Skocz do zawartości

Przesiadka z Cyfry+ na n


Rekomendowane odpowiedzi

@Laska umiem liczyć.Byłem abo Cyfry więc znam ofertę.Przy abonamencie do 50 zł Cyfra wypada blado na dodatek trzeba bulić za sprzęt co dodatkowo podraża.By była jasność nie liczę kanałów typu premium tylko podstawową ofertę oraz kombinacji z sąsiadem na spółkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, bardzo jest przydatny kanał Kuchnia TV w HD czy Domo HD :) .... Cyfra może mieć i 50 kanałów w HD ale nie takich szmirowatych :/

 

mysle ze to rzecz gustu

jeden woli mordownie za piłka nozna w HD

drugi lubi objerzec fajny apetyczny program ze smakiem w lepszej jakosci 720p :)

lub zaczerpnac pomysl jak i co z gustem zmienic w wystroju pokoju

jak dla mnie uzytkownika DROGIEJ cyfry kanaly sa okey

i mysle ze eNkowicze uciesza sie z tych lifestylowych kanalow u siebie w dekoderach niebawem :)

eN z autorskich kanalow posiada jak narazie swoje nPREMIUM x4 ( x3)

kazdy oglada co lubi i mu pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jimi86 rzeczywiście Romance TV HD jest tym czego szukam :D

 

a co do liczenia bierzemy pakiet optimum w aktualnej promocji i średnio miesięcznie wychodzi 51,67 (106 kanałów w tym 11 hd ) dodatkowo bierzemy hd optimum promo za 8 zł i mamy 117 kanałów w tym 22 w HD za 59,67

 

porównujemy z pakietem świat hd choc oferta programową można wyższy

świat hd 91 kanałów w tym 23 hd :) i co najlepsze tvp 1 :D:) hehe kanał którego nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze nikt nikomu w platformach jeszcze nie dogodzil :D i nie dogodzi

Dokładnie. A te wyliczenia typu że tu jest o dwa kanały więcej za 1 grosz mniej są jak dla mnie śmieszne. Każdy racjonalny człowiek przed podpisaniem umowy z daną platformą powinien porównać ofertę kanałów i to co te kanały oferują i dopiero potem decydować się na konkretną platformę.

 

A co do marzeń to mnie by się marzyła platforma, która pod względem stacji tv nie idzie w ilość tylko w jakość (techniczną i merytoryczną) danych kanałów. No ale o tym raczej można zapomnieć :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jimi86 rzeczywiście Romance TV HD jest tym czego szukam :D

 

a co do liczenia bierzemy pakiet optimum w aktualnej promocji i średnio miesięcznie wychodzi 51,67 (106 kanałów w tym 11 hd ) dodatkowo bierzemy hd optimum promo za 8 zł i mamy 117 kanałów w tym 22 w HD za 59,67

 

porównujemy z pakietem świat hd choc oferta programową można wyższy

świat hd 91 kanałów w tym 23 hd :) i co najlepsze tvp 1 :D:) hehe kanał którego nie ma :)

To mój żywioł :)

 

Optimum + promoHD to 70zł/mcs (do 3msc gratis) + PVR 15zł/mcs

ŚwiatHD 59zł (do 3msc gratis) + jednorazowa aktywacja dekodera 49zł lub 99zł

Rzeczywiście jest porównanie, niestety na wielką niekorzyść dla C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczby raczej wszystkiego nie oddają, bo to ze masz 117 kanałów to nie znaczy że wszystkie oglądasz. to taka matematyczne porównanie fajne, ale chyba kązdy ma swoje argumenty. mnie do enki przekonała LM, a teraz chyba też bym wziął jakby mi dawali te 7 miechów z hbo za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczby raczej wszystkiego nie oddają, bo to ze masz 117 kanałów to nie znaczy że wszystkie oglądasz. to taka matematyczne porównanie fajne, ale chyba kązdy ma swoje argumenty. mnie do enki przekonała LM, a teraz chyba też bym wziął jakby mi dawali te 7 miechów z hbo za darmo.

 

dla mnie argumentem są prawa do Ligi Europy i Ligi Mistrzów na lata 2012/2013, 2013/2014 i 2014/2015... dlatego też oferta sportowa N jest w perspektywie bogatsza niż CP co do C+ to sprawa dyskusyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczby raczej wszystkiego nie oddają, bo to ze masz 117 kanałów to nie znaczy że wszystkie oglądasz. to taka matematyczne porównanie fajne, ale chyba kązdy ma swoje argumenty. mnie do enki przekonała LM, a teraz chyba też bym wziął jakby mi dawali te 7 miechów z hbo za darmo.

 

dla mnie argumentem są prawa do Ligi Europy i Ligi Mistrzów na lata 2012/2013, 2013/2014 i 2014/2015... dlatego też oferta sportowa N jest w perspektywie bogatsza niż CP co do C+ to sprawa dyskusyjna :)

Jaka dyskusyjna ? Cyfra pod względem sportu miażdży enkę i 1-2 fajne mecze w LM / z nędznym komentarzem / tego nie zmienią. Osobiście gdybym musiał wybierać między N, a CP to raczej wybrałbym tych drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak mam jeszcze zwykły telewizor, to będę miał dostęp w standardzie sd do przekazu wszystkich kanałów hd? Na infolini powiedzieli, że jak podłączę tv eurozłączem to sygnał dostosuje się do zwykłego telewizora. Jest to prawda? Mógłby ktoś sprawdzić podłanczając swój tv przez eurozłącze? No bo jeśli tak się nie da to dużej części kanałów nie mógłbym oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...