Skocz do zawartości

Przesiadka z Cyfry+ na n


Rekomendowane odpowiedzi

Ja swego czasu dostałem zniżkę na aktywację i 3 m-ce za free przy zmianie operatora. Warunkiem był rachunek od konkurencji. Trzeba by dopytać na infolinii jak to teraz wygląda.

 

dzwonił ktoś do eNki pytać czy jak wypowie sie umowe u innego jest jakaś promo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaeres ma rację, Cyfra+ nie ma lepszej oferty niż N i oprócz kibiców Polskiej piłki podwórkowej każdy Ci to potwierdzi. Więcej filmów, więcej kanałów dokumentalnych, dziecięcych, więcej kanałów w HD a przede wszystkim usługi dodatkowe za które nie trzeba płacić ekstra jak za złoto, np kolekcje filmowe czy serialowe VOD, serwisy internetowe, pakiety radiowe, PVR oraz rozwiązania znane z najdroższych kablówek, np. kanały na życzenie dzięki po połączeniu dekodera z netem. W kablówkach płaci się kolosalne sumy za takie wygody, nawet Cyfra każe dopłacać 10 zeta za używanie dekodera i jestem pewien, że jak wprowadzą takie serwisy jak ma N to za wszystko będzie się płacić dodatkowo.

Byłem już klientem we wszystkich platformach, więc wiem co mówię, w Cyfrze zawsze było za drogo, nawet jak pod naciskiem konkurencji nie podnosili ceny przez parę miesięcy i musieli dodać za free jakieś kanały, to zawsze potem dochodziło do jakiejś repakietyzacji, coś zmieniali i i potem to samo kosztowało o kilkanaście procent więcej, poza tym zawsze wkurzało mnie to że w Cyfrze podwyżki nie omijały nikogo, czy ktoś miał umowę na czas określony czy nie to i tak go podwyżka obejmowała. W Cyfrowym Polsacie było tanio, ale to była jedyna jego zaleta, obsługa na infolinii nie pozostawiała złudzeń że mamy do czynienia z tańszymi półprofesjonalistami, o włączenie jakiegoś pakietu (nawet wtedy gdy chciałem za niego dopłacać) zawsze trzeba było się wykłócać i nowi klienci zawsze mieli dużo lepiej niż stali. Teraz jestem w N i jestem zadowolony, ba, nawet pozytywnie zaskoczony - bo tu jest więcej i lepiej niż się spodziewałem że będzie. Zawsze mam co oglądać, jeżeli nie na kanałach to w VOD albo na YouTubie, a jak nie chce mi się oglądać to mogę się rozkoszować setkami stacji radiowych z netu, i tylko żal, że czasu brak na to wszystko, że człowiek musi do roboty chodzić, że wkrótce ta sielanka może się skończyć bo łapkę na nieskalanej N-ce położyli [beep]i Francuzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, że w nVODnet liczy się jedynie TVN Player.

HBO OD - został okrzyknięty porażką stulecia ze względu na swoją jakość (a dodatkowo trzeba za niego płacić NAWET GDY SIĘ MA WYKUPIONE HBO)

NGC - sorry ale taki kanał powinno się oglądać tylko w HD (jak wszystkie przyrodnicze).

BABY TV - przemilczę

 

TVN Player będzie za free, póki działa to You Tube również (pozycję HD na prawdę rządzą). nPortal, który w n`ce jest od zarania dziejów teraz wszystkie telewizory najnowszych technologii chwalą się, że mają coś na ten kształt.

Technologicznie nbox`y wyprzedzają każdy dekoder o epokę i dopóki się tego nie zazna dopóty nie będziemy tego aspektu brali pod uwagę przy wybieraniu platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN player napewno zostanie darmowy dla wszystkich abonentów turbo,NGC i Baby TV będą dostępne dla uzytkowników posiadających te kanały w pakiecie,a HBO OD podobno płatne nawet jak się ma wykupione HBO.

