licho zawartość programową, kanał jest w HD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop nie piszę bzdur ,jak dla mnie w MGM przeglądając program zdarzają się stare filmy akcji/karate .A dobrze sobie oglądnąć stare azjatyckie kino akcji ,owszem dla tych co preferują nowsze filmy Ale Kino też dobre .No ale każdy ma inne gusta ,Co do nowych filmów to HBO najlepsze .Puki co mam gratis do końca lutego :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem narazie zadowolony. Najwięcej filmów obejrzałem na Nfilm i WiP, MGM jakoś narazie mnie nie zainteresowało. Póki co cieszy mnie klasyka w HD tylko nie wiem jak długo. Na wszelki wypadek zostawiłem sobie Startowy z C+ ;). Nbox super sprawa tylko nieco za małe dyski mają ;) 10 filmów w HD i brak miejsca. Nie wiem jak sobie radzą Ci co mają zwykłego Recordera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 filmów w HD i brak miejsca. Nie wiem jak sobie radzą Ci co mają zwykłego Recordera ;)

 

Ci co mają zwykłego recordera to właśnie co najwyżej 10 filmów zmieszczą. Na turbo to ze 30 wchodzi.

 

@lukas876 - wyjątkiem jesteś potwierdzającym regułę. Ja znam 5 osób (w tym ja), które 2-3 lata temu odeszły z C+ do nki i ani myślą wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas876 jak cie stać na minimum Optimum z canal+ za ponad 72zł ,lub prestiżowy to dlaczego nie .Przecież jeśli by była zeszłoroczna promocja ,dzisiejszy Optimum z Canal+ i Filmbox za 49,90zł .Sam bym może się skusił na cyfrę ,no ale Cyfra powróciła do tezy platformy dla zamożnych .Sam dekoder z dyskiem za 20zł miesięcznie ,w Cyfrze miałem Stronga .I sam dekoder jest kapitalny ,aktywacja raptem 48zł .No pobiera sporo energii w trybie czuwania,ale w Cyfrze Pace z dyskiem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają zwykłego recordera to właśnie co najwyżej 10 filmów zmieszczą. Na turbo to ze 30 wchodzi.

 

Dzięki za info :) Podejrzewałem, że coś jest nie tak. Zaraz dzwonię do BOKu :twisted:

Edit

Dowiedziałem się, że jeszcze od 3 grudnia nie zdążyli mi Turbo aktywować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (rok temu) oprócz starej instrukcji obsługi (bo nbox zawsze na początku ma standardowy soft) dawali taką kilkustronicową ofertę z krótkim opisem możliwości softu turbo. Zresztą myślałem, że wiesz co kupujesz :shock:

 

Teraz włącz TVN HD i czekaj. Zwykle w ciągu 2-3h od momentu aktywacji pojawia się info o dostepnym sofcie turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja własnie zrobiłem taką przesiadke ... C+ miałem moze z 10 lat, ale juz mam dosc robienia stałych klientow w wała ... po 10 latach proponują jakąs chińską umowe na 19 miesiecy za grubą kase :read: Canal + Sport jakos przezyje ... Cyfre+ ojciec zakładał mi za dzieciaka, wiec wtedy katowałem mecze, teraz nie mam na to tyle czasu, wiec po co płacic ponad 100 za pare meczy ... reszte programow mozna praktycznie oglądac w telewizji "n" za 48 zeta ... piłka moze słabsza, ale zawsze mozna obejrzec jeszcze bundeslige, a jak ktos lubił premiership jak ja to i championship polubi bo to wkoncu ten sam klimacik ... szkoda tylko ze słaba jakos tego sport klubu ale mozna przezyc ... no i co mnie miło zaskoczyło moge oglądac wkoncu NHL i znalazłem takze zawalisty program Boomerang gdzie lecą stare kreskowki Cartoon Network ... jak zobaczyłem eNka wystarczy mi w zupełnosci, szczegolnie ze jestem juz o 10 lat starszy i są inne obowiązki niz tylko siedzienie w tv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...