Skocz do zawartości

[C+] HBO COMEDY


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To powiedz "normalnymi słowy", jak wygląda owa jakość tak, na ludzkie oko... :D

 

 

HBO - Video Bitrate kb/s min. 2355, śred. 3366, max. 4623

704x576

 

HBO2 - Video Bitrate kb/s min. 1387 , śred.2419 , max.3958

 

HBO Comedy - Video Bitrate kb/s min. 2915, śred. 3171 max. 3202

544x576

Częstotliwość: 12322

Polaryzacja: H

SR: 27500

FEC: 3/4 FEC: 3/4

NID: 318

TID: 8100

SID: 14810

VPID: 2160

APID: 2161

ECM PID: 2169

PMT: 2165

 

Oczywiście na chwile obecną.

 

testowałem tylko przez chwile więc dane mogą przekłamywać. Na chwile obecną tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowany jak Garbus po wizycie w Ikei. Oprócz tych 10 kanałów jest jeszcze kanał HDTV - LuxeHD.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że jakość HBO Comedy będzie tragiczna. Nie zadba o nią HBO bo jak wiadomo jakość techniczną mają w du**e a ten transponder na pewno nie pomoże.

Nie wiem Arsenal jesteś tak negatywnie ustosunkowany do Cyfry to takie odstresowanie po niezabardzo udanym debjucie n-ki.Więc się chłopie nie martw obraz nie jest tragiczny a wręcz dobry.A swoją drogą zgłaszaj swoje uszczypliwe uwagi po fakcie.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mało tych seriali. Wygląda na to, że będzie 1-2 codziennie, puszczane od pn do pt, a potem następne. Ramówka okropna. Serial z 20.00 powinien być powtarzany codziennie następnego dnia, a jest tylko wszystko naraz powtarzane w niedziele. Echhhh, chyba Comedy Central lepsze.

 

PS.

Jakość obrazu jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramowka tragiczna mowili ze beda inne programy i filmy nixz na HBO i co nic nowego nie widze . Filmy powtarzane sa w ciagu dnia trzy razy seriali jak na lekarstwo . zly pomysl nadawanie jednego serialu codziennie o 20 i powtorka tylko w weekend. Powinno byc wiecej seriali w ciagu tygodnia. Mam nadzieje ze sie poprawi bo jak dla mnie nic wielkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolałbym CC. Od początku było wiadomo, że to raczej będzie uzupełnienie HBO, a nie jakiś odrębny kanał, ale miałem nadzieje, że jednak będzie więcej seriali. Przynajmnie ze 2 godziny dziennie. Jeżeli chodzi o filmy, to wolałbym starsze produkcje (lata 70-90), a nie takie, które dopiero co zeszły z HBO, lub miały premiere kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...