 

Od marca mają ruszyć jakieś 2 nowe pozycje do nVODnet,ciekawe jakie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te notoryczne poruszanie tematu przejęcia- to codzienność na rynku mediów. To że nastąpiło wykupienie udziałów nie oznacza zaraz stworzenia jeden platformy. Moim zdaniem en dalej gra ciekawie- to oni ruszyli z tematem 3 miesięcy gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż jakiś czas temu obiecałem sobie, że nie podpiszę żadnej (extra) umowy na dłużej niż 12 miesięcy, ceny zmieniają się tak szybko, oferta również. Teraz moje wszystkie umowy (telefony kom, tel. stacjonarny, internet, telewizja) kończą się jednocześnie, co roku mogę negocjować i otrzymywać bardziej korzystną ofertę do tego pakiety itd. polecam takie rozwiązanie wszystkim uzytkowniom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaeres ma rację, Cyfra+ nie ma lepszej oferty niż N i oprócz kibiców Polskiej piłki podwórkowej każdy Ci to potwierdzi. Więcej filmów, więcej kanałów dokumentalnych, dziecięcych, więcej kanałów w HD a przede wszystkim usługi dodatkowe za które nie trzeba płacić ekstra jak za złoto, np kolekcje filmowe czy serialowe VOD, serwisy internetowe, pakiety radiowe, PVR oraz rozwiązania znane z najdroższych kablówek, np. kanały na życzenie dzięki po połączeniu dekodera z netem. W kablówkach płaci się kolosalne sumy za takie wygody, nawet Cyfra każe dopłacać 10 zeta za używanie dekodera i jestem pewien, że jak wprowadzą takie serwisy jak ma N to za wszystko będzie się płacić dodatkowo.

Byłem już klientem we wszystkich platformach, więc wiem co mówię, w Cyfrze zawsze było za drogo, nawet jak pod naciskiem konkurencji nie podnosili ceny przez parę miesięcy i musieli dodać za free jakieś kanały, to zawsze potem dochodziło do jakiejś repakietyzacji, coś zmieniali i i potem to samo kosztowało o kilkanaście procent więcej, poza tym zawsze wkurzało mnie to że w Cyfrze podwyżki nie omijały nikogo, czy ktoś miał umowę na czas określony czy nie to i tak go podwyżka obejmowała. W Cyfrowym Polsacie było tanio, ale to była jedyna jego zaleta, obsługa na infolinii nie pozostawiała złudzeń że mamy do czynienia z tańszymi półprofesjonalistami, o włączenie jakiegoś pakietu (nawet wtedy gdy chciałem za niego dopłacać) zawsze trzeba było się wykłócać i nowi klienci zawsze mieli dużo lepiej niż stali. Teraz jestem w N i jestem zadowolony, ba, nawet pozytywnie zaskoczony - bo tu jest więcej i lepiej niż się spodziewałem że będzie. Zawsze mam co oglądać, jeżeli nie na kanałach to w VOD albo na YouTubie, a jak nie chce mi się oglądać to mogę się rozkoszować setkami stacji radiowych z netu, i tylko żal, że czasu brak na to wszystko, że człowiek musi do roboty chodzić, że wkrótce ta sielanka może się skończyć bo łapkę na nieskalanej N-ce położyli [beep]i Francuzi.

Cyfra ma bardzo dobry sport, nie tylko polską kopaną, tym miażdży enkę, niestety od paru miesięcy zdecydowanie przegrywa w ofercie filmowej, ma też fajniejsze kanały dla dzieci /niestety dziecko zaczyna mi wyrastać ze świetnego kanału Mini Mini /. Sprzęt to też plus dla enki. Tyle, ze enka tonie w długach, a Cyfra jakoś wychodzi na swoje, więc po przejęciu enki należy spodziwać się, że ewentualna nowa połączona platforma będzie działała bardziej jak cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokladnie, Cyfra+ trzyma gore ze sportem, w N'ce niestety jest ubogo na kanale nSport, ale co do reszty kanalow to jest ok.

Dla mnie oferta sportowa N w zupelnosci wystarcza, wazne, ze jest Eurosport oraz TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...